Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski

Wola Cyrusowa

Opinie o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski

anonim 2011-09-13 23:26:09
Coś ci sie szanowna Pani/Panie poprzestawiało. Zaklad ciagle przynosi straty (wegług własciciela jak pamietam od kilku lat) pensje coraz niższe, [usunięte przez moderatora] Bałagan jeden wielki cyrk nie polecam.
klient 2011-09-13 23:32:33
[usunięte przez moderatora] Sklepy niby firmowe też niezbyt czyste. W porównaniu z konkurencją wypadaja na szarym końcu.
ewa 2011-11-25 06:27:24
stały tekst właściciela do pracowników "tak, tak, starajcie się, starajcie to i ja będę się starał" śmiechu warte. [usunięte przez moderatora] cyrk na kółkach. daje jeszcze rok temu kurnikowi
anonim 2011-11-30 02:56:49
To nie prawda co piszecie !!! Pracuje u PIÓRKOWSKICH kilka ładnych lat i jestem zadowolony Nigdy nie czekałem na wypłate a zarobki satysfakcjonują mnie Pracować trzeba jak wszędzie Z tego co mi wiadomo firma ma spory export za granice i cały czas sie rozwija Ja wiem że najlepiej jest wymyślać hisoryjki i atakować Proponuje wam koleżanki i koledzy, weżcie się lepiej do roboty i nie zajmujcie się plotkami
KLIENT 2012-02-24 12:24:00
Niestety jakość fileta II jest koszmarna, kupowane w ZGIERZU!! Może nazwijcie to ODPADKI z kurczaka, czy jakoś tak? Wyszło więcej odpadu niż mięsa za ~8 zł za kg. Więc wychodzi po 16!!! Jak normalny wychodzi po ~13-14 więc gdzie tu logika? Co do Fileta normalnego, hmm no powiedzmy OK.
julianna 2012-03-04 21:20:24
Tragedia!!! [usunięte przez moderatora]
anonim 2012-04-07 18:18:39
aga - 2012-04-04 22:43:53

do dupy!!!!!!
Na ubojni drobiu pracuią same emeryci i renciści- a jak rozumiem renta chorobowa [usunięte przez moderatora]
Anna 2012-09-03 10:58:00
pracowałem [usunięte przez moderatora] na dobre mi nie wyszło 12 godz pracy .
[usunięte przez moderatora] Pisze z myślą w tym celu zęby ostrzec naiwnych licząc ze współpraca z Piórkowskim będzie owocna .
Anna 2012-09-03 10:59:47
W zupełności się zgadzam
klient 2012-09-04 09:05:17
Wczesnym rankiem chciałam dokonać zakupu był to sklep firmowy przy ulicy Pruchnika .
Weszłam do sklepu /sprzedawczyni była zajęta więc mnie nie zauważyła
zobaczyłam jak pracownik rzuca kurczaki o Posackie Spytałam się o przyczynę odpowiedziała ze kurczaki sa zamrożone .pozostawię to bez komentarza .
[usunięte przez moderatora] Zrezygnowałam z zakupów w trosce o stan zdrowa mojej rodziny
Sklep był brudny śmierdziało nikotyna .
Adam 2012-11-12 18:37:12
[usunięte przez moderatora] To gra pozoru ze twój sklep przyniesie zyski
Przelicz sobie Koszty za lokal prąd podatek ZUZ tak na początek
W sklepach firmowych są ceny takie jak kopiłeś z watem juz jesteś na straconej pozycji albowiem twoja marzą zawyża ceny co z kolei napędza koniunkturę i klienta Piórkowskim
Piórkowski 2013-02-04 12:17:24
Jakość drobiu jest zła wyroby są tak nafaszerowane chemia /ze nie sposób [usunięte przez moderatora] podać dziecku .
zosia 2013-06-28 11:14:01
pańskie wyroby to jeden syf
bezrobotny 2013-08-06 15:49:55
[usunięte przez moderatora] wielokrotnie ptaszyska są zamrażane po dostawie na zapleczu odmrzrzane gorącą woda
[usunięte przez moderatora]
Filet czy pałeczki to jadna wielka ruchoma galaretka wygląd szary opślimaczały nie nadajacy się do kompsumcji
A czy macie utylizacje nie
Traktujecie człowieka jak świnie który wszystko kupi i zje .
proszę samemu ugotować rosół
ile pracy? 2015-01-19 14:08:46
dobra to jak jest yle pracy to jak to się na wypłatę przekłada. Wiecie - bo zależy mi bardzo, żebyt zarobić jak najwięcej, bo wiadomo, że każdy chce rodzinę utrzymać w jak najlepszym standardzie. prosze bardzo o przekazanie informacji na ten temat, zalezy mi żeby sprawić sobie najlepszą możliwą pracę.
ewelinka 2015-03-26 17:51:49
kilka firm się o mnie upomina, spokoju mi nie dają, ale ciekawi mnie jeszcze, zanim podejmę decyzję, jakie warunki pracy ciekawe mogłaby zaproponować mi firma Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski, m,uszę mieć takie info żeby podjąć decyzję. więc proszę napiszcie jakie są plusy z pracy u niich i co mają lepszego od innych jako pracodawca
xxx 2015-10-10 18:15:11
to chyba cos ci sie poje...o kolego znam ta firme od podszewki i nie powiem dobrego slowa o niej i o wlascicielach, a ekipa z biura to juz w ogole poje....y chory klimat w tym kurniku jest i tyle a zarobki smiechu warte jak za 14 godzin pracy co dzien dostaniesz 2 tys. to max to ty juz w ogole jestes popier.....y zycze ci milej pracy w tym ZOOOOOOOOOO ;)
Anonim 2016-04-29 12:43:00
Jak w każdej firmie, są gorsze i lżejsze dni ale według mnie firma jest jak najbardziej ok, pracuję już rok i zawsze dostawałem wypłatę na czas, pracuję na tyle ile się umówiłem i gra gitara potocznie mówiąc :).
ila 2016-05-10 11:57:50
najważniejsze że kasa jest zawsze na czas i wzystko sie zgadza, widać ze dobrze prosferują i działają.
Zostaw swoją opinię o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski - Wola Cyrusowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski