brak logo

Eco-cars Sp.zo.o.

Poznań

Opinie o Eco-cars Sp.zo.o.

M.K 2009-10-26 15:37
Firma rodzinna. Jednakowo z rodzinną atmosferą nie ma nic wspólnego. Zarząd składający się głównie z męskiego grona zupełnie pozbawiona jest kultury osobistej i jakichkolwiek manier. Częste obelgi i wyzwiska w strone pracowników potęgują stres. [usunięte przez moderatora] oszukiwanie z wynagrodzeniem. Atmosfera w wiekszosci nerwowa dla osob o duzej odpornosci zwłaszcza w kontaktach z głownym szefem. Nie placenie za nadgodziny. Zdarzyło sie, ze w razie potrzebnego wolnego badz wczesniejszego opuszczenia pracy nie było problemów.
1
eco-bronco 2012-08-04 10:09
Firma rodzinna[usunięte przez moderatora] Co do firm, które współpracują z tym paskudnym duetem, to sytuacja jest podobna. Kandydowanie synusia do samorządu M[usunięte przez moderatora]. z ramienia sld tylko potwierdza jego paskudny charakterek. Chciałoby się mieć więcej władzy niż tylko tę w firmie, a co za tym idzie każdy się z pewnością domyśla. Oby jak najmniej takich [usunięte przez moderatora] miało dostęp do władzy.
1
cocoloco 2014-07-23 22:43
Firma jest NIESAMOWITA, (firma tzn. tata i synuś) w ciągu kilku miesięcy wywalają(pozbawiają)z pracy większość zatrudnianych osób, potem tata wyrzuca synusia na bruk, i ostatecznie synuś (z pomocą policji) wyrzuca na bruk tatę.
1
Vicki 2014-09-03 22:56
Cyrk a nie firma. Powiem tak: Obsługa biura świetna. Kontakt z kolesiem ktory ponoc się zna, zwlaszcza pewien Seweryn który nadaje się na targ z warzywami a nie miedzy samochoday i części. Dupolizaj wlasciciela , donosiciel jakich mało!!! Do tego jeździ samochodem nie mając prawa jazdy. Mało kto w tej firmie zna się fachowo na sprzedawanych czesciach. Wypłata : Zenada przez dużo Ż do tego duże "Ż" nie ozusowane w całości. Pozdrawim i zycze miłych zakupów tam pod okiem pfff fachowej obsługi.
1
loco 2014-09-24 14:27
Panie Darku jeśli ma Pan problem to proszę o kontakt.
2
camilleon 2015-07-13 22:11
Firma upada, lub już upadła.
4rfg 2016-05-13 18:32
@wore chociaz to dziwne ze nikt sie tutaj nie wypowiada
Agata 2017-07-27 06:57
Jak wyglada dzisiaj sytuacja w firmie? Czy plotki o jej upadku okazały się informacjami bez pokrycia? To najważniejsza z informacji, jakie niezbędne są osobom poszukującym pracy.
Zostaw swoją opinię o Eco-cars Sp.zo.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-cars Sp.zo.o.