Postdata S.A. Oddział

Gdańsk

Opinie o Postdata S.A. Oddział

admin 2015-08-17 17:43
Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Postdata S.A. Oddział może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.
aknnor 2016-05-16 08:53
njk, wszystko zależy z jakim doświadczeniem startujesz. Podobno nie ma szans na to aby na pusto do nich przyjść bez doświadczenia. Druga sprawa, że zarobki u nich to wierzchołek góry lodowej. Wiele zależy od wykształcenia
noname 2017-01-31 20:54
Podobno nie należy chwalić dnia przed nocą - ja jednak zaryzykuję ;) Jeśli masz wiedzę i umiejętności lub głowę na karku znajdziesz tu miejsce dla siebie, jeśli masz pasję możesz ją rozwijać, jeśli chcesz powiększyć doświadczenie - też można. Teraz trochę dziegciu - kuleje komunikacja wew. i zdarzają się kontrasty w przydziale prac, podejściu do pracy, wieku oraz stosowanych rozwiązaniach.

Na koniec ostatnia kwestia - pracują tu fajni ludzie, a firma skojarzyła (szokująco) wiele par.
Zostaw swoją opinię o Postdata S.A. Oddział - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Postdata S.A. Oddział