SMS Meble

Bydgoszcz

Opinie o SMS Meble

you tu be 2009-11-10 09:58:44
szczerze nie polecam :( fatalne zarządzanie, okropne podejście do pracowników i klientów, brak profesjonalizmu, ( usunięte przez administratora )
marekper 2010-12-08 00:38:41
Witam,jestem bardzo zadowolony z zakupów w SmS Meble.
Bardzo miłe i naprawde super przeszkolone dwie Panie,doradzą wszystko jak czyścić i konserwowac meble.Jeśli chodzi o samego szefa to specyficzny człowiek.Meble otrzymałem na czas.Polecam
Jerzy 2011-01-16 15:12:47
Zgadzam sie !!! Niech jakas porzadna firma meblowa zabierze te dwie ciemnowlose Panie do siebie,sms to Titanic,a ich szkoda
anonim 2011-01-24 20:14:01
zgadzam się z przedmówcami !!!!!!!!!!!!!
Marek 2012-01-13 20:44:48
Meble Tapicerowane na Wymiar
www.kdmeble.firmowo.net

-robią kazdy wymiar
-mają ponad 200 tkanin i kolorów
-dysponują własnym transportem

Polecam
Miłek 2014-03-05 22:55:26
Wydaje mi się, że kwoty co do grosza nie można upubliczniać, ale wynagrodzenie, które mieści się w przedziale pieniężnym już tak :)
danis 2014-03-18 16:23:45
Wasze starania chyba ciągle na nic się zdają, bo od momentu poruszenia tematu kasy w odpowiedzi ciagle pustka
Pinto 2014-12-11 10:15:51
Podejrzewam, że zarobki są tak śmiesznie małe, że nikt się nie chce nimi pochwalić. Wydaje mi się jednak, że najniższa krajowa jest realnie do osiągnięcia u nich. Tylko jaki pracownik tak długo wytrzyma na takich głodowych pieniądzach? Jak ktoś ma niezaspokojoną ciekawość zawsze może bezpośrednio napisać do firmy z pytaniem http://www.meblesms.pl/kontakt
Lamos 2015-02-12 00:56:48
Oczywiście nie ma co porównywać takiej małej firmy z meblami z jakimiś wielkimi ikeami czy black red white. Zasadniczo jeżeli nie mają szans z taką konkurencją to trzeba liczyć na lokalny rynek. I właśnie zastanowiłem się czy obroty osiągane w ten sposób zupełnie wystarczają właścicielom i czy nie chce prowadzić firmy przy swojej działalności.
algierdo 2015-02-26 13:17:16
no niby nie mają szans, ale też nie wszystkim podobają się meble z ikei albo z black red white, może ktoś szuka jakiś charakterystyczny mebli albo woli mieć na zamówienie,a a z tego co się orientuje to oni własnie mają takie na zamówienie, wiec bardzo dobrze akurat tu wychodzi. A z cenami chyba też nie najgorzej?
Zbyniek 2015-03-19 08:16:41
Żeby zachować dystans do reszty konkurencji nie mogą nie wiadomo jak wysokich, zaporowych cen ustalić bo by potracili wszystkich klientów i przestaliby być atrakcyjni. Bydgoszcz to też znowu nie jest nie wiadomo jak bogate miasto, więc tu duży udział na ceny mają również lokalne warunki i możliwości..
akak 2016-05-20 22:22:20
a ja tam Solida będę bronił zawsze, to przecież najbardziej znana firma ochroniarska w Polsce :) nie ma chyba większej
Zostaw swoją opinię o SMS Meble - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMS Meble