Sutura Med Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Sutura Med Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 18:58:31
Jeżeli współpracowałeś z firmą Sutura Med Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.
anonim 2016-03-15 21:30:40
wrecz warunki obskurne ,kultura zerowa ,pracownik nie pracuje na jednym stanowisku tylko robi 2 stanowiska lub 3 za 1 płace ,stażystów traktuja jak czarnucha wykorzystac wyje,,b...aa...c i wziasc nastepnego z urzedu bo można ..prawda ?^^ płaca niska ,praca cieżka ,nadgodzinny jak nie to pytaja się jak to ? przeciez trzeba nie patrza tam czy urzad na to pozwala robia sobie samowolke pracujesz jak niewolnik !!!!! wyzysk odradzam kierowac sie do tej firmy !!!!
najgorsza praca najgorsze traktowanie !
Kolo 2016-04-06 13:09:48
Gorąco nie polecam pracy w tej firmie. Miałem przyjemność pracować w ramach sprawdzenia czy mi odpowiada ta praca. Obiecywano że to będzie dzień płatny, nie zapłacono za ten dzień. Firma od jakiegoś czasu robi rekrutacje i zatrudnia na jeden dzień człowieka żeby zapoznać się z pracą po czym nie płaci za przepracowany dzień. Biuro firmy wygląda przyzwoicie i na poziomie. Sam magazyn wygląda jak melina syf jakich mało. Generalnie rozwalone wszystko na lewo i prawo brak magazynowej logiki. Jeśli chodzi o towarzystwo w firmie to wszyscy ludzie są spoza Szczecina same Słoiki. Więc pierwsze pytanie jakie otrzymacie Państwo to skąd jesteście jeśli ze Szczecina to nie macie co liczyć na zatrudnienie no i oczywiście pytanie ile wam zaoferowano na rękę co 5 sekund.
Dzień próbny polega na przestawianiu palet i układaniu towarów nic strasznego jednak w tym bajzlu ciężko cokolwiek znaleźć więc pół dnia to latanie po magazynie i szukanie półki z odpowiadającym produktem. Jazda wózkiem widłowym tylko przy rozładunku po magazynie zasuwają paleciakami. Z tego co mi się udało wyciągnąć od pracowników to co chwile się ktoś tam zatrudniał i zwalniał.
Zostaw swoją opinię o Sutura Med Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sutura Med Sp. z o.o.