Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Witam. Jak wygląda praca na Mini Bueno 2??

Pytanie mam, ile zarabia inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu? Zważywszy, że ma znać angielski i włoski, nie przewiduję setek napływających aplikacji, co chyba ma wpływ na odpowiedni budżet na to stanowisko. Mam rację?

Pytanko

Czy cos mi grozi za to że przypadkiem wróciłam do domu w butach pracowniczych?

Amelka

Czy na produkcji status studenta obowiązuje? Stawka brutto = netto?

Ferrer0

Gdzie mogę dostać ubrania na produkcję?

ToTen
@Ferrer0

W magazynie... Takim gdzie szatnia B

Andżela
@Ferrer0

W magazynie który jest w nowym budynku socjalnym na dole niedaleko męskich szatni.

P.

Jakie są opinie o kierowniku obszaru Bueno?

Fsd.
@P.

Jeśli chodzi o pana managera Radosława to z zalet: - kompetentny - skuteczny - reaguje na zgłaszane problemy - zdecydowany A z wad: - zbytnia zażyłość i podatność na wpływy jednego z kierowników których ma pod sobą (być może ze względu na uprzednią współpracę na innym dziale). Przez co inni na danym poziomie nie czują się sprawiedliwie traktowani (zasada równi i równiejsi).

Fgg

Jest to ok facet

@Fsd.

Kto zna kierownika , którego opisuje powinien napisać prawdę która brzmi : Jest jedynym z nielicznych managerów na Bueno który jest kompetentny, rzeczowy, ma podejście do pracowników, stawia nie tylko na siebie ale pracuje dla ogółu. Nie traktuje ludzi jak roboli.To że zna szefa i z nim pracował kiedyś nie oznacza jego lepszej pozycji . Moim zdaniem jest sporo przyjętych osób na kierownika linii bueno po znajomości i którzy nie przejawiają swoją osobą zbyt dużej wiedzy , większość czasu to siedzenie w biurze i nic więcej . ps. Doceńmy że na palcach jednej ręki są kierownicy którym zależy na usprawnieniu lini i spokojnej pracy ????

@@Ż

Nareszcie. Su per pewnie że tak . Ludzie dziwacy . Czemu prosto w oczy nie wyjaśnią. Tylko tak . Przez to forum . Tchórze nie ludzie. Pozdrawiam.

@P.

Bueno to je najgorszy dział więcej tam nie pójdę zero poszanowania

Truskawka

Zależy jakie kb3 kb2 czy White

Dianka

Racja

Grażyna
@Marian

Co się wydarzyło, że masz takie zdanie? Na czym polegała praca?

@Truskawka

KB2 omijać szerokim łukiem

Róża
@Marian

Widząc,że nie byłeś na b-ready.

Jusiaaa

Dlaczego taka porada?

B redy and cards

Czy na wszystkich działach idąc na urlop musisz sam sobie załatwić osobę która będzie za ciebie przychodzić do pracy (bo inaczej kierownik nie podpisze urlopu )Jak to jest czy urlop się należy czy nie należy ? Czy urlop pracownika jest twoim urlopem czy kierownika ? (bo ten nie podpisze )

@B redy and cards

Akurat na tych działach moim zdaniem z czystej kultury i sympatii do współpracowników powinno się tak robić,gdyż miłą rzeczą nie jest gdy przychodzisz do pracy a w Twojej ekipie brak osób 3 i musisz zapierniczac sam za te osoby.Skoro jesteś z któregokolwiek modelatora,wiesz jak jest ciężko współpracować z nową osoba która nie ma pojęcia na czym polega tam praca.

Marian

To prawda co piszesz ale zapewnienie ciągłości produkcji to sprawa kierownika i brygadzistą a nie pracownika linii.Sa na to przepisy w KP.

Bejsbolista

Co za zarząd (usunięte przez administratora)wymyślił 2 zmiany i prace 12 na 12h codziennie na czekoladzie niech inspekcja pracy się tym zajmie

Ciekawy

Witam. Mam pytanie,czy na ten moment są przyjęcia przez Ferrero,czy tylko przez firmy zewnętrzne?

Aplikantka

Miałam aplikować na stanowisko PH ale zrezygnowałam. Patrząc jak pH wchodza na sklepy ze swoimi standadmi żeby zrobić zdjęcie i wyjść z tym sandem. Mamy XXI wiek...

Piotrt_Kielce

Witam, chciałem podzielić się z wami historią z dzisiejszego dnia, kilka dni temu aplikowałem na stanowisko PH w Kielcach i dziś otrzymałem telefon dot. rekrutacji. Rozmowa trwała nie więcej niż 2 minuty. - chciałem Pana zaprosić na rozmowę w Kielcach, hotel Tęczowy Młyn, ma godzinę 11. - niestety, jestem w tej godzinie będę w pracy, może jest jakiś inny termin ? - mam tylko jeden dzień na rekrutacje, nie było tematu. Do widzenia. Zamurowało mnie, nawet nie wiem jak ten "profesjonalizm" skomentować. Pozdrawiam Pana z którym rozmawiałem.

Ciekawski z okolic

Witam pojawiła się oferta na przedstawiciela handlowego , czy może wypowiedzieć się jakiś PH o warunkach ? ;) np jaka płacą? czy są premie ? jakie auto ? Jakie podejście do przedstawicieli ? Z góry dziękuję.

Cześć,co mi możecie powiedzieć o stanowisku operator maszyn?Umowa tymczasowa przez Randstad. Stała praca czy będę czekał aż łaskawie zadzwonią?

Informacja pkp
@Zainteresowany

Stała tylko musisz przejść szkolenie na operatora no i oczywiście mieć duże chęci do pracy

@Zainteresowany

Będziesz czekał na telefon

Robert.

Koledzy napiszcie proszę czy warto podjąć pracę w UR?

M kio
@Robert.

Nie warto kolego

Zdenerwowany pracownik

Nie polecam zmiany KB3. Jak i pastwiącej się Adrianny W wraz z jej matką Katarzyną W. (brygadzistka). Miałem/miałam okazję być na nadgodzinach na tejże zmianie. Atmosfera jaka tam panuje jest karygodna. Serio ktoś powinien tym się zajać. Na innych zmianach bezproblemowo można z każdym się dogadać i każdy sumiennie pracuje a tam ? Te 2 powyższe osoby chyba nie przychodzą do pracy tylko sprawia im przyjemność pastwienie się na kimś. Mam nadzieje,że już nigdy nie zawitam na nadgodzinach między nimi. Traktują człowieka jak śmiecia. A tą otyłą dziewczyną to ktoś z firmy powinien się zająć.. Ja chcę pracować i pracuje ale najgorsze jest to,że ktoś przychodzi tylko odwalić zmianę i dostaje takie same pieniądze jak ja.

B
@Zdenerwowany pracownik

Chodzę do pani Kasi na nadgodziny i twierdzę,że pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą.Co do jej dziewczyn są cierpliwe, wszystko tłumaczą bez problemu,i dużo pomagają.Niewiem skąd się wziął taki wpis.

wk535
@Zdenerwowany pracownik

Kasia to dobry pracownik, również dobry człowiek. Nie wywyższa się, osoby pracujące na tej zmianie są życzliwe. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy, z nastawieniem roszczeniowym nic nie będzie mu pasować. Proponuję osobie która to napisała zmienić pracę, nie chodzić na nadgodziny. Osoby które nie potrafią pracować w grupie, zawsze będą nie zadowolone. Zamiast pisać, negatywne, wyssane z palca opinie powinieneś postarać się sam być lepszym człowiekiem i pracownikiem. Anonimowość daje ludziom poczucie że mogą każdego bezkarnie hejtować, jest to złudne, nikt nie jest anonimowy w internecie. Ocenianie kogoś ze względu na wygląd zewnętrzny jest powierzchowne, płytkie, więc jeżeli wymagasz szacunku i dobrego traktowania, sam bądź dobry i empatyczny, dobro wraca.

@wk535

Otóż to.Nie znam Pani Kasi,bo nawet nie wiem o kogo chodzi.Czytajac opinię o niej byłam w szoku.Moim zdaniem,osoby które wypisują takie komentarze,są same ze sobą nie szczęśliwe,,Nie sztuką jest sobie przyjść na nadgodziny i zszargać komuś opinię.Sztuką jest stanąć oko w oko i powiedzieć mu to wprost. Nigdy nie byłam na tym dziale,nie wiem jaka jest tam praca,ale osoba która była tak nie zadowolona może po prostu sobie tam nie radziła,i stąd taki zamach.Wiele osób pracę w Ferrero traktuje na zasadzie odwale godziny i nadgodziny,byle kasa się zgadzała.Krew zalewa człowieka,gdy widzi takich co naprawdę nic nie robią albo odwalają robotę na sztukę,i pracują nadal-a osoby które się starają i zależy im na pracy są zwalniane czy odwoływane.

Gbur1
@B

Sympatyczna jest to prawda , ale chociaż gdyby trochę posiedziała na hali a nie na palarnia też by było trochę lepiej ????

xxx

Interesują mnie praktyki studenckie. Jaka jest forma zatrudnienia? Wymiar godzin? Czy obowiązuje system zmianowy? A jeśli chodzi o wynagrodzenie to raczej jest to najniższa krajowa czy 120% zasiłku dla bezrobotnych?

Bidny ja

Czy to normalne żeby brygadzista o godzinie 2.30 nie dawał spać ? Wypowiedz się się na ten temat

ona#
@Bidny ja

To absolutnie naganne, że brygadzista nie daje Ci spać o 2.30. Powinieneś ten fakt zgłosić wyżej :)

@Bidny ja

W pracy czy w domu ????

Pralinka

Byłam na rekrutacji na Stanowisko ph. Pytania i Styl prowadzenia rekrutacji lepiej nie komentować. Pracować dłużej ale za darmo.... Ogólnie odradzam.

Pikachu

Co sądzicie o zawartości tegorocznych paczek świątecznych? Według mnie ich jakość z roku na rok się pogarsza, tym razem żadnych produktów produkowanych przez inne fabryki, tylko tutejsza produkcja i to dosyć nieciekawa. Nie ma się czym dzielić z rodziną:(. I czy prawdą jest że pracownicy biur i laboratoriów wybierają co lepsze kąski z puli produktów przeznaczonej na paczki, zostawiając reszcie gawiedzi przebrane słodycze?. Nic ciekawego w tych paczkach nie ma i wolałbym szczerze mówiąc ekwiwalent pieniężny. Socjal w tym roku jest wyjątkowo słaby. Nie było kasy na dzieciaki w grudniu. To wszystko jest zadziwiające zwłaszcza że padły w tym roku jakieś tam rekordy sprzedaży bueno. Ciekawe czy we Włoszech też są takie cięcia? A może ktoś chce się przypodobać Włochom tnąc socjal, czyli koszty własnym pracownikom? We Włoszech w tym roku jakieś premie były, a w Polsce standardowo figa z makiem i się ciesz że masz pracę. Zachęcam do dyskusji.

Ula
@Pikachu

My sobie możemy jedynie popisać a i tak nic nie dostaniemy taka firma a ludzi nie traktuje poważnie. Niech wyślą ten raporty o wydatkach socjalnych chyba mamy prawo wiedzieć dlaczego nas tak a nie inaczej potraktowali. Bo co w czerwcu był piknik dla dzieci ? Ale większą część nie skorzystała bo była w pracy albo nie mają dzieci. Każdy jest zły powinniśmy przyjść usiąść na hali i nie robić nic skoro my w tych sukcesach nie mamy udziału to niech idzie w automacie i ciekawe jak będzie. Pozdrawiam

@Ula

Ciekawa propozycja....przyjść i nic nie robić, rozumiem, że wynagrodzenia oczekuje Pani adekwatnego do tejże pracy? Paczki to dodatek, a za pracę (a nie siedzenie na hali i nic nie robienie) jest wynagrodzenie. Skoro te paczki to nic, to proponuję pójść do sklepu, zakupić te same słodkości i wtedy powiedzieć czy pani nic nie zapłaciła

@Pikachu

Paczki były fajne, sporo słodkości, którymi można jednak się podzielić;) w wielu miejscach pracy wcale nie dają paczek ani niczego innego. Ale ludzie nie potrafią niczego docenić i wciąż chcą więcej i więcej, okazując jednocześnie wieczne niezadowolenie. Mniej narzekania, więcej uśmiechu

Ula

Akurat na temat paczek nic nie pisałam.

PIkachu

Każda większa firma ma fundusz socjalny więc wszędzie jakieś gratyfikacje świąteczne są, i rzeczywiście nie są to słodycze tylko kasa. A może ktoś z biur potwierdzi lub zaprzeczy, jak to jest z tym szykowaniem paczek?. Ps nawet jeśli jednego batona dostaniesz to też się możesz podzielić, bo są w środku dwa i opisać to na forum, że jest fajnie.

Mariusz
@Pikachu

Ferrero traci renomę dobrego pracodawcy A jeśli chodzi o to jak jesteśmy traktowani to wynik tego jak sobie na to pozwolilismy Pozdrawiam Wszystkich ale już z poza tego (usunięte przez administratora)

@PIkachu

Większość firm i to dużo mniejszych od Ferrero dała swoim pracownikom dodatki świąteczne. Nasza nie. To po co się chwalić, że takie super wyniki sprzedaży, że milionowy kwintal bueno sprzedany, że 30-ści lat na rynku... Wstyd i żenada!

Aga

Przez ostatnie 2 lata był dodatek z socjalu. Przed covidem go nie było jedynie co dzieci dostawaly na Mikołaja. Nie ma co narzekać, jeśli nie odpowiada praca w Ferrero znajdź taka co daje socjal. Każdy liczył na dodatek przed świętami.Ile by Polak nie dostał zawsze będzie mało i mało.

@Aga

Składki na FGŚP każdy pracownik płaci takie same . Owszem piknik dla dzieci pracowników był, ale co z tymi pracownikami, którzy dzieci nie mają?

Była, była. Ale to nie prezent, odliczą za nią ze styczniowej pensji.????

Tak czytam te komentarze osób zatrudnionych przez Ferrero i powiem wam tak- narzekacie jacy jesteście pokrzywdzeni,brak premii,dupne paczki...a sami nie widzicie nic prócz czubków własnego nosa.Wasze dzieci chociaż coś miały,a co mają powiedzieć osoby zatrudnione przez firmy zewnętrzne?Oni też mają dzieci, które nie są gorsze od waszych i nie mieli żadnych atrakcji.Nawet na piknik nie miały szansy wejscia

Pikachu

Mordo, mam dwoje dzieci nastolatków i co ja mam im pokazać na tym pikniku? Ja wiem że upadła (usunięte przez administratora) ale to było 30 lat temu. Ja wiem że można mieć gorzej, ale są osoby które mają dużo lepiej i to do nich powinniśmy się porównywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.