Opinie o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski w Wola Cyrusowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski w Wola Cyrusowa

Od kiedy jest ten pseudo dyrektor od spraw zbędnych to (usunięte przez administratora) i wykończanie psychiczne pracowników to jest normą dzienna że nikt nie widzi tego i nie reaguje to jest po prostu katastrofa ale najwyższa pora aby ktoś się za to wziął i właśnie teraz karma rusza !

Jeśli chodzi o wymiane dyrektora jest to na pewno plus, chociaż kazdy inny dyrektor byłby zdecydowanie lepszym zarządzającym niz poprzednik. W mojej opini pomimo pozytywnej wymiany obecny dyrektor próbuje nadrobić dobrymi uczynkami swój brak wiedzy. Z tego co wskazuje jego poprzednie doświadczenie nie pracował w drobiu na linkedin. A na tym stanowisku u nas jest potrzebna osoba wyrozumiala ale z doświadczeniem w branży kurczakowej. Osoba która wniesie jakieś swoje techniki bądź innowacyjne technologie, na pewno właściciel tego oczekuje. Powodzenia i niech 2024 był lepszym rokiem

Czy w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Fifi

Rozumiemy, że relacje z przełożonymi mogą wpływać na atmosferę pracy, i zależy nam na tym, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że konflikty i trudne sytuacje mogą się zdarzać, ale staramy się podejść do nich zrozumieniem i rozwiązywać problemy w sposób konstruktywny. Co do składu etnicznego naszej załogi, w wielu miejscach pracy można spotkać różnorodność narodowościową. Nasza firma jest otwarta na pracowników z różnych krajów i doceniamy różnorodność w naszym zespole. W naszym przekonaniu różnorodność może przynieść korzyści, jak różne perspektywy i doświadczenia. Jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenia, staramy się zapewnić uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenie dla wszystkich naszych pracowników, niezależnie od narodowości. Warunki pracy są dostosowane do charakteru pracy w ubojni drobiu i staramy się zapewnić odpowiednie warunki higieniczne i bezpieczeństwo pracy dla wszystkich pracowników. Jeśli mają Państwo konkretne pytania dotyczące warunków pracy lub wynagrodzeń, zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR, który chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji. Naszym celem jest zapewnienie uczciwych i transparentnych warunków zatrudnienia dla wszystkich pracowników.

Poszukiwany

Ubojnia poszukuje osób do mycia poubojowego maszyn (hal). Zapewnione jest zakwaterowanie. Mezczyzni jak i kobiety, zalezy bardziej na naszej narodowosci.

Wanda
@Poszukiwany

Ee, co to znaczy "zależy bardziej na naszej narodowości"? Czyli jakiej, polskiej? To jest oficjalne stanowisko firmy? Wiecie, że nielegalne jest takie rozgraniczanie kandydatów?

Napewno na plus dla firmy , przyjęcie nowego dyrektora , który podejdzie zapytać jak się czujemy , jak możemy pomóc itd . Który wie jak to poukładać. Widać że firma z nowym zarządem chce zmian i to Widać. Brawo dla Marcina i Sergiusza

@wg

Sama atmosfera już się zmieniła bo nie łazi i nie krzyczy na pracowników jak poprzednik, ostatnio jeden z pracowników mówił że zauważył że się męczy kobietka bo ma nóż tępy to wziął i jej na ostrzył, pewnie narazie obserwuje i po nowym roku będzie chciał wprowadzić zmiany. Więc czekamy na lepsze czasy .. Pozdrawiam

Pracuje Nowy wpis

Witam wszystkich. Chciałam tylko napisać, że sytuacja poprawiła się jeśli chodzi o pracę, wynagrodzenie poszło do góry, Dyrektor nie krzyczy na hali , cały czas jest poprawiana sytuacja . Atmosfera jest bardzo dobra Polecam

@Pracuje

Na jakie wypłaty można liczyć w firmie? dają więcej jak najniższa krajowa czy nie ma na co liczyć? Jakieś premie wrzucają?? Co się stało ze nagle zmieniła się atmosfera na hali?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Poszukiwany

@Poszukiwany

W jakich dniach i godzinach się pracuje? Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez firmę, czy trzeba płacić z własnej kieszeni? :) Chętnie bym się tu zatrudniła, dlatego dopytuję o szczegóły. :)

Praca

Praca tzw nocna od 19 do 2 w nocy, za mieszkanie sie nie placi.

