Lis Sp. z o.o.

Sierakowice

Opinie o Lis Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 17:23
Wiesz co dzieje się w firmie Lis Sp. z o.o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
Xyz 2016-10-06 16:33
Firma masakra. Pracownik nie ma prawa do własnego zdania. Pracowałam tam półtora roku. Nie szanują ludzi. Od stycznia do marca bez dnia wolnego, a gdy z koleżanką upomniałyśmy się o zastępstwo aby wziąć wolne bezszczelnie slyszałyśmy NIE DACIE RADY? . A kto ma chęć pracować po 13 godzin? . Obie czułysmy się jak bezdomne. Tylko łóżko do sklepu przynieść. Koleżanka rzuciła pracę a ja zostałam sama. Dzień w dzień 10 godzin od poniedziałku do piątku i 9 godzin w soboty. Praca bez przerwy na posiłek,bez możliwości skorzystania z toalety. Kazano mi nawet przekladac wizyty lekarskie. Dzwoniono w trakcie zwolnienia zebym przyszła. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sklep prowadziłam ponad pół roku,ale aneksy do umowy się nie doczekałem. Nie długo po tym dostałam wypowiedzenie. Na rozliczenie czekałam tydzien,pomimo ze KP zobowiązuje pracodawcę do rozliczenia się w ostatnim dniu zatrudnienia.
Nina 2017-03-08 22:07
Tak obrzydliwych wędlin nie jadłam nigdy,wszystko naszprycowane wodą. Jak przyniosłam szynki do domu to w siatce bylo pelno wody. Mielonką musiałam poczęstować psa chociaż bałam się.
Ola 2017-03-27 19:44
Ok,to wytłumaczcie mi skoro jest w tej firmie tak żle to dlaczego załoga w sklepach nie zmienia się? A to,że wędliny są szprycowane H2o i nie tylko to akurat prawda(mówię to jako stała klientka i mam porównanie z wędlinami sprzed 10 i więcej lat),a szkoda.......
Bochenek chleba 2017-06-20 21:25
Ja polecam tą firmę solidna i wypłacalna.Zawsze mozna się dogadać w każdej kwestii zarówno dnia wolnego jak i wynagrodzenia.Wystarczy usiąść do rozmowy.Mnie tam jest dobrze i chętnym polecam.Powyższe wpisy uważam za chęć odwetu za nie uczciwe stosowanie się do zasad panujących w tej firmie.Wynagrodzenie zawsze płacone na czas ,grafik elastyczny,szacunek do pracownika.
Zostaw swoją opinię o Lis Sp. z o.o. - Sierakowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lis Sp. z o.o.