Opinie o Michał Świerk Alfa-Komputer System w Przemyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Michał Świerk Alfa-Komputer System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Michał Świerk Alfa-Komputer System o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Świerk Alfa-Komputer System w Przemyśl

Zadowolony klient.

Mam u nich internet juz 14 lat i nie przypominam sobie zeby cokolwiek zlego dzialo sie z internetem! Raz muze sie zdarzylo po jakiejs mega burzy,ze nie bylo chwile internetu (ale to nie z ich winy). Nawet jak zapomnialam ostatnio zaplacic rachunek (z ewidentnie mojej winy) to internet dalej dzialal???? Wie nie wiem w jakim celu sa.ponizsze komentarze,jak wam nie pasuje to na sile nikt was nie trzyma.

Maciej Karwowski Nowy wpis

Jestem niesamowicie zadowolony ze świadczonych usług!!!! Szybka i przyjemna komunikacja, expresowe podpięcie usługi oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu!

Zadowolony klient. Nowy wpis

EMS Nowy wpis

Mam przekonanie jakby te opinie były ukierunkowane pod kątem wykupienia płatnej usługi w serwisie. Działania poprzedzone negatywnymi komentarzami na temat świadczonych przez firmę usług i nawet odpowiedziami na te komentarze. Czy serwis jest ukierunkowany bardziej na tematy związane ze świadczonymi przez firmę usługami czy też opiniami odnośnie samej pracy w firmie patrząc od strony pracownika, kandydata itp ? Proponowałbym wyświetlać na stronie jeszcze adresy IP od autorów tych komentarzy. Ciekawe z jakich lokalizacji pochodzą autorzy niektórych wpisów ? Druga sprawa ile niezadowolonych osób napisze komentarz a ile zadowolonych ? Odpowiedź jest jednoznaczna.

Maja

Podobno często zdarzają się w tej firmie problemy i ogólne przerwy w dostawie internetu. Jak pracownicy radzą sobie z niezadowolonymi klientami? Często dzwonią i zwalają na was winę? Jak łagodzicie takie akcje? Jest to dla was bardzo stresujące?

Norbert Nowy wpis
@Maja

Dokładnie tak jest, internet jest nie stabilny.

Firma Michał Świerk Alfa-Komputer System poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Przemyśl
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Przemyśl
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Przemyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
KLIJĘT

TA FIRMA TO NAJGORSZY SYF I INTERNET

Andrzej0
@KLIJĘT

Zgadzam się w 100%, najgorszy internet w polsce

stary klijet

nie polecam tej firmy internetu nie ma lub jest on bardzo słaby, na dwóch urządzeniach nie da rady przeglądać czegoś na tym internecie. Porażka

Tomasz G.
@stary klijet

Ja równiez nie polecam ten internet to tragedia

Magda

Firma sprzedaje internet ? działa jeszcze ?

Alfa
@Magda

Działa bardzo dobrze

Bronek
@Alfa

Może działa ale ze stwierdzeniem bardzo dobrze bym uważał. Internet totalna porażka. NIE POECAM

Julian

internet jest najlepszy jaki jest dostepny na terenie Przemysla

Masakraaaa ciągłe przerwy w dostawie i prędkość bardzo zaniżona od tej co jest w umowie. Nie polecam!!!

Jakub
@Marcin

Udało się wyjaśnić przerwy w dostawie internetu, o których wspominałeś? Chciałbym ustalić, czy często zdarzają się takie sytuacje, czy raczej to sporadyczne problemy techniczne, które nie zdarzają się nagminnie.

bezinternetu

Mam duży problem z usługą internet świadczoną przez tą firmę. Umowę podpisałem na przełomie 07/08.2016 - brak informacji o naprawach, popołudniami ogromne spadki prędkości łącza, wysokie pinki. Mój komentarz mogę udokumentować prowadzona korespondencją mailową. Osobiście nie polecam podpisywania umowy z tą firmą na dostawę internetu.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Świerk Alfa-Komputer System - Przemyśl

• Jak się pracuje w Michał Świerk Alfa-Komputer System?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Świerk Alfa-Komputer System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Świerk Alfa-Komputer System?

Michał Świerk Alfa-Komputer System
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zygmunta Krasińskiego 26
    37-700 Przemyśl