@Praca

Skoro pracuje się w nocy, to można liczyć na jakiś dodatek nocy? Jeśli tak, to w jakiej wysokości? Poza tym, czy zarabia się tyle samo, jakby pracowało się za dnia?

Praca

Wyplate masz taką jakbys pracowal na dzien, nie ma za nocnych platnych a wielki blad..

Wanda Nowy wpis

Viki

Od Kiedy przyszedł Dyrektor , to Atmosfera się poprawiła, jest ułożony i jak narazie podchodzi do wszystkiego bardzo spokojnie i wysłucha każdego, nie wyróżnia nikogo i nie da sobie wejść na głowę i ludzie czują respekt , zobaczymy jak będzie dalej narazie na duży plus

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCYJNY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zibi

Mam nadzieję że Pan J , będzie u nas Dyrektorem Produkcji bo reszta się nadaje do ... Widać że się zabiera za tych nierobów, czekam aż tym wszystkim zrobi porządek. Powodzenia bo ma co robić za zaniedbanie latami tego wszystkiego

@Zibi

I co myslisz ze zrobi? Do czego reszta sie nadaje? (usunięte przez administratora) Jak to sie mowi, jaka placa taka praca. A na jakim zakladzie placa 3 tys??? W tych czasach gdzie wszystko jest drogie zeby tylko tyle zarabiac. Niech podniosa wyplaty a beda miec ludzi.

@Praca

@Praca , rozumiem Twoje rozczarowanie sytuacją związaną z wynagrodzeniem. Pracownicy zasługują na uczciwe wynagrodzenie za swoją pracę, a to, ile kto zarabia, może wpływać na motywację i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Jednakże, warto pamiętać, że kwestie wynagrodzeń i warunków pracy często zależą od wielu czynników, takich jak branża, lokalizacja czy doświadczenie zawodowe. Jeśli uważasz, że Twoje obecne wynagrodzenie nie jest adekwatne do wysiłku i umiejętności, jakie wkładasz w swoją pracę, to warto podjąć kroki w celu poprawy sytuacji. Możesz rozmawiać z przełożonym lub działem HR w ubojni, aby dowiedzieć się, czy istnieją możliwości podwyżki wynagrodzenia lub awansu.

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Wygląda na to, że osoba pisząca ten komentarz jest niezadowolona z sytuacji w naszej firmie i jest jej źle. Chcielibyśmy jednak zauważyć, że nasza firma jest zaangażowana w zapewnianie dobrych warunków pracy dla wszystkich naszych pracowników i nie tolerujemy żadnych form mobbingu ani wykończenia psychicznego. Jeśli istnieją jakieś zastrzeżenia lub skargi, zachęcamy do kontaktu z naszym działem w celu rozwiązania tych problemów.

Tego dyrektora już nie ma. Sytuacja widać znacznie się polepszyła ale zobaczymy jak to będzie

Od kiedy nastąpiła zmiana? Do czego w takim razie chce dążyć ten nowy dyrektor? Ogłosił już swoje zamiary? Zaczął już realizację? Coś już się zmieniło? :))

@wg

Widziałem gdzieś w komentarzu, że nie ma już tego dyrektorka. To prawda? Jak ogólnie sytuacja i atmosfera, bo się zastanawiam nad złożeniem CV?

Tak zmieniło się dużo zatrudnił kryminalistę który wyzywa obraża i upokarza ludzi( pracowników) a szefowi to się podoba!! (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym w tym zakładzie

A.A.

Dzwonił kiedyś do mnie ten wasz "szef". Z takim brakiem kultury osobistej to się jeszcze nie spotkałem. Nawet przez telefon dało się odczuć to bu ra c tw o. Więc nie dziwi mnie fakt, że jedyne kogo udało mu się zatrudnić, to jak piszesz, kryminalista. Nikt porządny, z doświadczeniem, nie chciałby z nim pracować.

@A.A.

zastanawia mnie tylko to jasne stwierdzenie, że podobno to się "podoba"... jak konkretnie miałoby się to przejawiać, że ludzie mają tego typu spostrzeżenia i z drugiej strony czemu nie rezygnują z zatrudnienia jeśli warunki miałyby być takie jak tu opisujecie?

Machoń

Obraża i zwalnia ludzi .

@Marta

Ludzie już podchodzili z pracy albo są na zwolnieniach bo zostali wykończeni psychicznie i są na lekach depresyjnych te wpisy są po to aby przestrzegać ludzi przed pracą tam

@A.A.

Drodzy Państwo, z przykrością przeczytaliśmy komentarz dotyczący naszego pracownika. Chcielibyśmy jednak zauważyć, że każdy z nas może mieć inne doświadczenia i interpretacje. W naszej firmie cenimy sobie profesjonalizm i dbałość o dobre relacje z naszymi klientami i pracownikami.

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Jako firma, nie akceptujemy i nie tolerujemy żadnego rodzaju mobbingu czy wykończenia psychicznego naszych pracowników. Każde takie zgłoszenie jest poważnie traktowane i poddawane wnikliwej analizie. Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie jesteśmy instytucją opartą na lekach depresyjnych i że nasz zespół dba o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Z całym szacunkiem dla opinii naszych byłych pracowników, sugerujemy, aby przed podjęciem decyzji o pracy u nas, zapoznali się z pełnym obrazem sytuacji i naszymi działaniami na rzecz zapewnienia bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy.

@Machoń

Dziękujemy za opinię, jednak będziemy musieli zauważyć, że jest ona zupełnie inna od naszej rzeczywistej sytuacji i naszych wartości. Zawsze staramy się traktować naszych pracowników z szacunkiem i uwzględniać ich potrzeby. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu zapewnienia przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy

@Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Nie akceptujecie (usunięte przez administratora)!!! ??? To dlaczego nie reaguje się na to co się dzieje na produkcji te ciągłe wyzwiska i ciągle straszenie zwolnieniem i dyscyplinarkami z byle powodu że nigdzie nie znajdzie się pracy itp. jak się nie będzie słuchać bezsensownych rozkazów tego pseudo dyrektorka?

@Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Wasz jak nazywacie pracownik przynajmniej dzięki wam pozbędzie się komornika( dobrze że znalazł zatrudnienie u was ) z czasem będziecie płakać z tego powodu ale to już wasza sprawa !!!przynajmniej stanie na nogi dzięki tej lewej kasie z ściągania haraczu z wynajmowanych pracowników!! Motory i telefony już nie do rozdawane przez bezdomnych !

Nela
@Obecny pracownik

Bo ludzie chyba lubia jak sie na nich drze ten dyrektorek, ludzie z Ubojni to sa (usunięte przez administratora) jak by nigdzie pracy innej nie mogli znalezc..... Ale juz nie dlugo Polakow nie bedzie bo (usunięte przez administratora) bo woli zatrudnic Nepalcow bo mu sie to oplaca, motorkiem popis na Ubojni zrobi i mysli ze blyszczy...z telefonem nowka to sie nie rozstaje a wczesniej przed 10 kazdego miesiaca to wyczekiwal wyplaty a teraz ludzie niech czekaja bo on kase ma...a szef popierdulka to ma w (usunięte przez administratora) to tylko pani dyrektor nad tym wszystkim czuwa i gdyby nie ona to juz by tej ubojni nie bylo, mozna jej to zawdzieczyc bo nikomu innemu nie......BRAWO PANI DYREKTOR!

@Nela

Szanowna @Nela, Chcielibyśmy wyrazić swoje zdanie na temat Pani komentarza odnośnie naszej firmy i naszych pracowników. Nasza firma składa się z zespołu wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy codziennie pracują z determinacją i profesjonalizmem. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zawsze dążymy do ciągłego doskonalenia naszej działalności. Jednocześnie, jesteśmy zaniepokojeni sugestią, że jeden z naszych dyrektorów się drze, a szef jest "popierdułką". Jako zespół, uważamy, że każdy z naszych liderów jest kompetentnym i wartościowym członkiem naszej organizacji. Wierzymy, że ich wizje i podejście są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu jako firmy. Chcielibyśmy odnieść się do sugestii, że jeden z naszych dyrektorów "błyszczy" telefonem i motorem. W naszej opinii, każdy pracownik, w tym również dyrektor, ma prawo do posiadania i wykorzystywania swoich oszczędności w sposób, który uważa za odpowiedni. Nie chcemy oceniać, co jest dla naszych pracowników ważne lub wartościowe. Szanujemy wybory każdej osoby i uważamy, że to ich prywatna sprawa, jak wykorzystują swoje oszczędności. Jednocześnie, chcielibyśmy podkreślić, że nasz zespół składa się z wielu innych wartościowych i kompetentnych osób, którzy wnoszą wiele do naszej firmy. Dążymy do zapewnienia naszym pracownikom przyjaznej i zgodnej z zasadami pracy, aby każdy mógł osiągnąć swoje cele i rozwijać się jako profesjonalista. W ten sposób, chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma jest sukcesem dzięki pracy całego ZESPOŁU! Nie chcemy wybierać i porównywać naszych pracowników, ponieważ uważamy, że każdy z nich jest wartościowy i zasługuje na uznanie. Dziękujemy za Pani uwagę i prosimy o kontakt w sprawie dalszych uwag. Z poważaniem, Ubojnia Drobiu "Piórkowscy" Jerzy Piórkowski

@Obecny pracownik

Dziękujemy za przesłanie swojej opinii na temat naszej firmy i naszego dyrektora. Chcielibyśmy podkreślić, że jako firma kładziemy duży nacisk na stworzenie atmosfery pracy opartej na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Nasz dyrektor jest osobą o wysokim profesjonalizmie i dbałością o dobre relacje z pracownikami. Zapewniamy, że nie ma miejsca na krzyki czy zastraszanie w naszej firmie. Staramy się zawsze traktować naszych pracowników z szacunkiem i uczciwością, a wszelkie nieprawidłowości są natychmiast zgłaszane i rozpatrywane zgodnie z naszymi procedurami. W odniesieniu do oskarżeń o korupcję, chcielibyśmy podkreślić, że jako firma kładziemy duży nacisk na przestrzeganie zasad etyki i uczciwości w biznesie. Nie tolerujemy jakiejkolwiek formy łapownictwa czy korupcji, a wszelkie sygnały na ten temat są natychmiast badane i rozwiązywane zgodnie z naszymi procedurami i politykami. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że sugerowanie, że nasz dyrektor bierze łapówki czy zastraszająco zachowuje się wobec pracowników, jest dla naszej firmy nie do przyjęcia i stanowi poważne oskarżenie. Wszystkie takie oskarżenia są badane i podejmowane są odpowiednie działania, jeśli faktycznie dochodzi do naruszenia naszych procedur i wartości. Mamy nadzieję, że w przyszłości wszelkie problemy i nieporozumienia będą mogły być rozwiązane w sposób konstruktywny i rzeczowy, bez potrzeby szkalowania innych osób. Dziękujemy za przesłanie swojej opinii i pozostajemy do dyspozycji w razie dalszych pytań czy uwag. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i angażujemy się w ciągłe doskonalenie naszych działań i relacji z pracownikami. :) Z poważaniem, Ubojnia Drobiu "Piórkowscy" Jerzy Piórkowski

@Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Jeśli uważacie że ten pseudo dyrektor jest profesjonalistą to już rozumiem dlaczego tak wygląda sytuacja w waszej firmie, ryba psuje się od głowy !!!! Profesjonalistą też był w poprzedniej firmie i z profesjonalizmem wpędził firmę w kłopoty i z profesjonalizmem unika spłacania komorników bo profesjonalna firma się wzięła za jego (usunięte przez administratora) i zarządzała zwrotu!!! Gratuluję profesjonalizmu w doborze pracowników !

@Obecny pracownik

Szanowny Panie/Pani , Jako przedstawiciel naszej firmy, muszę przyznać, że otrzymana przez nas opinia jest bardzo krytyczna i dotkliwa. Z jednej strony, rozumiemy, że każda opinia może mieć swoje uzasadnienie i jest ona cenna dla naszej firmy, ale z drugiej strony, nie możemy pozwolić sobie na akceptowanie takich bezpodstawnych zarzutów. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma działa w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zawsze staramy się pracować na najwyższym poziomie i dbać o zadowolenie naszych klientów. Nasz dyrektor posiada szerokie doświadczenie i posiada wiele pozytywnych referencji. Rozumiemy, że nie każdy może być zadowolony z naszej pracy i opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, ale jednocześnie musimy stanowczo odmówić przyjęcia bezpodstawnych i nieprawdziwych zarzutów. Jako firma, zawsze staramy się działać zgodnie z etyką zawodową i zasadami uczciwości w biznesie. Dziękujemy za Pana/Pani opinię i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli szansę na udowodnienie, że nasza firma działa zgodnie z wysokimi standardami i wymaganiami naszych klientów. Z poważaniem, Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Fifi
@Nela

To faktycznie sytuacja nie za ciekawa jak taka atmosfera i nie można dogadać się z kierownikiem. Aż tak dużo obcokrajowców tu pracuje? Pół na pół z Polakami? Warunki wszyscy mają takie same czy są różnice w wypłatach?

@Fifi

Odkąd zmienił się zarząd sytuacja uległa poprawie.Jest dużo spokojniej. Jak jest jakiś problem to jest możliwość porozmawiania na ten temat z dyrekcją.

Milan
@pracownik

Prócz atmosfery coś jeszcze się poprawiło po zmianie zarządu? Np. w sprawie wypłat? Szykują się podwyżki czy dopiero po nowym roku będzie można na to liczyć?

Jędrek

Ktoś już aplikował na pracownika produkcji? Właściwie prócz chęci do pracy i zaangażowania niczego więcej nie wymagają. Jak teraz z atmosferą? Poprawiło się bo ostatnie komentarze o relacji z kierownikiem nie napawają optymizmem.

magda

Witam chciałabym spytać jak z praca i Kierownikami na Produkcji

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy

Szanowni Państwo, Jako firma, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości środowiska pracy dla naszych pracowników, a także do działania zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych pracowników i klientów oraz utrzymać wysoki poziom usług. Chcielibyśmy odnieść się do komentarzy, które zostały zamieszczone przez byłych pracowników na tej stronie. Zauważyliśmy, że niektóre z tych komentarzy zawierają nieprawdziwe informacje i nie odzwierciedlają rzeczywistości. W naszej firmie każdy pracownik ma zapewnione dobre warunki pracy, a także wiele możliwości rozwoju zawodowego. Staramy się zapewnić pozytywny klimat pracy i dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się z nami bezpiecznie i docenieni. Wierzymy, że to, co oferujemy, przekłada się na satysfakcję i lojalność naszych pracowników. Chcielibyśmy także zaznaczyć, że niektórzy z komentujących byli wcześniej zatrudnieni w naszej firmie i zostali zwolnieni z różnych powodów. Zdarza się, że w takich sytuacjach osoby te mogą odczuwać negatywne emocje, co może prowadzić do nieprawdziwych lub przesadnie negatywnych komentarzy. Mimo to, szanujemy wolność wypowiedzi i doceniamy opinie naszych byłych pracowników. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, a wszelkie decyzje o zwolnieniu są podejmowane w sposób zgodny z naszymi wewnętrznymi procedurami. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy jako firma i z pozytywnych relacji, jakie udało nam się zbudować z naszymi pracownikami i klientami na przestrzeni lat. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i zawsze staramy się wykorzystać ją do poprawy jakości naszych usług. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek uwagi lub sugestie, zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio. Pozdrawiamy, Zespół Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Czy pracodawca Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odp

Nie,

Joanna
@Odp

Okej, skoro na szkolenia liczyć nie można w firmie to na co można? Czym firma zachęca aby kandydaci wybrali właśnie ją? :D Myślę, że jakieś plusy na pewno się znajdą :D Podpowiesz? :)

@Joanna

Plusem jest to że przychodzisz do pracy jak chcesz i kiedy chcesz czym więcej pijesz alko tym jesteś lepiej szanowanym pracownikiem i Małysz lepsza pensje od reszty co spirala cały czas

Ewelina

Naprawdę tak uwazasz? Dużo osób tak leci z używkami? Nikt na to nie reaguje? Jak coś się stanie przez to, to co wtedy?

@Ewelina

Wypadków było już sporo ale zawsze piórek zapłacił łapówek i pijaczyna mówił że w domu to się stało

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Dziękujemy za ten komentarz, nasza polityka jest jasna i wyraźna - każdy pracownik powinien być trzeźwy i gotowy do wykonywania swoich obowiązków, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność pracy. Zdecydowanie nie popieramy używania substancji odurzających na terenie zakładu, a wynagrodzenie jest uzależnione od wydajności i wkładu w pracę, a nie od ilości wypitych alkoholi.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 18 czerwca.

Prowadzą rekrutację na olx. Jeśli chodzi o polecenie to nie nie polecam z powodów zdrowotnych (psychicznych) tam jest jak w obozie jeden czubek wykańcza ludzi i upokarza! (usunięte przez administratora)ma zaledwie 31 lat a ludzi w wieku 50-60 lat wyzywa od starych(usunięte przez administratora)w przy wszystkich pracownikach zero szacunku do drugiej osoby ale czego się spodziewać po facecie który siedział w więzieniu i próbkę wszystkich mierzyć swoją miarą! Tego aroganckiego tonu nauczył się od prokuratorów jak jego malowali i teraz sam tak robi aby ludzie pękli ! Chyba odczuwa jakąś satysfakcję seksualną z takiego traktowania ludzi a właściciel lubi takie akcje bo lepiej jest zarządzać skłóconym zespołem i dzięki temu jeden na drugiego donosi! Podsumowując tam nie zarobisz godnych ciężkiej pracy pieniędzy i stracisz zdrowie nie polecam

Irena

Próbował ktoś gdzieś to zgłosić, te sytuacje o których piszesz? Daj znać, jak to się wszystko potoczyło. A jest tam w ogóle jakiś dział HR, do którego można się zwrócić z problemem? Albo kierownik?

Dawid

Prawda w 100% ten zakład to niczym (usunięte przez administratora) nie znający się na niczym nie wspomnę o tym że nawet tabliczki mnożenia nie zna????a próbuje rządzić i udaje że wszystko zna i wszystko umie!! Osoba co robi niby wszystko i wszystko wie tak naprawdę nie robi nic! Szkoda gadać omijajcie ten zakład z daleka !!!

@Irena

Wkrótce może być głośno o tym bo coraz więcej osób zaczyna mierzyć się z zamiarem nagłośnienia sprawy bo skoro oni robią z człowieka śmiecia to czemu my mamy siedzieć cicho. Co do HR to nic takiego nie ma a kierownik sam siedzi cicho i udaje że się nic nie dzieje

@Dawid

Teraz do zakładu doszła kolejna genialna osoba uzdolniona intelektualnie tak samo jak ten pseudo dyrektor od spraw zbędnych! Teraz będą atakować ludzi podwójnie bo do pomocy tego kryminalisty dołączyła jego żona !! Teraz gnębienie ludzi będzie z podwójną siłą !!!!!!!

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i za wyrażenie swoich uwag. Przede wszystkim chcielibyśmy wyraźnie zaznaczyć, że nie akceptujemy jakiegokolwiek nieodpowiedniego zachowania ze strony naszych pracowników, w tym obraźliwych uwag i upokarzania. Takie zachowanie jest sprzeczne z naszymi wartościami i nie będzie tolerowane. Jeśli masz konkretne zastrzeżenia dotyczące naszej firmy, zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i przedstawienia nam tych kwestii. Chcielibyśmy rozwiązać wszystkie problemy i zapewnić naszym pracownikom i kandydatom bezpieczne i przyjazne środowisko pracy. Pozdrawiamy, Ubojnia Drobiu Piórkowscy

Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

Nasze podejście do premii i wynagrodzeń jest uzależnione od wyników finansowych i rentowności firmy. Zawsze staramy się być sprawiedliwi i zapewnić naszym pracownikom uczciwe wynagrodzenie za ich trud i ciężką pracę. W przypadku trudności finansowych naszej firmy, podejmujemy decyzję o ewentualnych zmianach w wynagrodzeniach po konsultacjach z naszym zespołem i z uwzględnieniem interesów naszych pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do naszej polityki wynagrodzeń, zachęcamy do bezpośredniej rozmowy i wyjaśnienia.

Iza

Jakiś czas temu szukali kogoś jako Pracownik produkcji. W ogłoszeniu napisali że dają umowe o pracę. Czy ktoś ma info czy w umowie sa jakieś zapisy o premiach, podwyżkach czy gwarantowanych benefitach pozafinansowych?

Dawid
@Iza

Najniższa krajowa na umowie a premia to jest jak szef ma humor to dostaniesz całą pensje a jak stwierdzi że za dużo zarobiłeś to na liście płac wykreśli na czerwono np. minus 300 to masz premie na minusie ewentualnie powie ci że firma nie zarabia to i ty nie możesz za dużo zarobić o poprostu ucina zarobione pensje wszystkim pracownikom!!

@Dawid

Dziękujemy za zamieszczenie komentarza na naszej stronie. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi naszych klientów i staramy się na nie odpowiadać z szacunkiem i profesjonalizmem. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na nieprawdziwe informacje zawarte w komentarzu. Nasza firma przestrzega wszystkich przepisów prawnych i regulacji dotyczących wynagrodzeń i premii dla naszych pracowników. Wszystkie decyzje w tym zakresie są podejmowane na podstawie starannych analiz i uzasadnień. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do naszych praktyk wynagradzania, zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio, aby uzyskać wyjaśnienie i pomoc. Dziękujemy i pozdrawiamy, Ubojnia Drobiu "Piórkowscy"

@Dawid

Drogi komentujący, z przykrością przyjmuję twoją negatywną opinię na temat naszego zakładu i naszego dyrektora. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy ciężko pracują, aby zapewnić naszym pracownikom i klientom najlepsze doświadczenie. Chociaż zawsze doceniamy konstruktywną krytykę, twoje stwierdzenia są nieodpowiednie i nie odpowiadają prawdzie. Zachęcamy do przemyślenia swoich słów i do zwrócenia się do nas bezpośrednio, jeśli masz jakieś zastrzeżenia lub uwagi. Dziękujemy.

Krecik

Dyrektorek kryminalista i ta jego żonka doprowadza do ruiny ten zakład ale może też być ciekawie, jak żonka zobaczy kogo mężuś odwozi do domku po nocach i z jakimi romansuje może być ciekawie !!! A jeśli chodzi o zakład to naprawdę szkoda go!!!mam nadzieję że właściciel jeszcze przejrzy na oczy i uratuje to przed upadkiem!!!

Mariusz
@Krecik

No mocnych słów użyłeś. To co takiego oni tam robią, że według Ciebie to doprowadzi do złych rzeczy i nawet do ruiny? Ja to rozumiem tak, jakby sami sobie szkodzili ale w jaki sposób? Pracownicy też obrywają jakimiś ich decyzjami, czy jak? Tak to można gdybać bez konkretów.

@Krecik

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i za zamieszczenie komentarza na tej stronie. Zawsze cenimy sobie uwagi i sugestie naszych klientów i staramy się na nie odpowiadać profesjonalnie i ze szacunkiem. Z przykrością informujemy, że nie tolerujemy jakiegokolwiek rodzaju obraźliwych lub nieprawdziwych komentarzy. Proszę nas nie obrażać i nie pomawiać naszych pracowników bez udokumentowania swoich twierdzeń. Nasza firma jest prowadzona z należytą starannością i odpowiedzialnością, a nasze decyzje są podejmowane w najlepszym interesie naszych klientów, pracowników i firmy. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie dotyczące naszej działalności, będziemy zadowoleni, jeśli je zamieścisz w formie pozytywnej i konstruktywnej komunikacji. Dziękujemy i pozdrawiamy,

Czy pracodawca Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownica

Tak mówi (usunięte przez administratora)! na twoje miejsce mam 10 nowych

Nie polecam tą firmę, nie pracowałem na ubojni a na produkcji karmy dla zwierząt u p. Marcina Piorkowskiego na Woli Cyrusowej. Praca masakra, trzeba (usunięte przez administratora) przes 12 - 14 godzin za grosze, które w końcu nie odzyskacie .. nie wypłacalny żul, omijać go

Antoni
@Tomek

To co? Nie dostałeś zaległej wypłaty? Z jakiego powodu? Inni pracownicy tez mają te problem, czy tylko tobie nie zapłacili?

Leszek
@Antoni

Już normalnie płacą. jakie były małe opóżnienia.

Ula
@Tomek

Bzdura,pracowałam u Marcina i nigdy nie było sytuacji żeby nie wypłacił wynagrodzenia. Żulem to chyba Ty jesteś. Pamiętam sytuację kiedy Marcin zatrudnił pewnego faceta- a ten go okradł i nie zdziwiłabym się jakbyś to ty (usunięte przez administratora)był autorem tej opinii.

ania

Składam najszczersze kondolencje naszemu szefowi oraz całej rodzinnie z powodu śmierci naszej szefowej Pani Piórkowskiej

cccccc
@ania

to nowa zona sie strzelala z mezem?

Zostaw merytoryczną opinię o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski - Wola Cyrusowa

• Jak się pracuje w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski