Opinie o Centrum Oprogramowania Profisoft w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Oprogramowania Profisoft. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Oprogramowania Profisoft na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Oprogramowania Profisoft w Poznań

Adam Nowy wpis

Chyba jedyna firma, która w pełni była w stanie spełnić oczekiwania odnośnie nietypowych rozszerzeń do Mojego XL. Może nie najtańsza na rynku, ale tylko Profisoft ogarnął bałagan po poprzedniej firmie wdrażającej u nas system od zera...

Natalia

Słyszałem ze wypłata nie jest adekwatna do obowiązków, to prawda ?

XXX Nowy wpis
@Natalia

Emilia Nowy wpis
@XXX

Czyli w sumie nie bardzo adekwatna? :( A napiszesz coś na temat samej specyfiki pracy, jakie obowiązki itp? jako kto tu jesteś?

Kandydatka Nowy wpis
@Natalia

Byłam na rozmowie i wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione, czekam na pozytywną odpowiedź. Miałam w profisoft koleżankę, ale zmieniła miejsce zamieszkania, nigdy na wynagrodzenie nie narzekała...

Marzena

Hej, widzę, że skarżyliście sie na bardzo małe wynagrodzenie. Z racji tego, że ostatnie takie komentarze są z poprzedniego roku, chciałabym troszkę zaktualizować sytuację i zapytać, czy moze coś zmieniło sie w tym temacie i firma wyciągnęła wnioski? Jakie macie doświadczenia z tym związane?

@Marzena

Skoro w dzisiejszych czasach pracuję tutaj ponad 20 osób i niektórzy są tutaj od kilkunastu lat i więcej to chyba coś znaczy. Wystarczy się raz po raz przypomnieć i porozmawiać... Jeśli ktoś odchodzi tzn. że firma nie chciała go zatrzymać.

Małgorzata

Czyli o podwyżkę trzeba się upominać samemu, firma bez tego nie zrobiłaby nic w tym zakresie?

Centrum Oprogramowania Profisoft szukała niedawno pracowników w mieście Poznań. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Oprogramowania Profisoft na stanowisko Konsultant IT Comarch ERP XL ds. Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy są prowadzone jakieś rekrutacje ?

@Adam

Dzisiaj zaczęła się rekrutacja na stanowiska wdrożeniowców / konsultantów oraz linię wparcia. Zapraszamy na naszą stronę o firmie/Kariera

Jak ktoś chce się rozwinąć i ma ambicje, aby maksymalnie wykorzystać doświadczenie z "projektów", za wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanych obowiązków to polecam. Niestety praca w tej firmie na maksymalnie rok lub dwa później zakres obowiązków w stosunku do wynagrodzenia niestety nie do przyjęcia. Osoby nie potrafiące nic, ale takie które umieją się zareklamować "dostaną" więcej niż takie które dużo umieją lecz ich wymagania finansowe nie są wysokie. Firma z potencjałem, niestety nie wykorzystują wiedzy i doświadczenia pracowników. Zarządzanie leży po całej linii zarówno w kwestii projektów, wsparcia przez przełożonych jak i doskonalenia pracowników poprzez zapewnienie szkoleń. Premie w ogłoszeniach istnieją, ale firma nastawiona na to, że jeżeli nie będziesz się pytał o podwyżkę to zostaniesz ze stawką równą tej na wejściu. Jako pracownik będziesz traktowany dobrze i tutaj nie można nic zarzucić - firma będzie Cię bronić przed bezzasadnymi zarzutami ze strony klienta. W skrócie jeżeli będziesz zwiększać swoją wiedzę, a nie będziesz rozmawiał o pieniądzach to ich nie dostaniesz (jak będziesz rozmawiał to też może być różnie). +Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach -Wynagrodzenie -Zarządzanie firmą ("kadra" kierownicza)

Krystyna

@Były pracownik, to dość rzeczowa analiza. Piszesz dużo o relacjach pracowników z kierownictwem, a jaki jest klimat w zespołach pracujących nad projektami? Można liczyć na wsparcie?

Pracowałam do 2019

Tak, ludzie bardzo sobie pomagają, nie ma typowego nacisku na robienie godzin (oczywiście jest minimalna norma) tylko rzeczowe rozwiązywanie problemów. Podobno sporo płacowo się zmieniło od 2020, ale ogólnie na rynku IT jest lepiej :) Co prawda najstarsi pracownicy otrzymali mercedesy, ale trzeba wykazać się wysokimi kompetencjami żeby otrzymać takie premie...

Marcelina

Jak często są nowe projekty?

Znalazłem w sieci nową ofertę pracy https://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera/praca-wdrozeniowiec-konsultant-erp-mrp-kadry-i-place.aspx ale nie ma jej na profilu kariera, czy to jest jeszcze aktualne ?

Robert

Podpowiecie czy firma prowadzi w dalszym ciągu rekrutacje? Trudno jest się tu dostać?

@Robert

Nadal jest prowadzona rekrutacja na następujące stanowiska: (usunięte przez administratora) Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w Profisoft to zachęcamy do składania aplikacji. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

@Robert

Rekrutacja jest cały czas prowadzona na kilka stanowisk, zachęcamy do zapoznania się: https://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera.aspx

Worker
@Profisoft

Czy widełki wynagrodzeń w ogłoszeniach o prace w Państwa firmie są podane w kwotach brutto czy netto?

ELKA
@Worker

oczywiscie ze w brutto i to maksymalne brutto

DD

Byłem na rozmowie na stanowisko konsultanta erp w kilku podobnych firmach i jak do tej pory najlepsze wrażenie zrobił na mnie Profisoft. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty :)

A co takiego się stało, ze taka opinia? Bo chciałam złożyć tam swoje Cv

Dominika
@Anna

Też jestem ciekawa bo byłam tam na rozmowie i nic strasznego się nie wydarzyło ? Całkiem miła atmosfera...

nieprofesjonalna firma Profiso

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i po dzień dzisiejszy nie otrzymałem odpowiedź zwrotnej, która miała być do dwóch tygodni (rozmowa odbyła się na początku listopada 2018 r.). Bardzo nieprofesjonalna firma.

@nieprofesjonalna firma Profiso

Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, staramy się, żeby Wszyscy Kandydaci otrzymali informację o wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

Jacek

Jak łatwo wyciągamy wnioski o innych. Może to my nie spełniamy wymogów firmy?

nieprofejonalna firma Profisof
@Jacek

A czy spełnia wymagania lub nie mają tutaj nic wspólnego. Fakt jest taki, że bez względu na to, czy osoba została przyjęta lub nie została przyjęta szanowana firma, lub uważająca się za taką daje odpowiedz negatywną, lub pozytywną osobie ubiegającej się o pracę.

@nieprofejonalna firma Profisof

Rozumiem, że odpowiedź ze strony firmy była dla Ciebie bardzo ważna. Czy wobec tego próbowałeś podjąć inicjatywę i skontaktować się z Centrum Oprogramowania Profisoft? W wielu ogłoszeniach o pracę widnieje informacja, że "firma skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami". Czy tak było również w tym przypadku?

nieprofesjonalna firma Profiso
@Paulina

Żenada.

Paulina

Pod stroną, którą już raz wstawiałam pojawiły się znowu nowe oferty pracy. M.in na stanowisko wdrożeniowiec - konsultant ERP/MRP. Pracował ktoś lub pracuje na tym stanowisku w Centrum Oprogramowania Profisoft? Możecie przybliżyć warunki pracy? Jak wygląda rekrutacja?

Paulina

Zainteresowani pracą w Centrum Oprogramowania Profisoft? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty: http://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera.aspx Będziecie aplikować?

Qba

Profisoft szuka wdrożeniowców ERP. Ktoś coś więcej wie? Trzeba mieć kilka lat doświadczenia, czy wystarczy podstawowa znajomość erpa? (bo tylko pracowałem na Optimie). Dajcie znaka. http://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera.aspx

maja

@maniek to zależy o jakim stanowisku tutaj piszesz w sumie no bo jak ktoś już w tej branzy siedzi i pracuje to na pewno będzie wlasnie takie posiadal.

Pracujący

Atmosfera w porządku. Pierwszy raz przyszedłem do pracy na początku roku i od razu poczułem się jak u siebie. Wszyscy tutaj są mili i sympatyczni - normalni ;-). Jakby kogoś to interesowało, powiem od razu - pracujemy po 8 godzin dziennie.

chętny

Widziałem, że szukają w profisofcie sales managera. Ktoś był już na rozmowie? Jakie pytania, jakie warunki? Słyszałem, że firma fajna ale póki co nie znam konkretów...

kandydat

moja opinia o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej i proponowanych warunków pracy jak najbardziej pozytywna niestety brak informacji zwrotnej w okresie wskazanym przez rekrutera i brak odpowiedzi na zapytanie o wynik rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Oprogramowania Profisoft - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Oprogramowania Profisoft?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Oprogramowania Profisoft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Oprogramowania Profisoft
4.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • OWCZARSKA 19
    60-443 Poznań