Sutura Med Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Sutura Med Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 18:58
Jeżeli współpracowałeś z firmą Sutura Med Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.
anonim 2016-03-15 21:30
wrecz warunki obskurne ,kultura zerowa ,pracownik nie pracuje na jednym stanowisku tylko robi 2 stanowiska lub 3 za 1 płace ,stażystów traktuja jak czarnucha wykorzystac wyje,,b...aa...c i wziasc nastepnego z urzedu bo można ..prawda ?^^ płaca niska ,praca cieżka ,nadgodzinny jak nie to pytaja się jak to ? przeciez trzeba nie patrza tam czy urzad na to pozwala robia sobie samowolke pracujesz jak niewolnik !!!!! wyzysk odradzam kierowac sie do tej firmy !!!!
najgorsza praca najgorsze traktowanie !
Kolo 2016-04-06 13:09
Gorąco nie polecam pracy w tej firmie. Miałem przyjemność pracować w ramach sprawdzenia czy mi odpowiada ta praca. Obiecywano że to będzie dzień płatny, nie zapłacono za ten dzień. Firma od jakiegoś czasu robi rekrutacje i zatrudnia na jeden dzień człowieka żeby zapoznać się z pracą po czym nie płaci za przepracowany dzień. Biuro firmy wygląda przyzwoicie i na poziomie. Sam magazyn wygląda jak melina syf jakich mało. Generalnie rozwalone wszystko na lewo i prawo brak magazynowej logiki. Jeśli chodzi o towarzystwo w firmie to wszyscy ludzie są spoza Szczecina same Słoiki. Więc pierwsze pytanie jakie otrzymacie Państwo to skąd jesteście jeśli ze Szczecina to nie macie co liczyć na zatrudnienie no i oczywiście pytanie ile wam zaoferowano na rękę co 5 sekund.
Dzień próbny polega na przestawianiu palet i układaniu towarów nic strasznego jednak w tym bajzlu ciężko cokolwiek znaleźć więc pół dnia to latanie po magazynie i szukanie półki z odpowiadającym produktem. Jazda wózkiem widłowym tylko przy rozładunku po magazynie zasuwają paleciakami. Z tego co mi się udało wyciągnąć od pracowników to co chwile się ktoś tam zatrudniał i zwalniał.
A.B.c 2017-03-19 08:26
Niestety podzielam zdanie poprzednikow, tez miałem okazje przepracować tam dzień próbny, wyglądało to strasznie..chlopaki na magaynie widać było ze maja tego dość, jednak nie mówili tego wprost, dostawy kompletnie nie zorganizowane nie wiadomo kiedy i co przyjedzie i ile...syf straszny, nie z powodu lenistwa ale z powodu właśnie dostaw niezapowiedzianych i zbyt częstych..tam powinno pracować prynajmnoej 4 osoby plus kierowca a pracowały 2 + kierowca..bylem troche w szoku jak to zobaczyłem wspolczuje chłopakom z magazynu, było to pare miesięcy temu jak tam bylem tego co mówili to jeden sie chyba zwalnial wtedy co z drugim to nie wiem..nie polecam naprawdę..
A.B.c 2017-03-19 09:15
Jeszcze tylko dopowiem ze z tych 2 osob ktore tam robily jedna musiała przyjmować faktury na komputerze z dostaw wiec bywało tak ze na magazynie była tylko 1!!!! Osoba..masakra
Zostaw swoją opinię o Sutura Med Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sutura Med Sp. z o.o.