Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Tola

Zastępca Kierownika Produkcji ma szansę na przejście na kierownika? Znalazłam ogłoszenie i chciałabym się przyjąć do takiej pracy, żeby nabrać doświadczenia, pytanie właśnie co potem. Czy Firma ogólnie ma jakiś system awansów i rozwoju? Dajcie znać, ja bardzo lubię mieć wszystko zaplanowane już w dłuższej perspektywie, dlatego pytam.

Siemano
@Ta mhm

Masz wyznaczane cele i jak umiesz je zrealizować, jeśli nie, to tak jak piszesz. :)

Iza

Ktoś startował na pozycje Biotechnolog roślin? Nurtuje mnie, czy faktycznie doświadczenie jest dla nich takie istotne, jak piszą. Jak jeszcze nie pracowałam w ogóle to naprawdę nie mam szansy na zatrudnienie? A może komuś się udało w podobnej sytuacji?

@Łucja

obiecali mi pracę na nowym wózku widłowym a dostałem używany , i jak tu ufać komuś w dzisiejszych czasach, miała być praca 8 godzin a jest 7,5 .. no chyba że doliczymy przerwy no i kwestia rozwoju .. nic tylko szkolą i szkolą ,, jakby nie ,można było tak normalnie ,, bez szkolenia :-)

Jest praca do zaraz na operatora wózka widłowego. Jak jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych to można zrobic sobie dodatkowe uprawnienia np. na suwnice? Chce aplikować ale nie ukrywam że jestem ambitny i chciałbym nauczyć się jak najwięcej pracując.

Andrzej Nowy wpis

Bo co ty? Ja chce aplikować na starszego specjalistę ds. logistyki materiałowej i w ogłoszeniu obiecują jasną ścieżkę kariery. To o awans jest tak samo trudno jak o dodatkowe szkolenia i nie ma co się nastawiać na wielką karierę?

Teraz na pracuj.pl znalazłem pracę dla zastępcy kierownika magazynu opakowań, warto aplikować? Dodam, że jestem na poważnie zainteresowany ofertą. Nic mi nie mówi atrakcyjne wynagrodzenie, a o takim wpiszą, więc ile na rękę mogę dostać? Dajcie jeszcze info jak to w realu jest z tym elastycznym czasem pracy.

Tola

Kariera Fructoplant
@Tola

Tolu, każdy Pracownik ma możliwość rozwoju w Fructoplant. Dla każdego stanowiska jest przygotowany profil kompetencyjny. Mamy system ocen okresowych, podczas których omawiamy status realizacji celów, na które się wcześniej umawiamy (również tych rozwojowych, pozwalających na awans). Zapraszamy serdecznie do przesłania CV- może to właśnie na Ciebie czekamy ????

Ta mhm
@Kariera Fructoplant

Możliwość rozwoju jest, jednak bez możliwości osiągania wyższych stanowisk :) pozdrawiam

@Ta mhm

Z czego to Twoim zdaniem wynika? I na czym polega ten system ocen okresowych, o którym pisała firma?

Siemano Nowy wpis
@Ta mhm

Czy w Fructoplant Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Natalka

Firma wrzuciła ogłoszenie o pracę dla starszego specjalisty ds. sprzedaży. Wiadomo, szukają osoby z doświadczeniem. A wiecie czy może bez doświadczenia na specjalistę można się dostać? Zdarza się im zatrudniać świeżaków? Czy duża jest różnica wynagrodzenia między specjalistą a starszym specjalistą?

@Iza

Ja raczej odradził bym zatrudnienie w tej firmie potrafią tylko i wyłącznie opowiadać ładne bajki a prawda jest zupełnie inna

@Anonimowy

Co masz konkretniej na myśli, podasz jakiś przykład? Warunki pracy się nie zgadzają, wysokość zarobków czy co? A może o kwestie rozwoju chodzi, jest na to miejsce tutaj?

@Łucja

Jaką umowę oferuje Fructoplant Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Recepcjonista.

Pracujący_żuczek

Drogi Administratorze- nieaktualnie widzisz. Fructoplant pracuje z poszanowaniem prawa pracy regulowanego w Polsce między innymi przez kodeks pracy. Osoba na okresie próbnym ma zawieraną stosowną umowę. Serdecznie polecam kodeks pracy art. 25, tam jest więcej szczegółowych informacji na ten temat. Podbijanie sztuczne przez Administratorów strony Gowork.pl wątków jest słabe. Podobno to kandydaci i pracownicy mają czerpać ważne dla siebie informacje na podstawie zadawanych przez siebie pytań. Przez siebie, a nie przez Administratora z Gowork.pl Jak często to, co pojawia się na stronach danych firm na Waszym portalu jest więc prawdą, a jak często jest to po prostu Wasz sztuczny "kijek w mrowisko", którego tak naprawdę nie ma?

