Opinie o Zdzisław Budny C-Bit Bis w Gajków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zdzisław Budny C-Bit Bis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zdzisław Budny C-Bit Bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdzisław Budny C-Bit Bis w Gajków

Ten co zostal wiesz kto Nowy wpis

Misiu co ty bredzisz. Migałeś się od roboty jak tylko mogłeś i w końcu dostałeś kopa z firmy a pewnie mieli ochotę zrobić to wcześniej tylko liczyli że jednak zaczniesz pracować jak pracownik a nie miglanc. Sam się dziwiłem że tyle mieli do ciebie cierpliwości Jestem tu w sumie najkrócej i nikt po mnie nie jeździ a atmosfera jak w każdej innej firmie. Zresztą jakby było tak źle to pracownicy zmienialiby się częściej a tak od tamtej pory nie było już przecież rekrutacji na magazyn - dajemy radę :) Wiadomo raz roboty więcej raz mniej no ale bez jaj. Na samym początku chyba nie liczyłeś na jakieś kokosy no ale pewnie masz bardzo wysokie mniemanie o sobie dlatego wylatujesz z kolejnych robót i wylewasz swoje żale. Na kuriera nie pamiętam kiedy czekaliśmy ostatnio raczej on czeka na nas o 15:30. Najbardziej polewaliśmy z chłopakami z tych twoich palet dla wojska przecież przeważnie ciąłeś kartony z tyłu bo nikt ci nie chciał dawać innej roboty. No i premie to chyba tylko ty nie dostawałeś ciekawe dlaczego :) Weź się chłopie w garść i nie płacz - może i dla ciebie gdzieś zaświeci kiedyś słońce.

nazmyślajcie więcej głupot :D Nowy wpis
@Ten co zostal wiesz kto

XD Ładnie to sobie wymyśliliście prawie da się w to uwierzyć, gdyby nie fakt, że sam się zwolniłem, co do kartonów, ciąłem je może z 3-4 raz poza tym zacząłeś tam prace 2 miesiące później niż ja i dobrze, że ty się nie migałeś, że mogłeś mnie sprawdzać i oceniać, a jak już się tak sadzisz do mnie to szkoda, że to mnie brali jak był zapieprz bo wiedzieli że zrobię to lepiej i szybciej XD bo ty nie ogarniałeś, no ale wiadomo, trzeba się bronić jak tylko można bo trochę gorzkiej prawdy się wylało XD janusze marketingu. Na szczęście to już tylko wspomnienie, a ty się o mnie nie martw bo byłem na tyle inteligentny żeby tam nie zostawać, a ty idz dalej całuj (usunięte przez administratora) reszcie, żeby cie lubili XD

Ten co zostal wiesz kto Nowy wpis
@nazmyślajcie więcej głupot :D

Zabolała misiu prawda co ..... i musiałeś odpowiedzieć ;) Cienki (usunięte przez administratora)byłeś i będziesz bo oprócz leserstwa masz dodatkowo sklerozę. Cały czas się migałeś jak tylko mogłeś więc chyba pierwszy raz w historii tej firmy podziękowali ci kilka dni przed końcem umowy - woleli ci zapłacić żeby tylko nie oglądać twojej buźki do końca. No ale jak widzę ty widzisz to zupełnie inaczej :) Ja akurat nie byłem od pilnowania twojej osoby i całe szczęście bo byś nawet tydzień nie wytrzymał no ale mogę się mylić :) Bronić się nie muszę bo nie mam przed kim przecież to ty wyleciałeś nie ja i raczej ze swojej przyczyny nie z mojej. Zostań więc ze swoim postrzeganiem rzeczywistości pewnie zbudowałeś sobie taki wirtualny świat w którym jesteś debeściak i niech tak zostanie bo przecież taki inteligenty gość co jak co ale wyobraźnie musi mieć.

