Promal Coatings Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Promal Coatings Sp. z o.o.

pezik 2011-06-14 04:48:16
Nie do końca się zgodzę z tą opinnią. Pracowalem, tam Przez ponad pół roku. Firma oczywiście nie jest zlym pracodawcą, ale co do tych fachowców to bym się tak nie rozpędzał. Było tam paru dobrych specjalistów, ale z tego co wiem już odeszli, jest tam wielu starych wyjadaczy i nierobów, którzy myślą, że są niesamowitymi handlowcami. Głównie siedzą tak i kadzą właścicielowi. Właściciel firmy nie trzyma trochę ciśnienia, zwolnił mnie i magazyniera w pierwszym miesiącu kryzysu gdy spadły obroty. Nie mam żalu, bo szybko znalazlem kolejną, lepiej płatną pracę. Polecam tą firmę jako pracodawcę, ale z mojego doświadczenia doradzam wcześniej ustalić wysokości premii, bo jest to sprawa niejasna do granic możliwości.
seller 2014-07-05 20:21:17
Witam.

Proces rekrutacji wygląda żenująca . Na drugim spotkaniu otrzymałem pytanie , jak sobie radzę bez pracy i utrzymuję rodzinę . Potem już nie otrzymałem nawet telefonu z informacją zwrotna co do decyzji pomimo ,iz było to już drugie spotkanie . Więc jeżeli firma ma takie podejście do ludzi juz na wstępie , to nie wieże , zę są tam dobre warunki pracy . Odradzam kontakt z ta firmą .
Tel 2014-10-11 18:28:18
Szkoda czasu ....
......... 2015-10-04 15:58:50
Polska firma z polskimi rozwiązaniami płatniczymi ....znający rynek polskich pracodawców wiedzą o co chodzi...nie polecam. Do tego to dystrybutor nie producent czyli ceny nie atrakcyjne na rynku.
Piotrek 2016-04-22 14:48:02
Witam, widzę, ze spóźniłem się na rekrutację na Przedstawiciela handlowego, a szkoda bo mieli fajne warunki.
Zostaw swoją opinię o Promal Coatings Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promal Coatings Sp. z o.o.