Janek

Recepcja obsadzona i to chyba w końcu kimś inteligentnym. :-)

Ciekawy

Jestem ciekaw czy w ostatnim czasie ktoś został przyjęty do pracy do biura. Coś mi się wydaje, że te rekrutacje to pic na wodę i tak naprawdę nikogo nie szukają.

Mów dale, to bardzo ciekawe...

Słuchaj, a może po prostu szukają kogoś o innych kwalifikacjach niż te, które Ty masz?

Marzena
@Ciekawy

A co, są jakieś podejrzenia, że nie ma realnie rekrutacji? Na jaką posadę była ta rekrutacja? Może ktoś wie, czy odzywają się do wszystkich, co wysłali CV czy tylko do wybranych?

przyjety
@Ciekawy

W ostatnim miesiacu przyjeto 3 osoby do biura. Widocznie byly to osoby ktore spelnialy wymogi rekrutujacych, reszta wypadla gorzej na rozmowach.

Jolanta
@przyjety

Dalej widzę ofertę do biura. Dacie znać jak wyglądają rozmowy? Ile jest etapów? Czy jakieś zadania rekrutacyjne trzeba rozwiązywać?

pracownica

potwierdzam. praca bardzo ciekawa, ciekawi ludzie. Dużo się nauczyłam

Weronika
@pracownica

A w jaki sposób dużo się nauczyłaś? Od innych pracowników czy może szkolenia czy kursy jakieś są?

Brak informacji zwrotnej w umówionym terminie, mimo jasnej deklaracji na rozmowie rekrutacyjnej.

Katarzyna
@Kandydat

Hej :) Czy mogę od Ciebie się dowiedzieć jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna w Fructoplancie? O co byłeś pytany? Jakie wrażenia miałeś bezpośrednio po niej? ;) Czy miałeś jakieś zadania do wykonania? Skoro nie dostałeś informacji zwrotnej to może istnieje szansa, że rekrutacja się jeszcze nie skończyła? :P

@Katarzyna

W mojej opinii należy wywiązać się z zadeklarowanego terminu, nawet jeżeli proces rekrutacji się wydłużył. Myślę że powinno się poinformować kandydata o tym, że proces rekrutacji nadal jest w toku, a informacja zwrotna zostanie udzielona w innym, nowym terminie. Nieinformowanie kandydatów o statusie procesu rekrutacyjnego, świadczą o nieprofesjonalizmie i dowodzi niskiej kultury organizacji. Odpowiednia informacja zwrotna jest istotnym elementem budowania wizerunku pracodawcy.

@Katarzyna

Pierwszy etap to rozmowa online, drugi - w klaustrofobicznej sali konferencyjnej w siedzibie firmy. Najpierw przez jakieś 20 minut rozwiązujesz testy, wypełniasz kwestionariusze a później przez godzinę Pani z działu HR zadaje ci praktycznie takie same pytania, jakie były w kwestionariuszu. Dobrze jest mieć przy sobie wydrukowaną ofertę pracy, na którą się aplikowało i najlepiej od razu się upewnić co do stawianych wymagań i stanowiska samego w sobie, aby uniknąć nieporozumień. Ja tego nie zrobiłam i z mojej perspektywy cała rozmowa była nieporozumieniem ;)

Agata
@Kandydat 2

czy dużo było nieścisłości z oferty pracy a tego co mówiła rekruter skoro o tym wspominasz by dokładnie pytać o oferte na którą sie aplikuje?

@Agata

Jak tak sobie później przeanalizowałam przebieg rozmowy i to, co osoba rekrutująca mówiła na temat stanowiska oraz wymagań, to doszłam do wniosku, że chyba w ogóle nie zdawała sobie sprawy jak sformułowane było ogłoszenie, na które aplikowałam. W zasadzie nie wiem kto popełnił błąd, bo podczas rozmowy online - z inną osobą - wszystko się zgadzało. I tym sposobem, przez półtorej godziny byłam maglowana w ramach rekrutacji na stanowisko, na które nigdy nie miałam zamiaru aplikować; pod otoczką profesjonalizmu taki klops.

Olga
@Kandydat 2

Czasem lepiej poświecić półtorej godziny jak później ma się okazać że nie jesteśmy z tej samej gliny .. wszyscy się czegoś uczą, miłego dnia.

Oho!
@Olga

Jasne, jedź sobie człowieku na wycieczkę do fructo i spędź półtorej godziny na rozmowie, na której w ogóle nie powineneś być, bo panie z HR najwidoczniej się pomyliły.

igi
@Oho!

Oj juz nie przesadzaj. Zainwestowales/as 90 minut w wiedzę że ani ty dla nich ani oni dla Ciebie... no bo chyba w sumie dobrze wyszło że nie będziesz marnował swoich super zdolności i talentów na jakąś tam (usunięte przez administratora) firmę co robi błędy. I masz zawsze szanse zbudować cudowny.swiat w jakiejś tam naprzyklad ambasadzie wenezueli lub u producenta szczotek do butów wdla Białego Domu na wyłączność

iksde
@igi

To prawda. Jest tyle fajnych miejsc do pracy, zdecydowanie lepszych niż "mini-korpo na przedmieściach" z dojazdem przez pole :D nie ma nad czym ubolewać. Miłej pracy z resztą przyjemniaczków :D

Nowa
@iksde

Na tę pisanie....swoich madrosci spędzasz więcej czasu niż na rzekomą rekrutacjie.. (usunięte przez administratora)

Warga
@iksde

Idź czlowieku swoją drogą i niech Ci się dzieje

@iksde

Dojazd przez pole? To koleżanka dojeżdżała z premedytacją unikając dróg publicznych? Dołączam do życzeń : "idź i niech ci się dzieje"

Krystyna
@Nowa

A ty przeszłaś pomyślnie rekrutacje? Twój nick w sumie to sugeruje. I jak odczucia?

@Kandydat

Zgadzam się, brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej mimo takiej informacji na rozmowie oraz w mailu . Brak szacunku do człowieka , nie poszanowanie jego czasu.

Prod

Praca spoko. Kasa na czas. Nikt się nie sadzi, wszystko w porzadku.

pracuje
@Prod

Dokładnie tak. Praca jest ok i za przyzwoity pieniądz. A z kierownictwem idzie się dogadać.

@pracuje

To fajnie. Z umową też wszystko ok? Mozna tu liczyć na stabilność pod tym względem? Ciekawi mnie też jeszcze kwestia tego czy macie tu same podstawy czy moze jakieś premie też?

Ola
@Łucja

Łucja, Ciekawi Cię.. ? A na jakie stanowisko aplikujesz..? .. I czy wogole.aplikujesz ? Rekruter udzieli Ci zapewne wszelkich informacji.. A jeśli nie interesuje Cie kontakt z rekruterem tylko poświęcasz swój cenny czas na pisanie zapytań na goworku to ta praca nie jest dla ciebie.

Iza

Czy ta stawka podana w ogłoszeniu do wsparcia logistyki to sama podstawa, czy już z wliczonymi ewentualnymi dodatkami? Chciałabym to wiedzieć, żeby nie było ewentualnych niedomówień i niejasności.

@Iza

A gdzie jest takie ogłoszenie z podaną stawką?

Interesuje mnie praca jako brak w firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

uuuu

... jak brak... ah te booty admina.. ;-) pozdrawiam.

Odpowiadam

Rekrutacja wygląda tak : Rozmowa telefoniczna, szybkie sprawdzenie potwierdzenie cv. Chociaż mnie Pani (usunięte przez administratora) w sumie . Zaczęłam wymieniać co potrafię w Excel reguły itd. Na co ona odpowiedziała że nawet mniej będzie potrzebne z tych umiejętności.... czyli tak jakby wystarczyło = suma ..... Itd. Później spotkanie w siedzibie z dwoma paniami . Testy psychologiczne pisemne. Test w Excel na kompie chyba 3 zadania. Test z matematyki I logicznego myślenia typu w ile godzin samochód jadący 100km/h przejedzie dydtanc 10 km.. ogólnie zabrali mi z życia i trzymali w niepewności miesiąc bo urlopy . Po rekrutacji cisza kolejny czas . Zdążyłam znaleźć lepszą pracę w tym okresie . Pragną być nowoczesna korporacja ,brak szacunku do czasu człowieka jest rażący . A plus dziewczyny uważajcie bo gdy będziecie bardziej sprytne I wygadane od rekrutatorek odrazu was skreśla. Nie potrzebują konkurencji .

ripostuje
@Odpowiadam

Oj weź nie przesadzaj. Proces trwa tyle ile musi, każdy ryzykuje, kandydatka że jej nie wezmą i pracodawca, że kandydatka nie będzie już dostępna. Praca i rekrutacja to poważny temat a nie kupowanie pietruszki w warzywniaku. fajnie że znalazłaś lepszą pracę i jeśli rzeczywiście będzie lepsza, to chyba powinnaś się z tego cieszyć, czyż nie.? Bo brzmisz, jakby Ci było trochę szkoda tej pracy :-)

jestem
@Odpowiadam

a może wyszło na spotkaniu że tylko znasz nazwy reguł a nie jak je wpisywać w excelu ? :-)

beznazwy
@Odpowiadam

Mi odpowiedzieli ale nie udalo sie. To była moja druga próba i szkoda mi bo mam blisko. Z Excelem prawda że sprawdzają.

logistyczka
@beznazwy

excel i angielski. u mnie sprawdzali. mój podstawowy angielski to za mało. Zawstydziłam się bo trochę bo nie myślałam że bedą ze mna po angielsku rozmawiali. Ale jeszcze tu wrócę, chyba. W Gąbinie to sądzę że jedna z lepiej poukładanych firm.

logistyczka
@beznazwy

co sprawdzali z excela?

beznazwy
@logistyczka

Tabele przestawne i jeszcze coś ale nie pamiętam tak dokładnie

Jacek
@logistyczka

Jak poprawisz język to dali Ci do zrozumienia, że jeszcze możesz aplikować, czy może dają tylko jedną szansę i już przy okazji kolejnej rekrutacji raczej wybiorą i tak inną osobę? Ahh jednak trzeba widzę podszlifować anglika. Bez tego nie przejdzie? Czyli codziennie się pracuje z angielskim?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko operator produkcji

znudzony

Aj Gowork, nieładnie tak kasować opinie, które Wam nie pasują???? Choć przecież na tym polega ta strona i Wasz biznes, prawda? Nakręcić podstawionymi profilami burzę i zadzwonić z propozycją magicznego rozwiązania za pierdyliard monet. Nadal w kwestii dostępnych stanowisk- źle widzicie Administratorzy- poproście o refundację na zakup okularów. Nadal również mówimy- nie dzwońcie do nas, bo i tak nie kupimy pakietu do kasowania niewygodnych opinii. To co, ten wpis znowu „zmoderujecie”? Nie ma w tej wypowiedzi słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Nie ma wskazania personalnego. Jest tylko niewygodna dla Was prawda o „szczerości „ i „autentyczności” tego, co pojawia się pod profilami tysięcy firm na Waszej stronie. Na szczęście jest coś takiego jak Google, gdzie już tak łatwo z manipulacją opinii nie jest i gdzie przede wszystkim nikt nie stawia ludzi przed wyborem „zapłać, bo jak nie to zobaczysz co się pojawi” ????

Sebix

Czy Fructoplant umożliwia pracownikom biurowym pracę w systemie hybrydowym?

Irena
@Sebix

Nie mam pojęcia. Wiesz już może po czasie jak to jest? Sama szukam pracy. Chociaż najbardziej to by mnie zdalna interesowała. Udało Ci się może u nich zatrudnić? Jeśli tak, to dasz znać jak tam jest? Jak atmosfera i zarobki?

Fructoplant Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa w mieście Gąbin. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

znudzony

Widocznie ruch na stronie Goworka mocno spada bo widzą "poszukiwania" i "oferty" których nie ma. A może to Administrator Gowork szuka nowej roboty i w ten subtelny sposób sprawdza szanse i możliwości?

Łucja

Czyli faktycznie tak tu rekrutacja wygląda jak opisują? Pytam, bo widziałam ofertę na asystentkę do działu logistyki i byłabym zainteresowana. Nie widzę niestety informacji o zarobkach... Ktoś coś więcej wie na temat pracy na tym stanowisku u nich? Generalnie warto?

@Łucja

Warto albo nie. To zależy czego szukasz jak chcesz pracować to warto.

@Janusz Dziąsło

Chcę pracować, nauczyć się istotnych rzeczy, nabrać doświadczenia i dobrze zarobić. Znajdę to wszystko na tym stanowisku u nich?

Co powiecie o pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Specjalista Ds. Zakupów.

Janusz Dziąsło

Praca ok, wszystko się zgadza

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik działu w firmie Fructoplant Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 7500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Hahaha

Gowork.pl będzie kasował moją odpowiedź na to durne pytanie Administratora, a ja będę znowu ten sam komentarz do tego pytania wstawiać. Administratorze, czyżby Gowork.pl nie płacił, że szukasz nowej pracy i o kasę pytasz?

Janusz Dziąsło

No trzeba pracować, kierownikować, mieć wyniki. Masz doświadczenie to po co pytasz jak praca wyglada?

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.