wy już dobrze wiecie kto Nowy wpis

Pracowałem tam 3 miesiące w 2016 roku, niestety jak sobie pomyśle jaki człowiek był głupi to aż się we mnie gotuje. Zaczęło się pięknie, test wiedzy z zakresu IT, wybór spośród 30 kandydatów na moje miejsce, później dzień wolontariatu na "testy". Na początek dają umowę zlecenie na 3 miesiące za szalone 2000 netto + rzekome premie, których na oczy nie widziałem. Nie ma przerw, codziennie NIEPŁATNE nadgodziny i czekanie na kuriera, presja ze strony szefostwa oraz pewnego łysawego osobnika na magazynie. Generalnie jak sobie dasz wejść na głowę to zrobią z Ciebie szmate do podłogi, która będzie tyrać za 2 za śmieszne pieniądze. To taki typowy januszpolBIS. Wątpię, że od tego czasu się coś zmieniło, mało tego na 1 stanowisko zatrudnili 2 pracowników, twierdząc, że ZOSTANIE LEPSZY XD niestety, pomimo tego, że sam ogarniałem palety PCtów dla wojska czy szkoły za kilka set tysięcy został ten drugi co się nie stawiał i mniej umiał :) Generalnie ostrzegam, są zdecydowanie bardziej przyjazne miejsca do pracy niż ten po PRLowski twór.

Bardzo rzetelna firma, miła atmosfera. Komputery zawsze wyczyszczone i profesjonalnie zapakowane, przesyłki dodatkowo ubezpieczone. Komputery używane, ale w bardzo dobrym stanie, oczywiście zdarzają się drobne ryski, jednak jestem świadom, że sprzęt ma około 3 lat i przez ten czas gdzieś pracował. Pracownicy też tego nie ukrywają i mówią w prost jak jest. Ogólnie bardzo polecam.

Robert
@Tomek

Rozumiem, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, który korzystał z usług firmy C-Bit-Bis S.C. Sklep Komputerowy. Możesz napisać, jak to się stało, że skorzystałeś z produktów, które oferowała ta firma? Firmę polecił Ci znajomy, czy może trafiłeś na firmę przypadkowo?

Stały bywalec

Ja nie będę narzekał, w sumie od kilku lat kupuję sprzęt u nich. Wszystkie lapki ok. Problem był raz z licencją Windowsa. Po zgłoszeniu przysłali nową.

Rozmowę kwalifikacyjną w Zdzisław Budny C-Bit Bis masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko PRACOWNIK MYJNI SAMOOSBSŁUGOWEJ?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
fifirifi

Ja jestem zadowolony - zawsze gdy kupowałem sprzęt był czysty i zadbany. Zawsze wgrany system i wszystkie sterowniki. Miła i uprzejma obsługa.

Dariusz Kowalski

Pracodawcy tną w (usunięte przez administratora) aż "miło". Jest stała rotacja rekrutacyjna i wymogiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest praca na dzień "wolontariatu", po czym i tak nie można liczyć na cokolwiek, bo tak po prostu oszukuje się tam ludzi. Omijać z daleka. kompów też nie kupujcie od nich. Takiego dziadowstwa jeszcze jak żyję nie widziałem. Robione na szybko i sprowadzane z za granicy "trupy" są serwisowane "od oka", bo liczy się przede wszystkim ILOŚĆ i ZYSK. Wszędzie kurz, brud i nędza. Całe stosy sprzetu leżą jeden na drugim i traktowane są jak worki foliowe na wysypisku. Pozdrawiam.

Przestrzegam przed firmą! Jest to firma z serii Skrzyp Polny i Familia. Oszukują. Kupiłam tablet DELL, na fakturze napisali 3 lata gwarancji. Tablet był wielokrotnie naprawiany przez Dell. Chciałam oddać, Dell odsyłał do sprzedawcy. Okazało się, że gwarancja była oszukana, C-Bit-bis kupił rok wcześniej ten sprzęt, więc gwarancja DELL trwała już tylko dwa lata. Jak zaczęłam drążyć dalej to okazało się, że sprzęt był używany i C-Bit-Bis daje tylko 3 miesiące gwarancji.

mm

Uwaga na tą firmę! Skusiłem się na zakup notebooka DELL Precision M4600 i jak się okazało (mimo iż kwota 2700 PLN) że towar dostarczony ma uszkodzoną klawiaturę, porysowaną obudowę. Firma zarzekała się że sprzęt jest w 100% sprawny, a po zakupie kontakt się urwał. Naprawdę nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Zdzisław Budny C-Bit Bis - Gajków

Zdzisław Budny C-Bit Bis