Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.

Opinie o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.

HooL 2012-02-14 08:30:09
Mariola Ty się zdecyduj, czy piszesz w rodzaju męskim, czy żeńskim. Coś mi tu ściemą pachnie...
fatal 2013-04-10 13:22:02
HooL - 2012-02-14 08:30:09

Fatalna Firma, wyzysk człowieka przez właścicieli. Ludzie ciężko pracują wyrabiają kasę a sami nie mają za to zapłacone. Wstyd Panie właścicielu
okradać ludzi i wpędzać ich w biedę. A tak księgowa to taka sama wredna
wypłaca kiedy chce zależy od jej humoru. Nie przyjmujcie się w tej firmie.
tosław 2014-08-09 13:28:33
Oszuści i kłamcy największy to logistyk pan (usunięte przez administratora)
piąt 2015-08-19 12:11:59
na początku wszystko gra byłem pod wrażeniem właściciela gościu zaimponował mi podejściem do biznesu i to był błąd bo to tylko otoczka. Pan Maciej to można powiedzieć, że ma jeszcze jakieś zasady jednak syn to zupełnie inny temat. Bardzo miło wspominam pracę w ALPANIE jednak rozstanie z firmą to zupełnie inny temat. Jak chcesz tam pracować to kup sobie wiadro wazeliny bo jeżeli nie to będzie kiszka.
ja80 2015-11-15 21:09:06
Praca w tej firmie to wyzysk malo placom i zabieraja z pensi
Qta-phon 2015-12-13 14:46:22
Alpan we Wrocku po 4 miesiącach już się zwija. Zwolnienia na potęgę, co tydzień po kilka osób. W wigilię gasimy światło i tyle z podboju... Omijać tą firmę szerokim łukiem. Ci co pozostali wszyscy szukają pracy
Zenek1 2016-03-18 21:33:07
Praca w tej firmie jako kierowca to jest jedna wielka porazka! Obiecuja cuda nie widy, a okazuje sie zupwlnie co innego. kirowcy podzieleni sa na lepszych i gorszych co oczywiscie odbija sie na wynagrodzeniu (ok. 1000 zl roznicy miedzy kierowcami!). Nieliczna grupa oczywiscie brat kierownika itp. ma lepiej ulozone trasy, lepszy wywoz za co otrzymuja premie, a gorsi dwa razy tyle roboty mniejszy wywoz za co nie otrzymuja premii. Kierowcy nie maja placone za nadgodziny ani godziny nocne. Logistyk pozbawiony wszelkiej odpowiedzialnosci bo oczywiscie zwalaja na kierowcow czeka tylko aby wypchnac towar z magazynu i o godz. 13 zwinac sie do domu - dalej kierowca niech sie martwi. Jeszcze duzo by pisac na temat pracy kirowcy w tej firmie - po prostu jedna wielka zenada! Goraco nie polecam!
ja80 2016-04-02 15:49:18
Syf ,kierownik to świnia ma za ludzi bydło najlepiej pracować za darmo ,są lepsi i gorsi
zirytowany 2016-04-08 04:09:06
Firma robiąca na początku dobre wrażenie. To jednak tylko złudzenie. "Stary" właściciel ma jeszcze jakieś zasady, jego syn i "bliscy" przyjaciele z klucza "Brawo Rafał! Brawo Ania!" wchodzący w skład zarządu są ich całkowicie pozbawieni. Niedouczeni (kierownik nie zna się na ortografii, a "głównodowodząca" może kiedyś przechodziła obok szkoły), bazujący na dorobku "Starego", pozbawieni umiejętności i wiedzy na temat prowadzonej działalności. Ta firma niszczy ludzi - szczególnie tych, którzy dużo i wydajnie pracują. Właśnie tych usuwa się z Firmy w obawie, że wyjdzie, iż samemu nic się nie robi. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Opis po doświadczeniach w pracy PH oddział Warszawa.
zirytiwany 2016-05-11 21:12:54
a propos tej wypowiedzi (to po francusku) "wydaje mi się, że to, że firma jest rodzinna nie przekresla ich w żadnen sposób, nawet lepiej bo maja bliskie relacje. "
-ewidentnie widać, że piszesz to na polecenie kogoś z zarządu. Czy napisałem, że firma rodzinna jest czym złym-nie. Problemem Alpana jest natomiast to, że w zarządzie zasiadają ludzie dziwni intelektualnie: rozsyłający głupkowate maile o chamskiej treści pełne błędów ortograficznych, pani dyrektor, która manipuluje przy obrotach handlowców po to, by nie zapłacić im premii, wreszcie spotkania integracyjne, które są jedynie pretekstem do wyciągnięcia z kogoś przydatnych informacji i wyrzucenia, by znajomi z zarządu mogli mieć premie za zrobienie rzekomo przez siebie obrotu. Dziwię się właścicielowi, że dał im się tak rozpanoszyć, ale nie moja to sprawa. Mam nadzieję, że zrozumiałeś teraz, że nie problemem są bliskie relacje a zwyczajna manipulacja. Radzę omijać tą firmę i tyle. Handlowcy tracą na współpracy z alpanem: klientów bo nawet nie ma wcześniej ustalonych cen, towar jest często wybrakowany albo ktoś przerzuca handlowca z długim stażem na gorszy rejon, żeby nie wyrobił obrotu. Wolne żarty.
darek 2016-05-12 20:58:37
Zenek,a o którym oddziale piszesz?
mak 2016-09-19 19:42:30
Mam pytanie do pracowników Alpan Płock czy to prawda że Walus został zwolniony pracowałem kiedyś w Płocku.
ooo 2016-10-16 15:50:19
może i tak się stało, jendka jak nie macie informacji potrwierdzonych na ten temat to nie piszcie o tym na forum i nie wprowadzajcie nikogo w błąd.
Zostaw swoją opinię o Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpan Maciej Pankiewicz Sp.j.