Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24

Otwock

Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24

Callicarpa 2014-03-21 20:22:00
Witam,
Nie radzę nikomu rozpoczynać pracy w Wierzejkach.(usunięte przez administratora) praca na dwie zmiany(usunięte przez administratora) bogu dzięki że niedziele są nieczynne bo zaharowali by ludzi na śmierć. Notorycznie brakuje odpowiedniej liczby personelu na zmianie, ale firma zamiast pomyśleć o pracownikach otwiera nowe sklepy. (usunięte przez administratora)
Ala 2014-04-07 11:09:01
witam,ostrzegam przed pracą (usunięte przez administratora),praca na zmiany po 10-11 albo i wiecej godzin,również w soboty,nie ma socjalnego,nic na święta -nawet słowa wesolych świąt(usunięte przez administratora)
xxx 2014-06-16 09:25:21
Ja bym rzekła ze Socjalny wierzejkach to MINUS 500zł w plecy na każde ŚWIĘTA.
Kamil 2014-10-02 12:44:42
Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil
MARYSIA 2014-10-08 13:18:06

Praca w Wierzejkach to masakra. Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem to Ci nic nie przysługuje żadne premie itd. A jeśli chodzi o świeżość wędlin i mięsa to jeszcze większa MASAKRA mięso jest mrożone stare śmierdzące mielone nie polecam.
marta 2015-05-18 17:25:58
Szczerze odradzam pracę w firmie Wierzejki,wykorzystują ludzi,poniżanie pracowników,generalnie kupa oszustów,bez przerwy sie z nimi użeram,jeżeli człowiek sie nie upomni o swoje i tego nie wywalczy to sami nie oddadzą (np pieniędzy)ludzie powinni zgłaszać wszystkie te sprawy do sądu pracy i może wtedy nabrali by co po niektórzy rozumu.Wiem ze teraz jest ciężko z pracą ale nie starajcie sie o pracę w Wierzejkach.W sumie pierwszy raz w życiu spotkałam się tak z oszukańczą firmą i która nie szanuje ludzi.
Kiziamizia 2015-10-10 01:09:50
Chyba pisałeś po pijaku, albo to Twoja pierwsza robota..
sara123 2016-01-06 17:03:10
Praca w Wierzejkach to piekło. Socjalne-brak. Pensja-najniższa krajowa za 11 godzin pracy. Kierownik regionalny p.Krzysztof który zastrasza personel. Nie polecam wręcz odradzam !!!
Wera 2016-01-06 18:38:39
Zawsze można napisać wypowiedzenie P. Saro , a odnośnie regionalnego ,
to uważam , że jest sprawiedliwy , jak trzeba pochwali i jak trzeba opieprzy ;) Jego sektor , to najlepiej dopilnowane sklepy , o czymś to świadczy.
ela 2016-01-17 10:00:40
Pan Krzysztof Pękala, bo o nim jak sądzę jest mowa to były kierowca, który kradł na potęgę. Teraz, gdy przez to, że o wszystkim donosił szefowi został regionalnym. Kłamie jak z nut, podpuszcza załogę między sobą i zawsze mu coś nie pasuje. Teraz obsadził swojego synka jako kierownika regionalnego na warszawie a żona też jest kierowniczką na warszawskiej 8 w Wierzejkach. On sam nie wie co i kiedy mówi. Szczur szefostwa. Nie bez przyczyny oblali mu kwasem samochód i zastraszają. Podła hiena. Ale w końcu trafi na swojego i zobaczy jak to jest.
Zosia 2016-02-26 20:49:33
Doświadczenie nie jest konieczne, ważna jest chęć do pracy. Są różne działy i nawet bez doświadczenia przyjmują jak są miejsca i przyuczają do danego stanowiska.
Radek 2016-03-02 13:32:54
a jakie mniej więcej oferuje warunki?
Dzięki
Zosia 2016-03-05 22:40:47
To zależy na jaki dział trafisz, kokosów nie ma.
Były pracownik 2016-07-29 18:09:06
bardzo ale to bardzo bardzo nie polecam tej firmy !!! a przede wszystkim ostrzegam przed panią regionalną Ewą. Jest bardzo nie szczera wobec pracowników przenosi co tydzień na inne sklepy i drze tego swojego ryja nie miłego... kasa też słaba bo żeby pracownik zarabiał 1500zł za 210 godzin (bo w niektórych sklepach tak jest bo personelu nie ma) Pan Piotr syn właściciela tez nie lepszy taki sam jak jego tatuś tylko pracować pracować mówią ale kasy więcej nie dają OSZUŚCI ZASRANI!!!!!!!!!

kordula67 2016-08-24 17:55:54
zgadzam sie 200 godzin 1500 zł soboty do 17 albo dłuzej towar masakra mrozenie rozmrazanie mielone ze starego mięsa albo pieczone w domu kotlety pasztety i wciskanie ludziom ze smaczne przestrzegam przed tą pracą mało tego jak wpada regionalny to sypie mandatami od 50 do 200 złoty
Łukasz 2016-10-14 20:44:10
produkcja to tez masakra premie tylko dostają pupilki majstra i ta banda zielarzy pieski na sznurku u majstra
ania 2016-10-16 13:57:55
vain' najlepiej zrobisz jak przejdziesz sie do ich sklepu firmowego i zapytasz na miejscu, przeważnie pracują w miesnym kobiety, możesz zapytać czy nie poszukują sprzedawcy a nawet kierocy czy kogoś na rozładunek dostaw?
marek 2016-11-16 08:13:53
Bardzo niska jakość mięsa i wędlin, nie polecam.
marek 2016-11-16 08:15:47
Bardzo niska jakość mięsa i wędlin, nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24 - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24