Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

anonim 2011-07-26 16:45:11
Co za żenada te wpisy na temat poszczególnych sklepów. [usunięte przez moderatora] i inne cudaki to przecież ta sama osoba. Kto prowadzi tam dział PR lub marketing ? Dzieciaki z przedszkola ?
Pracownik ZM Wierzejki 2012-01-05 22:54:25
Propaganda! Wyzysk pracowników! Niektórzy pracują po 300 godz. w miesiącu za 1600 zł!!!!!! A wyroby to sama chemia i woda!!!! Nie polecam a sam muszę się ewakuować bo to żadna praca tylko marna egzystencja.....
anonim, 2012-12-11 18:35:48
Pracownik ZM Wierzejki - 2012-01-05 22:54:25

Popieram sam bym tam pracy nie polecał jedna z Najgorszych firm na rynku. gdzie wyzysk jest na porządku dziennym.
pana 2013-04-15 16:37:23
[usunięte przez moderatora] , za pracę się płaci ,a oni [usunięte przez moderatora]
Kamil 2014-10-02 12:40:09
Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil
beja 2015-11-08 03:34:12
narażę się pewnie...Pracuję w Wierzejkach od 8. miesięcy.Nadgodziny - bywają i dostaję za to kasę, wszystko zależy od utargu. Jak sklep masz do du...szy, to i nie wymagaj pensji:)Fakt - brak jakiegokolwiek socjalu. Typu paczka na święta, coś dla dzieci, karta medyczna dla pracownika - hmmm, biedronka lepsza, Panie Zdanowski:)
Czesława 2016-04-11 09:56:43
Witam jakie pensje? ile można zarobić?
romeik 2016-05-17 11:01:00
wydaje mi sie, że akurat ta firma nie cieszy się zbyt dobrą renomą no i nie ma się w sumie co dziwić, na pewno można u nich zarobić troche kasy jeśli chodzi o sprzedaz, ale też nie wiem jak wygląd anp. podział na zmiany, czy to można ustalić z pracodawcą?
no koment. 2016-11-22 15:35:59
Witam.

Drób ma zapach migdałów (proszę to sprawdzić).
Przypuszczam że mężczyźni dokładają z przyjemnością wszelkich starań (prawdop.. na nocnej zmianie) a żeby kurczaczki zawierały odpowiednią świeżość i ilość białka.

!!!
Zostaw swoją opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27