Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Podobno

Podobno będzie nowy kierownik obszaru mcc. Nareszcie

Stach
@Podobno

Siwy liczył wydajność linii i wyszło mu trzech kierowników rocznie. Byli tacy co próbowali mu wytłumaczyć, że pomylił jednostki, ale ich powyrzucał

Były
@Podobno

Czas uciekać? Słychać głosy jak kolejni doświadczeni opuszczają pokład. A i kolejni się poddadzą bo ile 12h można ciągnąc

Produkcyjny

A co się dzieje na MCC? Kolejny operator złożył wypowiedzenie, za ciężko mają?

….
@Produkcyjny

Idzie niech idzie tylko gdzie znajdzie taka drugą robotę w której pozwolą mu się tak(usunięte przez administratora) jak tutaj.

@….

W sensie, że lenić?

Natalia

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik? Mam rozmowę niedługo i nie chce powiedzieć za dużo jak zapytają żeby nie zniechęciło firmy ze za duże oczekiwania :)

Inżynier

Pozdrawiam Martę Reginę Aśkę Kaśkę Tadzia Janusza Janka Tomka. Monikę nie. Wszystkie super osoby z którymi robiłem testy. Fajnie się bawiłem.

@Inżynier

Dziękuję i również pozdrawiam Naszego ulubionego Inżyniera! Testy bez Ciebie to już nie to samo. :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Na jakie benefity można liczyć w BASF Polska?

beneficik

Nooooo benefity są ! Np.: alpakę można pogłaskać i raz do roku koszulkę dostać na dni bezpieczeństwa, w której i tak nie będziesz chodzić po hali, ponieważ nie spełnia wymagań bhp ;)

@beneficik

O proszę jaki piękny paradoks z tą koszulką. ;) A alpaka to skąd jest w firmie?

Haha
@Łucja

Wypożyczone z wioski niedaleko, po to żeby pracownicy mogli się odstresować w wolnej chwili.... Tyle że tu nie ma takiego czegoś jak wolna chwila, międzyczas czy coś w tym stylu.

@Haha

Ej szczerze to nawet oryginalny pomysł. Ale ludzie to doceniają czy raczej dosłownie "kisną" z tego, że firma takie dzikie rzeczy wymyśla?

N.

Jaka podwyżka ( finansowa) by was zadowalała ?

E....

Tyle ile inflacja w Polsce 11%

@E....

A jak będzie w czerwcu 17%?

E....
@N.

A czemu w czerwcu? Jak podwyżki są w Maju. A Twoje pytanie było ile chcemy A nie kiedy chcemy?!

@E....

Bo nie można uważać że było 11% inflacji bo za kwiecień taka była patrzmy na cały rok jaka będzie.

Ta
@N.

Kolejne rekordy sprzedaży, kolejne rekordy produkcji. My z tego mamy sałatkę grecką. Życie coraz droższe, złotówka coraz mniej warta, inflacja coraz większa. Bogaci się bogacą, a biedni biednieją. I tym optymistycznym myśleniem, nie liczył bym na podwyżki większe jak 100zl brutto. Firma ma zarabiać a nie my.

A co to za nowa blondynka na mcc?

Tygrysy

Zapraszamy na UR Tomek szef najlepszy mechanik, elektryk, automatyk, mistrz, kierownik, koorydynator, a my wszyscy kierownicy go kochamy

M.W.
@Tygrysy

Ten dział techniczny taki fajny teraz będzie, odejdzie elektryk co ogarniał wszystkie tematy elektryczne, inżynier projektów, który wprowadził połowę rozwiązań na firmie, kierownik prewencji z którym jako jedynym można było wszystko ogarnąć i załatwić od ręki. Taki ten dział będzie nie za fajny teraz ale też nie najgorszy bo przecież kabanos i szczepan wszytko sami ogarną. Jak ja tym trzem szczesciażą zazdroszczę. Powodzenia panowie!

Obiektywny

Pilnuj siebie nie innych ?Ja nie wiem za kogo wy wszyscy tak komentujący się uważacie żeby tak mieszać publicznie innych z błotem..Najśmieszniejsze w tym wszystkim to że sami nieświadomi że to więcej mówi o was niż o tych osobach tyle w temacie .

Beata
@Obiektywny

No ja jako kandydat tez nie wiem nic z tego co piszą, rozumiem ze piszą o innych pracownikach a to już trochę zniechęca bo sama nie chce być później opisywana w taki sposób na forum. Może ty będziesz w porzadku i po prostu opiszesz funkcjonowanie firmy No i czy warto próbować w niej sił?

Baba

Ja już dostaje depresji, z łóżka nie wychodzę, bo to nie ma sensu. Po co wstać, po co się myć, jak i tak zaraz do roboty. A czasem zachowuje się jak bita żona, syndrom sztokholmski. "Ja go znam, on taki nie jest... jeszcze się zmieni, będzie inny zobaczycie, system się zmieni" a tu dalej te same (usunięte przez administratora)

Baba

Zmieńcie ten system. Ja nie daje już rady. 7 dni, na Świętowita, ogarnijcie się. To jest nie ludzkie. Jestem już tak zmęczony, a na odpoczynek 1,5 dnia. To koszmar. Lubię tą pracę, lecz trudno, czas ja zmienić. Mój zegar biologiczny jest tak roztrzaskany, że pewnie pożyje przez to kilka lat mniej.

Mcc

Też jestem przeciwny systemowi 7/2. Już większość pracowników jest zmęczonych ile można robić 7 dni i mieć dwa dni wolnego. Przepraszam nawet nie dwa 1.5 dnia. Nie wiem kto pozwolił na taki system skoro od 12 w nocy jest liczony nowy dzień a my schodzimy o 6 rani i później śpimy po noce i ucieka nam pół dnia. Więc moje pytanie kiedy my mamy się zregenerować i funkcjonować normalnie kiedy jeszcze mamy rodziny z którymi chcemy spędzić czas i robić codzienne obowiązki domowe. Jeśli ktoś to czyta z nowej powstającej firmy to proszę zwrócić uwagę na system pracy BASF bardzo dużo ludzi traci i nie ma nowych ludzi przez swój najgorszy system z możliwych w Polsce!

@Mcc

Dajcie już spokój dla pracodawcy system 7/2 jest sprawdzony i pewny. Rozwiązać wasz problem jedynie możecie WY. Macie OFFY i URLOP rozplanujcie je tak żebyście mogli odpocząć jeżeli 2 dni wolne wam za mało. Potrzebujecie góra 12 dni urlopu zostawić na postój wakacyjny w najgorszym scenariuszu resztę macie do rozplanowania. OFFY czujesz się na silach przychodzisz i zarabiasz jak nie odpoczywaj nie ma obowiązku. 12h- Porozmawiajcie z kolegami UR czy są wypoczęci tak jak wy uważacie System pracy był znany od 1 dnia pracy. Wiec nie rozumie ankiety organizowane przez pracowników. Takie rzeczy należna do pracodawcy ew. związków zawodowych jeżeli miałby się zmienić system pracy za porozumieniem. Można zawsze pójść do przełożonego powiedzieć ze jesteś przemęczony i nie masz sil powinien zareagować odsunąć cie od pracy. A jeżeli masz tak codziennie widocznie nie jest to praca na twoje możliwości fizyczne.

Robol
@Biurowy

Kochany Biurowy, przychodząc tu do pracy miałem gwarantowany system 4/1, o czym byłem już informowany na rozmowie kwalifikacyjnej. Tak jesteśmy przemęczeni, minimalny a czasem poniżej minimum skład ale norma ma być. Poza tym czujemy się osamotnieni pracując 7/2 bez wsparcia biura i pozostałych pracowników wyższego szczebla. A może wprowadzić dla pracowników biurowych ten sam system pracy jaki my mamy.... W końcu jedziemy na tym samym wózku.

@Robol

Nie porównuj nas z wami. My mamy całkiem inny tryb pracy, równie wyczerpujący a niekiedy nawet bardziej

@Biurowy

Nie ładnie podszywać się pod autora tekstu. Nie chodzi o to kto jaka prace wykonuje bo każdy ma ciężko na swój sposób. Do pracy idziemy nie tylko dla pieniędzy ale mamy w niej czuć się dobrze i wykonywać bezpiecznie swoje obowiązki. Jaki system pracy by nie był godziny i tak musisz przepracować te same wiec o co się kłócić. Znaleźli by się i pewnie zwolennicy pracy 12h 7 dni w tyg a kolejny tydzień wolny. Życzę wam wytrwałości i pracy od 9 do 12 z przerwa na obiad :) Zakończyłam korespondencje na tym forum.

@Biurowy

Koledzy z UR, mają system 3/3 czyli też kijowy. Najlepszy to ten, w którym macie co drugi weekend wolny.

UWAGA POMOC

Witam, chociaż raz ten portal może na coś się przyda. Proszę BASF o zainteresowanie się naszymi Ukraińcami. Może ktoś potrzebuje pomocy. Nie ważne, że są z pod firmy, w tym ciężkim czasie trzeba schować wszelkie złośliwości i wyciągnąć rękę, zwłaszcza do najmłodszych. Może ktoś sprowadził do Polski swoją rodzinę, która zostawiła wszystko w domu i nie mają nic. Koleżanka z innej firmy sprowadziła córki z 4 letnim synem i 2 letnią córka. Biedni nie mają nic, uciekali jak najszybciej. Jedyne co im w życiu zostało to ciuchy w których przyjechali i kot, którego nieśli przez całą Ukrainę, bo dzieci za nim plakały. Straszne czasy. W takiej sytuacji przydaje się dosłownie wszystko. Ciuchy, zabawki, słodycze, niech dzieci się jeszcze uśmiechną. Może w naszej firmie też jest ktoś potrzebujący. Trzeba działać i pomagać jak tylko mozna

Nord stream

Nie polecam pracy w tej firmie, tym bardziej, że w 9% są właścicielami nord stream 1...

Spejson

TEGO PANA ZO SIE ZAJMUJE OBSŁUGĄ AUTOMATÓW Z RĘKAWICAMI POWINNI JUZ DAWNO ZWOLNIC .RĘKAWIC CIĄGLE BRAK

Wkurzona

Eee Najlepsi na zakładzie (Slurry) może zaczniecie produkować coś zdatnego do użycia a nie tylko fajka, kawa ? I wydawało mi się ze pracujemy do 14 a nie 12

Xx22

A jakę zarobki są u was

Szefu
@Xx22

Z dodatkami jakieś 4000 brutto będzie . System 4 brygdadowy praca marzeń dla desperatów za Odry. Kto mobilny znajdzie lepsze warunki na strefie

Ponad
@Xx22

Jeśli chodzi o nadgodziny to możesz robić ile chcesz jak im to pasuje, bo nie ma ludzi. Gdy ludzie się pojawia (co jest wątpliwe) lub nie ma akurat zamówień, to wprowadzają całkowity zakaz nadgodzin. Osobiście nie chodzę na nadgodziny, bo często coś się nie zgadza, coś jest nienaliczone. Później robią jakąś korektę, która dla zwykłego pracownika brzmi jak by ktoś ci tłumaczył o kwarkach, czy teorii strun. No za cholerę nie ogarniesz. Nie wiesz czy jest ok, czy nie, oni twierdzą, że tak, a na potwierdzenie tego wyślą ci wzór matematyczny z setką różnych zależności, na poziomie inżyniera matematyki. Sama fiszka jest na kilka stron A4. Brutto minus koszty uzyskania wynagrodzenia, to nie równa się netto, a dla czego? Kolejne wytłumaczenie na pół strony A4 ze wzorami. Fiszki to enigma, tylko garstka ludzi w Europie to ogarnia, ale żaden pracownik, jeszcze nie stworzyliśmy maszyny deszyfrujacej

QSense

W wielu fabrykach byłam ale tu najlepsza praca stabilnie nie ma problemu z przerwa dużo przerw w trakcie produkcji spowodowane błędem operatora lub awaria można odpocząć, wypić wodę,kawę. W ogóle kawa/herbata w socjalu za darmo nie jak w innych zakładach automat na kasę. Tak naprawdę ludzie ludzie w realu mili życzliwi, pomocni tylko na tym forum tyle jadu. Tak jestem z pod firmy udzielam się bo dużo nieprawdy tu jest pisane a pracuje już parę miesięcy

E...
@QSense

Co z tego że pracujesz parę m-cy to nic trzymaj się podfirmy bo płacą i nie masz obowiazkow a jak przejdziesz na firmę to dopiero zobaczysz jak marnie płacą ile obowiązków dochodzi ile odpowiedzialności spada na pracownika jak wymagają obszarowi bo gora cisnie nie jesteś przyjęta na firmę więc się nie wypowiadaj podfirma to co innego

@E...

Jestem na hali i widzę wiec się wypowiem są nieliczni co im wszystko przeszkadza i chodzą za kare do tej pracy (widocznie jesteś jednym z nich) ale to bardziej taki charakter i w każdej pracy nie potrafią się odnaleźć

Japierd
@QSense

Widzę że obeznana jesteś z pracą operatora. To dlaczego nie zauważyłaś, że operator ma sto razy więcej obowiązków od Ciebie? Że wszystko robi na biegu?Z perspektywy pokoju wypoczynku ciężko to zauważyć? Ty masz wolny czas a operator zasuwa, żeby produkcja szła. Robisz z nim przezbrojenia? Zllewasz coatervaty? Nie!!! Przyjeżdżasz, idziesz na linie i ślizgasz się. Dziś jesteś jutro może Cię nie być. A operator zostaje. Trochę pokory. I szanuj to co masz. Nie jwtykaj nosa w nie swoje sprawy. Miłego wypoczynku w Basfie życzę.

Zuza
@QSense

Człowieku z Qsense! Stoisz na linii, wykładasz części lub je pakujesz. I finito. To jest twoja praca. Nie masz żadnej odpowiedzialności. Nie (usunięte przez administratora)żeby przezbroić linię, nie dźwigasz ciężkich garów, nie pilnujesz współpracowników - np z twojej firmy, żeby głupot nie narobili. W dodatku - z tego co wiem - możesz sobie wybrać dni i zmiany w których pracujesz. Nie pasuje rano- nie przychodzisz. W sobotę imprezka - też nie musisz. Siedzisz na przerwie 40 minut - ktoś ci coś powie? Nie - bo w tym czasie (usunięte przez administratora)za ciebie operator lub operatorka. Za mniejszą kasę niż masz ty. I nie pisz, że na tym forum jest tyle jadu - to nie jad, to prawda. A jeżeli smakuje ci tak bardzo ta syfiasta kawa, to gratulacje. A może nie zauważasz po prostu jej smaku, bo masz nos w telefonie i świata Bożego nie widzisz? Nie obrażaj swoją opinią pracujących tu ludzi, bo to oni zarabiają swoją ciężką pracą na twoją pensję. A jak popracujesz tak kilka lat i kręgosłup zacznie ci pękać, to wtedy porozmawiamy. Ludzie mili i pomocni - owszem. Nie pogonią cię, bo polecisz na skargę. Powodzenia.

Malik
@QSense

Ogłaszam wszem i wobec, że jak przyjdzie do mnie wasz koordynator, to już nigdy nie powiem że właśnie przed chwilą poszliście na przerwę. Powiem, że się spóźniacie, pracujecie powoli, przesiadujecie z telefonem w kantynie, latacie na papierosa. Nie wszyscy oczywiście, ale nie będę miał już żadnych obiekcji, jeżeli takie sytuację będą miały miejsce. Nie jesteś pracownikiem BASF, pisz o swoim QSens. Smacznej kawki????????????

@Zuza

Jedna zwykła opinia i nagle tyle plucia. Nie neguje ze operator ma dużo roboty ale mowie realia jak się coś dzieje operator działa by uruchomić linie a reszta ma czas żeby odpocząć. Jestem w fabryce widzę i słyszę jak to wygląda wiec mogę się udzielić bo robię rzeczy jak wy. Dlaczego robimy prace której nikt z was nie chce? Bo uważacie ze to najgorsze rzeczy to my mamy robić. Co do telefonow jestesmy w socjalu nie ma zakazu używania tam tel. Nie udzielam się już tu więcej porostu jedna z wielu opinia dla szukających pracy w firmie. Polecam przyjść zobaczyć i samemu ocenić. Moja opinie znacie

?
@Malik

Przykład, jak w naszej fabryce są traktowani ludzie, którzy maja inne zdanie, są pogodni, potrafią doceniać to co mają, dobrze pracują, sa ambitni, dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, rozmawiają o ciekawym filmie czy książce a nie tylko o paznokciach lub ilościach spożytego alkoholu, są tolerancyjni i otwarci na różne kultury, rasy, religie czy upodobania. Trzeba ich zastraszyć, gnębić, wyszydzać by spuścili głowę w dół i dostosowali się do panujących norm.

Artur
@QSense

Mam takie samo zdanie co Ty. Duzo nierobow jest w tej pracy. Praca bardzo przyjemna.

Spejson

MAN z HD was wszystkich utrzymuje , czapki z głów dla HD

@Spejson

Poczytaj gazetkę nie produkcja utrzymuje fabrykę tylko wybitne pomysły inżynierów. Nawet 20% tego nie zarabiacie co my odzyskujemy

Robol
@Biurowy

I jedni i drudzy są od siebie zależni. Nie ma się tutaj co przebijać kto jest bardziej wydajny. Kolego Biurowy skoro jesteś po studiach to powinieneś lepiej się orientować i takich bzdur nie wypisywać. Żeby coś odzyskiwać to trzeba mieć z czego. Jak my nie wyprodukujemy to Wy nie będziecie mieli co robić. I po temacie.

@Robol

Prawda jest taka, że jak nie wy to znajdą się inni chętni na wasze miejsce ;)

Kuk
@Biurowy

Prawda jest taka że łatwiej znaleźć biurowego z określonym wykształceniem, jak inteligentnego operatora, który musi opanować i przyswoić ogrom wiedzy, której nie uczą na studiach. Szkolenie ponad rok na średniaka o ile kumaty. Wieloletni pracownik, szkolący innych bezcenny. Przynajmniej tak powinno być. Jeśli chodzi o was to jak nie ty to ktoś inny :-D pozdro poćwicz

Zniesmaczona

Na chwilę obecną BASF niczym nie przyciąga nowych ludzi a starych pracowników nie szanuje. Pieniądze takie jak wszędzie, system pracy najgorszy z możliwych i zakład chemiczny to raczej nie samo zdrowie!

Pod koniec roku ma ruszyć rekrutacja do chipsów. Ciekawe kto bardziej zawalczy o pracowników. W tych czasach to praca szuka człowieka nie człowiek pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska