Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Które działy na tę chwilę pracują w godzinach 7-15,7-19 ?

Od 7-19,19-7,B-ready,cards

Kinder

Kinder cards biredi bueno white bueno zwykle 2 bueno multipak na 15 narazie żaden dział nie pracóje

@Kinder

A to czemu ? Wiadomo co z tymi działami ?

Firma dziadowska.Nikt nie szanuje pracownika.Kolhoz .każdy robi co chce wieczne awantury o byle co. Maszyny ciągle się psują nikt nad tym nie panuje najgorsze schematy. Pseudopraca

Krystyna

Wieczne awantury? Ciekawie musi być. Kto się z kim kłóci, pracownicy z przełożonymi czy to raczej tak między soba?

Były

Całkowita racja

@Były

A co wchodzi tutaj w skład tych często psujących się maszyn? Ciekawa jestem jak drogie muszą być, że nie mogą zainwestować w coś nowszego

Bzyk

Czy zawsze na weekend musi brakować wody będziemy padać jak muchy pić się chce a (usunięte przez administratora) trzeba

Zofia
@Bzyk

Może warto to zgłosić komuś kto sie tym zajmuje?

nick

Najwiekszy (usunięte przez administratora) to jest na ugp 5 ten kto tam jest to wie :) kolezenstwo ,znajomosci,osoby z zewnatrz dostaja od razu umowe ferrero,co tu wiecej pisac przyjdz i zobacz sam:) jest ferrero i ugp 5 (NASZ DRUGI DOM)

Xoxo

Czy polecacie pracę w laboratorium?

Xxxx

Dzień dobry wszystkim bym chciała się zatrudnić do firmy Fererro czy by mógł mi ktoś pomoc bo dzwoniłam do nich telefonicznie podano mi stronę i nic na ten temat nie znalazłam. Z góry dziękuję

Yup

Witam! Podobno jest dodatek do posiłków na stołówce. Na jakiej karcie się on znajduje?? Czyżby chodziło o tą co się nią odbijamy?

Andżela
@Yup

Witaj. Dofinansowanie posiłków jest dla pracowników zatrudnionych przez Ferrero.

@Andżela

A jakby ktoś spoza chciał sobie dokupić to jaki koszt?

Ona...

Część mam pytanie czy przez Agencję przyjmują grube dziewczyny ???

@Ona...

Osoba szczupła jak i przy kości ma prawo do podjęcia pracy. Bez obrazy, ale to że ktoś jest pączusiem nie znaczy, że będzie źle pracował.

Ona

Słyszałam że na te grubsze osoby nie mają ubrań przez agencję i firmę i się pracownicy naśmiewają z takich ludzi w pracy

@Ona

Są osoby okrąglutkie i ubrania posiadają. Nie przesadzajmy

Hujjj
@Ona...

Przyjmują wszutskich , ale zależy od tego czy będziesz ładna to Cię zostawia na danym dziale.A u kierownika z Linii KB2 jak będziesz brunetka szczupła to już będziesz w kontroli ????????

Witam co sądzicie o pracy w biurze dziewczyn ?

Nnn

Witam, niechcący wziąłem koszulkę pracownicza do domu, czy grozi mi za to jakaś kara?

Mm
@Nnn

Nic się nie stanie jutro ja odniesiesz.

Piękna M.

Jak się nazywa aplikacja do rowerów?

ja-481
@Piękna M.

Filfri

milosnik

Pozdrowienia dla piecowych ! Jestescie mega przykladem dla mnie (osoby mlodej) . Wasza praca wydaje sie byc lekka jednakze duzo wytrzymujecie i musicie miec caly czas trzezwy umysl ... Trzymajcie sie :)

trui
@milosnik

Tak są prawdziwymi bohaterami:)są dumni ze swojej pracy,a jest dumna że są trzezwi;)

Heniek
@milosnik

W końcu jesteśmy elitą, z wyższym wykształceniem tu byle kto nie robi sami najlepsi gotowi, do różnych wyzwwań które niosą piece

ciekawy życia
@milosnik

ktos wytlumaczy ten hejt na piecowych? kazdy gada ze sie nic nie robi ale jakos ciagle tam brakuje ludzi.

Gre
@ciekawy życia

Piecowi to celebryci nic nie robiący tylko przyjść i siedzieć

trui
@Heniek

to mówisz że elita po studiach wafelki piecze na chwałe ferrero?:)

n
@ciekawy życia

zalezy o ktorych piecach mówimy u jakiego kierownika/czki (stara hala +Joy i B-Ready)

Praktykant

Ktoś wie ile wynosi stawka miesięczna na płatnych praktykach? Jest to najmniejsza stawka godzinowa czyli te 19.70zl czy ok 1488 zł miesięcznie? I czy wiadomo coś o wymiarze godzin pracy na płatnych praktykach?

Praca

Witam, czy do ferrero w Belsku Dużym przyjmują może osoby nieletnie?, pozdrawiam.

Zwierz

Jak dojść na hale tic tac

Paulina

Dzień dobry wszystkim. Planuje zacząć pracę w firmie Ferrero Wysyłaja mnie na dzial Rocher ,jak tam praca ogólnie wygląda, ciężko jest ? Pozdrawiam

Owca
@Paulina

Lekko

@Owca

A ogólnie to są spore różnice pomiędzy działami jeśli właśnie o jakąś trudność chodzi?

Olka
@Wiktoria

O jakie różnice chodzi?

M kio
@Olka

Czego to pytanie dotyczy?

klik
@Wiktoria

Na każdym dziale trzeba (usunięte przez administratora)Kiedy jest kampania, która prawie wszędzie zacznie się na dobre po przestoju, jest totalny bałagan, przychodzą nowi, których trzeba nauczyć, nauczą się i pójdą, tak to działa. To, czy jest "łatwo" zależy, czy ktoś ze "starych" pracowników wytłumaczy Ci na początku, co i jak się wykonuje. Tu tkwi chyba cały problem. Jak nabierzesz wprawy, będziesz zadowolona i wyda Ci się wszystko łatwe.

@klik

Otóż to.Nigdzie nie ma lekko,ale jeśli tylko będziesz mieć chęci wszystko ogarniesz

Papa

Kiedy rusza raffaello?

M

Hej, ktoś wie, kiedy rusza jajko? 4 czy 5.07?

#Paulina

Obecnie jest jakiś przestój dla osób zatrudnionych przez firmę zewnętrzną? Jeżeli tak to przez ile ?

@#Paulina

Przestój dla całego ferrero oprócz osób które były chętne na sprzatanie-dwa tygodnie.Z tego co wiem do sprzątania tylko osoby od firmy

Ranstad

Czy ten przestój od 27 co jest to cały zakład stoi?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.