Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Ranstad

Czy ten przestój od 27 co jest to cały zakład stoi?

Joy master

Joy przechodzi na 4 brygady podobno jeden modelator wyjedzie za granicę bd mniejsza produkcja

joyynka
@Joy master

Skoro przechodzi na 4 zmiany, to raczej więcej pracy, to chyba logiczne.

Od kiedy będą przyjęcia do pracy przez firmy zewnętrzne?

@Marta

Już pewnie niebawem. Od maja ruszają dzialy

Dzięki za odpowiedz.

Zmęczony Ferrero

Już są od połowy maja

@Zmęczony Ferrero

Ja poskładałem wszystkie dokumenty w Randstad i do tej pory nic . Co o tym myśleć?

@Marta

To samo, ok 10 maja skladalem i do tej pory cisza mimo moich kilku smsów lub telefonów. Ten rok chyba na straty będzie.

Jak nie mają roboty to po co głowę ludziom zawracają! Nie poważna firma

T
@Marta

Że w tym kraju nie ma pracy

Poinformowany

Ten zakład na przyszłość jest przewidziany tylko na 500 osób

@Poinformowany

Powodzenia, jeden dział (tj. 3 zmiany) w szczycie sezonu ma tylu pracowników a gdzie tu mowa o pozostałychb działach? Nierealne w ciągu najbliższych kilkunastu lat.

Poinformowany
@567

Ogólnie w ciągu do 20 lat bd większość z automatyzowane już pewny dział jest automatyzowany Pozdrawiam

Info

Cześć :) Jak w Belsku wyglada praca przy piecach? (Godziny pracy, zarobki itd) Z góry dziękuje

Ferrero24
@Info

Odpuść sobie tyle ci powiem

Info
@Ferrero24

Może coś więcej na ten temat?

Mieczysłòw
@Info

Odpuść jak kolega mówi nie daj sobie zniszczyć życia

piec master
@Info

robota niezła,godzin mozna nałapać.Generalnie kazdy kto sie nienadawał tutaj hejtuje,a ogólnie to wszystko zależy czy wysiedzisz w cieple i czy masz cos czacha

Roko1
@Info

Najgorszy dział w zakładzie to piece nie polecam, ciężko, gorąco i nikt nikomu nie pomaga

Mariusz
@piec master

Tam już biorą wszystkich co mają ręce i potrafią liczyć do 10

Tede
@Mariusz

Wystarczy że umiesz zresetować awaria już jesteś operatorem

Marek12
@Roko1

Zgadzam się z autorem. Pseudo operatorzy którzy załapali się nie wiem jakim cudem na stałe, sadzają dupę na krześle i nic innego ich nie obchodzi. zero jakiejkolwiek pomocy, wsparcia dla nowych pracowników.

Rewd
@Marek12

To są nieuki tyljo przyjść usiąść jak się patrzy za nawilzaczy to tyljo piją kawę i oglądają filmy

Pepe
@Rewd

Oj racja, racja. Mam nadzieję że ktoś z kierownictwa przegląda to forum i wyciągnie wnioski...

Qw
@Pepe

Ja też mam.taka nadzieję szczególnie one żeby chociaż oni cis poprawiali ale nie

laser
@Rewd

to prawda nieuki ktorzy ledwo co pokonczyli zawpdowki no ale gdzie jak nie w ferrero znajda robote

operatror piecy
@Mariusz

Wypraszam sobie ja potrafię do 14 liczyć baranie

Tomo
@operatror piecy

Wielcy operatorzy popatrzeć na nocy to śpią nie mówiąc o operatorach lini kbw bo to porażka

Rywal
@Tomo

Sam jesteś porażka

Rogerferrejro
@Rewd

Dawaj przyjdź to posiedzisz, tylko zobaczmy jak długo tu popracujesz

Pet24
@Tomo

Operatorzy kbw nic nie robią

Roger Baptista
@Pet24

Nie robią nic tylko się wymadrzaja

x
@piec master

(usunięte przez administratora) Układy np. Młody wywalony za alko (JAK WYLECISZ TO NIEMA POWROTU NA ZAKŁAD, ZAKAZ WEJŚCIA), niby dyscyplinarka. Papiery wybielone (idą mu na rękę),wraca po ~5mcach. Dlaczego? Bo ma tatusia. Nie musisz nic umiec.

IDA
@Info

Dzien dobry.Czy praca na dziale nutella jest ok? Z góry dziekuje za odpowiedz.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Majka

Kiedy będzie przestój w zakładzie?

hey

chyba dojdzie to do inspekcji pracy jaki majom (usunięte przez administratora)

hey
@hey

sinspekcja pracy tam zgłaszać

Halina z tic taca

Kto chodzi w białych fartuchach na liniach, sanepid?

Rambo

Kierownicy obszaru

Tyr
@Halina z tic taca

Halina w białych faruchach chodzą największe nie roby

M
@Rambo

Nie tylko kierownicy obszarów mają białe fartuchy, ale kto jeszcze to niewiem

Ta ya
@Halina z tic taca

Bialy fartuch oraz : - bialy kołnierz kierownicy wyzszego szczebla - niebieski kołnierz ochrona wewnątrz zakladu - czerwony kołnierz kontrola jakości/laboratorium - zielony kołnierz kontrola procesow produkcyjnych na terenie zakładu

Rudy
@Ta ya

Wyczerpująca odpowiedź

Remi
@M

Białe fartuchy też noszą nieroby technologi

Zmęczony Ferrero
@Halina z tic taca

Nie ma tic tacka w belsku dużym.

Tyh

Technolodzy

Igor

Hej planuje zacząć pracę od połowy czerwca kiedy mogę zacząć pracować i czy za weekendy jest większa stawka godzinowa??

@Igor

Najlepiej wdrożyć się teraz gdy ruszają kampanie. Tak, stawki weekendowe jak i nocki są większe.

@Igor

Nie . Większa stawka jest w nocy od 22 do 6 i za nadgodziny. Zapraszam do pracy tylko omijaj Kinder joy Rafaello czekolada ciężka praca

Operator
@Damian

Lepszej roboty jak na joyu nie ma nigdzie. Ludzie ok milo sie pracuje, chyba ze takim lewusem jestes ze nic Ci nie pasuje...

@Operator

Przecież nie bd za cb robił gościu myślisz że jesteś przez Ferrero to bd łaził co 15min na fajka A ja bd zapieprzał największe lewusy to pracownicy z Ferrero co chwila tylko na papierosa nieroby jedne

Rocco siffredi
@Nowy

Masz rację, ale i ogólne duże kumoterstwo w tej firmie, żeby nie wiem jakie wykształcenie mieć to zawsze jakiś znajomek przed Tobą będzie, nie wybijesz sie z taśmy na pewno, i stanowiska zawsze te najgorsze dla nowych

Wiktoria
@Rocco siffredi

To gdzie tu najlepiej jak już się robi, bo widzę, że oni się sprzeczają?

@Wiktoria

Pracuje się wszędzie dobrze, pod warunkiem że dogadasz się ze współpracownikami.

trui

i tu właśnie jest pies pogrzebany,bo tu dogadać sie z wrednymi ludzmi jest ciężko

@trui

Takich można po prostu ignorować. Robić swoje, i nie zwracać na nich uwagi

Randstad#
@trui

Z tym się zgodzę,że z wrednymi ludźmi na tym zakładzie się człowiek nie dogada.

Wiktoria
@Randstad#

A faktycznie dużo tu takich aktualnie macie? Często spiny są?

Wie ktoś może co to za kobita z czerwonymi włosami robi na raffaello przez ferrero jest ona. Albo co to za zmiana. Takie nie przyjemne babsko

@Monika

Pracowałam z tą Panią nie przyjemna osoba bardzo chamska

Olka

Powiedźcie mi jak w pierwszy dzień pracy się odnaleźć wFerrero.Gdzie się zgłosić? Gdzie po ubranie ,szafka, dział.Nowicjuszka.

Mlody

Czemu podwyżki są raz na rok i to jeszcze marne a na rynku ceny podwyższają co tydzień nie można się ustosunkować do tego i dawać podwyżkę też co tydzien

Niedługo lato i po raz kolejny Włosi będę wypoczywać a my (usunięte przez administratora) każdy weekend bo przecież nam nie należy się odpoczynek w sobotę czy też niedzielę i nie pisać mi tu że jak chcesz to nie przychodz tutaj tak nie ma masz być i koniec!

Ona_32

Witam ... byłam u lekarza medycyny pracy z firmyLeasing team aby iść do pracy i co się okazało nie odezwali się do tej pory zastanawiam się czy wogole się odezwa a co się okazało że 1 czerwca z tej firmy zaczyna się praca w Ferrero .... chciała bym się dowiedzieć ile się czeka na ich decyzje i czy wogole oni się odezwa dziękuję z góry na informacje

M

Witam, do Ferrero są oferty pracy z Randstad i z leasing team. Czy może ktoś powiedzieć przez którą agencję lepiej starać się o pracę?

@M

No są. Wiadomo chyba że przez Randstad lepsze wynagrodzenie i lepsza obsługa. Nie idz przez lising

Paulina
@M

Moim zdaniem lepiej iść do pracy przez Randstad. Więcej płacą, tylko minus bo dodzwonić się do biura do nich to jest jakas masakra:d już zwracałam uwagę do pań z biura bo siedzą a ciężko telefonów im odbierać

Witam. Orientuje się ktoś czy nie potrzebują do pracy? Jakie są tu zarobki? Proszę o info Dzięki

Andżej

Rumun
@Andżej

Przez Ferrero za kwartał 8500 tys

Andjey

Ile możesz zarobić pracując 22 dni robocze po 12 godzin w miesiącu? Zakładając, że mam ponad 26 lat?

Kinder

Siemka wiecie gdzie jest bióro Wołoszka. Podobno przy white koło ochrony . Wolę się upewnić. Z góry dzięki za pomoc.

Cześć jak można dostać się do pracy na dział gdzie jest po 12h ?? Do kogo się udać ?? Pomożecie ??

Składając dokumenty zaznaczasz, że interesuje Cię system. 12 h

Damian

Jak jesteś przez firmę pośrednicząca do zadzwoń i się zapytaj czy mają coś na stałe po 12h. A jak przez ferrero to do kierownika danego działu. Rafaello ma Kinder cards white Coconat czekolada nutella

Które działy obecnie działają pełną parą a które maja przestój lub mniejsze zamówienia itp ?

Damian

Od maja już miały ruszyć wszystkie postoje.ale FC stoi . Słabo chyba no joyu. Bi-ready . A tak to idzie dobrze. Cały rok prawie idzie white Kinder cards bueno 2

@radndstad

Dlaczego nie każdy z pracowników randstad dostaje powiadomienie o wolnych miejscach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.