Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Ciekawski

Hej, czy będzie organizowana jakaś "impreza" z 30-lecia Ferrero?

A.
@Ciekawski

Będzie, w czerwcu

Magda

Hey. Jak wygląda praca na figurze czy jest ciężko, proszę o informację.

Owca
@Magda

Wszędzie trzeba robić jeśli będziesz chciała się nauczyć to będzie ok

Prezes
@Magda

Dawaj na Rafaello tam jest lekko:-)

Magda
@Magda

Ciężko jak Ciężko nigdzie nie jest lekko ale na figurze to są wredne ropuchy co myślą że jak mają niebieski fartuszek to im wszystko wolno

Nowa
@Magda

Magda a czy możesz określić na której zmianie takie są ropuchy?

@Magda

Ja tak nie uważam u Pani Magdy kierowniczki są fajne kobietki ,no może nie wszystkie ale ja akurat trafiłam bardzo dobrze.

@Magda

Gdzie takie wredne są najlepiej przyjść i się położyć

JOY
@Figura

Nie udawaj głupiej wiesz dobrze jest jak przyjdą nowi. Przychodzę do was na nadgodziny to wiem jak traktuję się firme

Js
@JOY

Możesz coś więcej nakreślić?

@Prezes

Na Rafaello? A u kogo na zmianie jest tak lekko ? Przeniosę się

Andżej
@Owca

Co tam jęczysz? Czego uczyć? Szybciej machać czy biegać?

@Prezes

Na Rafaello, dobre żarty, a na czyjej zmianie pracujesz?

Tom
@renstelber

No w zartuj na raffaello jest dobra robota lekka przyjdź na piece gdzie miałem okazję robić to zobaczysz jaki (usunięte przez administratora) i nikt nie ma do siebie szaczunku

@Figura

Miałam okazję zobaczyć i usłyszeć to towarzystwo na figurze. Co nie którym się w (usunięte przez administratora) poprzewracało na widok umów z Ferrero - to że ktoś jest z firmy zewnętrznej nie znaczy że jest gorszy, bo często się zdarza że wykonuje swoją pracę lepiej niż granatowe berety-ktore wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) mają

@@Randstad

Chyba ci nie wyszło albo się nie nadawałes

@Figura

I tutaj się mylisz. Nie każdy kto nie nadrabia krzykiem do pracy się nie nadaje. Fakt jest taki, że nie potraficie szanować nowych pracowników. Skoro nie potraficie po ludzku wytłumaczyć co i w jaki sposób należy zrobić świadczy tylko o tym, że sami nie potraficie wykonać porządnie swojej pracy. Chamstwo oraz poniżanie innych do niczego nie prowadzi.

@@Randstad

Aż na jakiej zmianie się takie rzeczy dzieją że ktoś krzyczy

@@Randstad

@Randstad Jestem ciekawa u kogo na zmianie są chamskie osoby które krzyczą i nie potrafią wytłumaczyć ?

@@Randstad

Masz rację, na Rafaello również gdy wrzeszczałaś byłaś super pracownikiem, gdy się nie odzywałaś i przychodząc do pracy czekałaś co Ci przydzielą stwierdzali, że jesteś (usunięte przez administratora) .To nie far, bo swoją pracę wykonywałaś

@lili

Hej powiem ktoś mi gdzie znajde budynek 17?:) na dzial travolette , ide tam pierwszy raz ,bo przechodze z innego budynku. Z gory dziekuje ;))

DS
@@lili

Współczuję... praca ciężka, (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Jak jeszcze trafisz na zmianę do fajnych osób to jakoś Ci zleci a jak trafisz na same wredne baby w niebieskich fartuchach już pozamiatane. Budynek 17 jest po prawej stornie od drugich bramek. Tam gdzie parkują autobusy.

ori

Jeśli chodzi o magazyn,hmm -jaki magazyn?Manufaktura oparta na pospolitym ruszeniu i wożeniu powietrza.Pozdrowienie dla jednego z koordynatorów z nowego magazynu.Kultura nabyta w chlewie...

Kierowca
@ori

Potwierdzam, Zachowują się jak bogowie zero wychowania chamstwo totalne. Czy to kierownik nie widzi widocznie i sam na to pozwala.

Krzysiek

Jak wygląda praca na magazynie wysyłkowym gotowego wyrobu?

@Randstad

Witam, jak wygląda praca na KinderYoy2? :)

Operator

Tak jak na KJ1

Bejbi

Witam, w jakim systemie pracują ludzie w Odrzywolku i jak można się przepisać?

Kapryśna

Jest to bzdura,obsada jest pełna.warunki pracy ok,ta opinia to efekt rozgoryczenia bo chyba się do pracy nie nadawałeś i Ci zwyczajnie nie wyszło

renstelber

Nie prawda, że najgorzej traktują osoby z Ukrainy, tak samo żle traktują osoby po 50 tce

Mr T.

Polecam wszystkim firmę Ferrero, a przy okazji zachęcam do zapoznania się z tematyką Wołynia, gdyż jest to widocznie tajemnicze i niechciane słowo, skoro admin usuwa posty z tym hasłem

Kuba

Witam lepiej robic 8h na 3 zmianowce Czy 12 h 4 brygadowy Opowie ktos jak to wygląda

Mika
@Kuba

Jak dla mnie czreobrygadowka jest lepsza. 12 dzień, później 12 noc i dwa dni wolne. I od nowa. W trzech zmianach siedzisz 8 godzin ale przychodzisz codziennie. Pierwsze zmiany, drugie, a już tydzień nocek najgorszy. No i jeszcze w sobotę mogą kazać przyjść. To tylko niedziela wolna, a jak nocki zaczynasz to jeszcze może być w niedzielę na noc.

trui
@Mika

no 4-brygadówka jest super:) 3 Króli.1 i 3 maj,11 listopad-nie ma że świeto,tylko dawaj do roboty

Brokuła

Robaki w jedzeniu na stołówce? W takim momencie gdy akurat otworzyła się nowa konkurencyjna firma na drugiej stołówce? Ever bym się tego nie spodziewała.

@radndstad

Praca mi się podoba. Jestem od randstad, co zrobić aby być tu jak najdłużej i aby przedłużali umowę?

Andżej
@@radndstad

Tak było, lepszej pracy nie znalazłem dopisz

Nowy piecowy może

Chce się dostać ma piece bo potrzeba ludzi. I pytanie czy odrazu mogę dostać swój piec bo znajomy mówił że pierwszego dnia został operatorem i ma swój piec

Operator wypieku
@Nowy piecowy może

Rozmawiaj z kierownikiem może kogoś zdejmie A Ciebie postawi

renstelber

Pracowałam 3 i pół miesiąca. na RAFAELLO, zarobki są ok. wypłacane na czas i na tym kończą się plusy. Niestety tak naprawdę to niczego Cię nie nauczą, bo nauka wygląda tak "rób tak", pytasz jak mówią+ szybko, nie. wychodzi Ci mówią dosłownie o(usunięte przez administratora) Tak się kończy nauka. Co do znajomości to fakt, musisz kogoś znać byś nie wszystko robił i był super A musisz umieć robić wszystko. A dla nowo przyjętych dobra rada , wrzeszczcie, krzyczcie, róbcie z siebie wariata, nie ważne czy coś umiecie, ważne by was zauważyli.Tam człowiek z firmy zewnętrznej jest nikim, jeśli go nie zauważą. Pozdrawiam. Życzę miłej pracy

Jak wygląda praca na preparacji? Pracują tam też kobiety?

operator walcarki

@xxx

Hejka jak praca na figurze cave? Duży zapierdziel :D

Yyy
@@xxx

Bez przesady nie jest tak źle

@Yyy
@Yyy

Idę tam pierwszy raz :D i dlatego pytam co mnie tam czeka :D

Xx

Który pośrednik pracy lepszy? Bo widziałem chyba 2 opcje . Czy się mylę? Pzdr

#nieznajoma

Hej :) bilety do Belska dużego u kierowcy można kupić? Nie chodzi o miesięczny mi :)

@#nieznajoma

można kupić jednorazowe

@andzela

Dzięki wielkie za info :) a jaki jest czas odjazdu autokaru z pod firmy po skończonej zmianie?

@andzela

15 minut po końcu zmiany

@Paula

Jak nie ma tic tak? Jak z radstadu mnie zapisała na dziś do pracy na noc , to co innego jest w budynku nr 7? Bo nie można się od rana znowu dodzwonić do biura żeby się dokładnie dowiedzieć, paranoja z ich odbieraniem telefonów!

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.