Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Drobex Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Drobex Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-09 10:54:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracując w konkretnej firmie, można poznać nie mało zachowań panujących w owej firmie, pokaż ludziom jak przedstawia się firma w której pracujesz. Ciężko jest znaleźć opinie o spółce Drobex Sp. z o.o. której siedzibą jest Solec Kuj. . O ile cokolwiek wiesz o tej firmie podziel się informacjami. Czy ta spółka ogólnie rzecz ujmując prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które miejsca najlepiej składać CV? Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam zarobić?
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2014-05-23 11:21:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje w tej firmie ponad 2 lata na dziale produkcyjnym i widziałam już nie jedno , jest bardzo ciężko , kasa hmm ciężko określić jak rypiesz dużo godzin to jest nawet nawet , ogólnie mogła być większa porównywalnie do ciężkości , godzin pracy dużo mało kiedy jest się tam 8 godz ( wtedy nazywamy ten dniem cudów ) , rypie się po 10 , 11 godzin czasem 9 . Najgorsze jest na popołudniu wnet łączona z nocką , idziesz na 15 a kończysz nawet o 2 w nocy . To opis mojej pracy teraz możesz samemu zdecydować czy chcesz w Drobexie rypać czy nie!!
zdjecie uzytkownika
....... - 2014-06-15 23:42:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jakie sa tam zarobki ???
zdjecie uzytkownika
aaaha - 2014-06-16 18:25:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Owszem trzeba zapindalać żeby coś zarobć,no ale nie którzy przychodzą tu nie tylko zarobć kase ale i po przyjemności.Pracuję tu 8lat i wiem coś na ten temat.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
mgr - 2014-07-07 13:04:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja jestem zadowolony z pracy. zawsze moglo byc gorzej :)
zdjecie uzytkownika
k.k - 2014-08-05 14:49:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w drobexie ludzie pracuja na akor zasowaja od switu do nocy nawet czasami po 7 dni w tygodniu . ludzie sa zastraszani przez szefostwo zwolnieniami . ubikacje sa zaczadzone od palenia podczas kontroli zamykaja ubikacje i nie mozna kozystac z toalety ludzie przylapani na paleniu dostaja mandaty albo przenoszeni sa na ubojnie lub grozi zwolnienie. w soboty tyra sie po 9 czasem 10 godzin. ostatnio jest mowa o pracy w niedziele. za ktora niby dostaje sie pieniadze do reki . czyli praca na czarno?? pracowalam i nikomu nie polecam tego zakladu . idziesz do pracy i nie wiesz o ktorej wrocisz. Ponadto GoWork.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach Forum przez użytkowników oraz nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności. To użytkownicy sami oceniają, które treści są wiarygodne, z jakich informacji korzystają, a jakie uważają za bezwartościowe. Należy również zwrócić uwagę, iż do weryfikacji takich informacji służą odpowiednie organy prawne. Serwis Gowork.pl nie posiada w tym zakresie żadnych kompetencji, nie dysponuje też stosownymi narzędziami, które pozwalałyby na rzetelne ustalenie stanów faktycznych.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobex Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: