Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK Wrocław sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK Wrocław sp. z o.o.

gosc 2011-02-01 01:43:42
opgk wrocław to porażka, niech nikt tam nie idziedo pracy, obietnice płac są mżonką, delegacje nie wiadomo gdzie, stary dziad prezesem nie mający pojęcia o zawodzie ze swoja mało rozgarniętą żona, myślą że żadzą firmą... firma jest na granicy upadku, odchodzą najlepsi pracownicy, a inni są zwalniani bo są niewygodni ODRADZAM-GLEBOKA KOMUNA
najlepszy geodeta 2011-02-23 07:35:13
Dramat i jeszcze raz dramat, prezes lat siedemdziesiąt pare i zaczyna się uczyć prezesowania - nie wie nic na żaden temat. Chodzi i powtarza to moje moje moje, ja was wszystkich wy...tegole. Żona prezesa robi za poszukiwacza nieistniejących afer, wszyscy ją okradają, swoją drogą ma pecha że wśród samych złodziei pracuje i wszystko wie najlepiej bo wie i już w końcu to żona prezesa, który nie wie nic to ktoś coś powinien wiedzieć. W firmie mówią że jak byłe SB pytają prezes z żoną o to samo od rana do wieczora i tak co dzień bo nic nie kumają więc się pewnie uczą na pamięć. Omijajcie ludzie bo prywata taka i brak pojęcia o czymkolwiek że strach w tym uczestniczyć.
toJA 2015-10-22 23:51:18
100% prawdy
xxx 2016-09-12 19:41:18
Wreszcie rozwiązany problem z Prezesem i Prezesową !!!
Szkoda tylko,że tak późno. Przez tyle lat doprowadzili firmę do ruiny.
Może teraz firma stanie na nogi i zacznie się rozwijać.
Trzymam kciuki za Nowego Szefa. Nie poddawaj się i spełnij swoje obietnice.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK Wrocław sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK Wrocław sp. z o.o.