Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska

Kropiwnica

Opinie o Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska

anonim 2011-02-03 06:46:37
Pozytywne wypowiedzi na temat Mlekovity są napisane przez totalnych analfabetów. Jeśli pracownicy Mlekovity nie potrafią pisać to praca tam musi być arcyciekawa.
Deryk 2011-05-01 14:29:10
Jest beznadziejnie, słabe zarobki i (usunięte przez administratora) bez wolnego i urlopu, kto w to (usunięte przez administratora) wdepnie to bedzie miał spory problem. Ciekawe jest to ze w papierach mają wszystko ładnie i pieknie wyprowadzone? Bez pleców bedziesz robolem do (usunięte przez administratora).
Erio 2011-05-01 14:36:04
Sympatyczna i ciekawa to jest praca po godzinach w Mlekovicie bez zapłaty.
LESZEK 2012-02-09 20:08:58
PRACOWALEM 16 LAT.NIE BYLO ZLE .TERAZ JESTEM NA ZACHODZIE 4 LATA MAM POROWNANIE DO ZACHOWANIA KIEROWNICTWA TAM I TU. TU W HOLANDII PRZYNAJMNIEJ SA NORMALNI KIEROWNICY.NIECH KIEROWNICY PRZYJADA NA ZACHOD ZOBACZA JAK POWINNI SIE ZACHOWYWAC DO PRACOWNIKOW.POZDRAWIAM KIER.BOZENKE I KIER SAMSELA Z MASLOWNI.POZDROWKA DLA ZNAJOMYCH Z MASLOWNI.SZCZEGOLNIE DLA BARBARY Z GALANTERII.
urek 2016-04-19 17:46:33
Niektórzy pewnie mają częściowo rację, no ale @omenha jako przedstawiciel handlowy w firmie nie ma powodów do narzekania. Jest podstawa a do tego jeszcze dochodzi premia
Zostaw swoją opinię o Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska - Kropiwnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska