logo K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne

K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne

Pruszcz Gdański

Opinie o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne

ala 2012-06-13 20:10
Jakoś slyszalam zgola odmienne opinie ha ha. Palców od rąk zabraknie jakby je probowac zliczyc.
hmmm 2012-12-14 04:03
idą święta :) ciekawe co znów dostaniemy :D :D biała surowa + wędzonkę własnej roboty :D żal :/
Siłsa 2012-12-15 20:25
A co chciałabyś dostać w paczce świątecznej.załatwię,podpowiem,ale można nie odebrać darowizny..paczki talony,w głowie Wam sie przewraca,do oboty
leguś 2016-06-02 14:46
Takie zmiany. Firma bankrut.
???? 2016-06-25 08:57
ciekawe Firma Bankrut chyba nie do końca. Ponoć ma być sprzedana hurtownia, bo w centrum Gdańska właściciel ma nową inwestycję buduje hotel. Czy to prawda ?
student 2016-09-13 15:18
A co z mega-kompetentnymi ''kierownikami'' zmian?
Jeszcze pracują? Jeszcze narzucają swój kierat?

Zresztą czego się spodziewać po kimś kto nie skończył nawet podstawówki(to nie żart, ani złośliwa uwaga, tam tacy ludzie pracowali w swoim czasie)
???? 2016-12-31 09:06
jaki ten Student dobrze zorientowany ciekawe kto to napisał z pewnością pseudo nieudacznik zakompleksiony ! zapomniał jednak dodać że ten kierownik bez rzekomego wykształcenia to inteligentny i pracowity kierownik zmian...a ci z rzekomym wykształceniem i papierkiem to złodzieje ..."pan bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" karma wraca!!!
Zostaw swoją opinię o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne