Opinie o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól w Nowa Sól

???? Nowy wpis

Atmosfera w SOT Nowa Sól jest ok., są paczki na święta i karta podarunkowa, niestety płaca za ten zapiernicz jest słaba,generalnie liczy się tylko ilość skompletowanych pozycji od zamówień za co pracownik jest premiowany,(+ premia za frekwencję)a inne wykonywane obowiązki są (mniej lub wcale)niedoceniane,do póki jesteś potrzebny/a jest ok.,w momencie rezygnacji i okresu wypowiedzenia mają cię w d-pie, wypłata okrojona na maxa,ledwo widoczna premia,praca tam jest opcją na krótką metę (awaryjnie).

ktośśśś

Nie polecam tej hurtowni !!!!! tam wszyscy do wymiany zaczynając od kierownika do pracowników biurowych !!!!11

LukaszSot Nowy wpis
@ktośśśś

Komentarz bez konkretnych informacji na temat samego pracodawcy i warunków pracy jest bez sensu i nikomu nie pomaga, więc może napiszesz dlaczego wystawiłeś taką opinię

Dobrze zorientowany Nowy wpis
@ktośśśś

Odczułem na własnej skórze nie polecam pracy nawet największemu wrogowi.

Abc Nowy wpis

Ja odnośnie opinii oddziału w Pruszczu Gdańskim. Płacą najniższą krajową, oferują najpierw na 2 miesiące umowę zlecenie. Praca od niedzieli do czwartku. Jak ktoś będzie chciał iść do SOT-u to polecam mieć samochód bo dojazd w niedzielę do Pruszcza na Zastawną jest kiepski.

Czy w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól są paczki/bony świąteczne?

Sss

Są Bony

Olga
@Sss

Super, że można liczyć na benefity od firmy. Czy prócz tego są jeszcze jakieś inne dodatki jak np. karta multisport? Czy firma obecnie prowadzi rekrutację na pracownika? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Wiesz może?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technolog
Nowa Sól
Model Opakowania Sp. z o.o.
Jonasz

Firma rozbudowuje się i zakłada nowe oddziały .To jasny sygnał, że jest dobrze i warto tu pracować.

Ona

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na pracownika biurowego

pracuś

@Daro Z reguły jeśli chce się zarabiać to tzreba ciężko pracować ale firma jest dobra więc można mieć dobrze!

Daro

Pracowałem. Praca sama w sobie ok. Atmosfera ok. Praca trzy zmianowa nie dla wszystkich (dla wybrańców). Głównie 2 zm. Zarobki słabe jak na okolice. I nadgodziny to mus albo jesteś bee... I duże powiązania rodzinne ale to jak wszędzie.

Mirek

Nie jest źle. magazyn czysty. kierownik do przeżycia. Idealnych nie ma. Płacą na czas. Umowa jest. System III zmianowy .A zarobik zależne och chęci pracownika.

Kalina

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze jakąś wymówkę znajdzie Nie jest aż tak źle .

@Kalina

za 3 tygodnie 800 zł,no nie jest źle.

mor

Słabe tzn.? Możesz napisać coś więcej?

MILENA

Pracowałam tam jako PH, zarobki słabe, atmosfera OK.

Zostaw merytoryczną opinię o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól - Nowa Sól

• Jak się pracuje w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól?

Zobacz opinie na temat firmy SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

2.3/5 Na podstawie 6 ocen.