Opinie o Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa w Głogoczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa w Głogoczów

Czy w Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Anna Nowy wpis

No dziś muszę wystawić negatywną opinię ale nie dla firmy a dla kierowcy soki dobre i dzieci dużo piły ale kierowca dziś mnie wyprowadził z równowagi bardziej chamskiego człowieka jeszcze nie poznałam mimo kilkudziesięciu wiosennej na tym swiecie

Urszula Nowy wpis

Opinie odnośnie napoi... Ale co z pracą w tej firmie? Czy jesteście zadowoleni z atmosfery, wypłaty? ;-) Szukam pracy, dlatego też pytam. ;-)

Rafał

Smak ok ale ceny w roku 2021 powaliły mnie z nóg. Rok wcześniej podrożało o 1zł i się tłumaczyli a teraz napój gazowany z 17zł na 24zł i jakby nigdy nic.

Świadoma Nowy wpis
@Rafał

A słyszał Pan o podatku cukrowym może? Nie zauważył Pan, że wszystkie napoje typu cola podrożały w sklepach? Wie Pan, że rząd nałożył na obywateli, podkreślę - na OBYWATELI, nowy podatek? Podatek cukrowy, niby dla Pana zdrowia, ale tak naprawdę po to żeby mieli więcej pieniędzy, dla siebie i na różne socjal-programy typu 500+ (te pieniądze, które "dostają" pobierający dodatki nie biorą się z nieba). Właśnie z tego powodu ceny podrożały i musi Pan zapłacić więcej za napoje, może Pan podziękować rządzącym, bo ten podatek płaci Pan, a nie firma, która sprzedaje napoje. Oni muszą to opłacić, więc podnoszą ceny produktów. Mam nadzieję, że pomogłam. :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
GOSIA

Moja uwaga nie będzie miła ale muszę się z wami podzielić, jestem klientką już ok. 2 lat i ostatnio bardzo rozczarowałam się i obrzydziłam sobie napoje wieloowocowe. Podczas spożywania napoju zauważyłam coś dziwnego w butelce to był metalowy drut ok.10cm fee ,od razu odruch wymiotny. Uwaga do firmy jak to się mogło stać, gdzie kontrol jakości, czy ktoś to sprawdza jak do tego doszło ,czy pracownicy na rozlewni zrobili głupi kawał odrażające. Chyba firma straciła klienta i to dobrego.

Kierowca
@GOSIA

Ojej firma upadnie????????????

Jeśli ktoś szuka pracy to niech się zgłosił do biura firmy, w internecie raczej nie pojawiają się ogłoszenia z pracą. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to zarobki są przyzwoite w porównaniu innymi branżami produkcyjnymi. Jeśli chodzi o rozwożenie towaru po domach czyli kierowcę busa to zarobki mogą być bardzo dobre, tylko sam musisz sobie znaleźć klientów, nikt za Ciebie tego nie zrobi i często pracuje się od rana do wieczora w sezonie wakacyjnym, pracownik dostaje prowizję od sprzedanej skrzynki, nie jest to lekka praca. Więc już odpowiedziałem na pytanie dlaczego ktoś nie dostał swojego zamówienia, kierowca woli zrzucić 10 skrzynek u jednego klienta niż po jednej u 10. Po prostu nie wyrabiają się z czasem, poza pracą też istnieje życie.

Irena

Gdzie znajduje się biuro firmy Fantic? Można zanieść CV pod adres Głogoczów 455? Tam trafi do odpowiednich osób?

Szukajácypracy

Witam czy rzeczywiście można u Was zarobić w okolicach 10 tyś?

Dajprace

A czy kierowcy dostają umowy o pracę czy są na samozatrudnieniu?

@Irena

Tak.

Wypowiadam się na temat pracy jako kierowca dostawca. Praca dla osób którym chce się pracować i chcą dobrze zarobić. Umowa o pracę lub własna działalność(na działalności większe pieniądze) Wymaga jednak nie małego poświęcenia zwłaszcza w gorące miesiące maj-wrzesień. Nowy kierowca poszukuje nowych odbiorców i buduje swoją bazę klientów. Naprawdę dobre zarobki zaczynają się w drugim roku pracy o ile wcześniejszy okres był przepracowany rzetelnie. Realne zarobki to 5000- 9000 tys. w zależności od sprzedaży. oczywiście na początku będą mniejsze z uwagi na małą liczbę odbiorców. Klientów można bardzo szybko pozyskać ponieważ produkt jest dobry jakościowo w niewygórowanej cenie. Oczywiście trzeba lubić kontakt z ludźmi byc odpornym na stres bo klienci potrafią czasem wyprowadzić z równowagi. trzeba również umieć sprzedawać choć trochę. To co napisałem na końcu jest bardzo ważne można się tego nauczyć lecz wtedy początki mogą być trudne. Ale jeszcze ważniejsze sa chęci do pracy.

Kamil

A na produkcji jaki musicie mieć ubiór ?

Zibi

Uwagi klientów choć dobre to byłoby lepiej gdyby znalazły się na forum firmy a to jest forum pracownicze!!

Kinga

napoje tanie i smaczne - polecam

Muchał
@Kinga

Mam do pani pytanko czy wie pani Z jakiej wody jest lany dany napój czy środki które służą do zabawiania i smakowe skąd pochodzą proszę czytać napis na oranżadzie czerwonej co jest napisane w związku z dziećmi i spożywaniem te już go że trunku przez dzieci poczytajcie zainteresuj się troszeczkę co to jest dlaczego jest takie tanie że aż dziwne że w sklepach gdzie jest rozlewany napój jakościowy jest podobnej cenie a to jeszcze dochodzą koszty transportu po każdym domu

Małgorzata

Miły pan, który jeździ u nas na wsi jest co tydzień i zostawia soki nawet jak nie ma nas w domu (wystarczy zostawić puste butelki w skrzynkach i pieniądze). Sorki bardzo dobre a woda jeszcze lepsze, moja ulubiona. Zaletą jest to że wszystko w szkle. Ekologicznie i smak lepszy. Bardzo polecam

Lusia

Nasz Pan (usunięte przez administratora)wystawił mnie w czerwcu przed urodzinami męża.... Musiałam kupić soki w markecie. Od tego czasu się nie odezwał i nie odbierał. Nastał jednak czas ze restauracje zamknięte przez wirusa.... I nagle wróciła mu pamięc. Jednak i ci którzy biorą tylko kilka skrzynek są ważni.

Józek

Dobra firma i dobry pracodawca więc jeśli ktoś chce pracować to nie będzie miał powodu do narzekania!

Szczerze nie polecam tej firmie brak kontaktu nie terminowość i od początku lipca czekam na dostawę dziś jest 28 września

Zenek

Podpowiedzcie czy warto szukać pracy w firmie?

Irena

Niewiele na forum przeczytać można wypowiedzi pochodzących od osób zatrudnionych obecnie, lub w przeszłości w Fantic Firma Produkcyjno-Handlowa. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Może jednak znajdą się chętne osoby do wyrażenia swoich opinii? Napiszcie proszę, czy wiecie coś chociażby o prowadzonych w firmie rekrutacjach - nie widziałam w Internecie żadnych wieści na ten temat.

Kinga
@Irena

Użytkownik legion już wspomniał, że kierowcy są na samozatrudnieniu, wiec firma raczej nie zatrudnia. Zobacz wpis niżej.

Renata

super soki polecam

Irena

Co wiecie na temat pracy w Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa? Potrzebują obecnie nowych osób? Jaka panuje atmosfera? Czy pracownicy mają szansę na rozwój w strukturach tego przedsiębiorstwa? Dajcie znać, czy oferują wysokie wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń.

Legion

U mnie w miejscowości kierowca z napojami jest co tydzień i z niczym nie robi problemów wystawiam pustą skrzynkę z pieniążkami w środku i choć przeważnie jestem w pracy to zawsze po powrocie napoje zawsze czekają na mnie za ogrodzeniem ,napoje tanie i smaczne i pod dom czego więcej chcieć .Kierowca który obsługuje mój teren po dłuższej rozmowie twierdzi że jest niestety na samozatrudnieniu to jest minus dla samej firmy która w ten sposób oszczędza na pracownikach

Paulina

Dobry kontakt z dostawcą, napoje są bardzo dobre i idealne na raz - i naprawdę za grosze. Na początku obawialiśmy się kiedy wypijemy całą skrzynkę, ale ostatnią butelkę otwarliśmy cztery dni po dostawie, i znowu dzwoniliśmy do przedstawiciela. Duży plus za zwrotne butelki - nie płacę dodatkowo za śmieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa - Głogoczów

• Jak się pracuje w Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fantic Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa