Tompol Sp.j. Firma Handlowa

Dębe-Kolonia

Opinie o Tompol Sp.j. Firma Handlowa

były pracownik 2011-07-11 00:59
Można na ten temat dyskutować. Jednym odpowiada, jeśli otrzymują część pensji \"pod stołem\". Pozostaje jedynie pytanie, co z emeryturą? Nie każdemu to odpowiada... Duże brawa do głównej księgowej w tej firmie - potrafi tuszować niedociągnięcia właścicieli. Gdyby nie ona - Państwo J. poszliby z torbami...
pracownik (były) 2015-03-30 10:24
Jako były pracownik z całą pewnością odradzam pracę w firmie Tompol oraz Agrosmak. Państwo J. nie należą do uczciwych pracodawców, jako przykład wymienię: brak badań lekarskich, część pensji wypłacana "pod stołem", nie płacone delegacje oraz nadgodziny. Fatalna atmosfera pracy, ciągłe knucie księgowej, która w niczym się nie orientuje. Firma razi niekompetencją, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju.
jeszcze pracownik 2015-05-17 13:46
Jestem obecnym pracownikiem firmy Tompol. Uważam, że pracodawcy wykorzystują pracowników, nie płacą całej pensji, część pod stołem. Mam już tego dość. Nie przedłużają umowy uczciwie tylko kręcą w kółko. Knują, szczególnie dwie panie które na niczym się nie znają, ale muszą mieć zawsze racje. Budynek na Sikorskiego to przekręt i wałek. Nikt tam nie pracuje i nic się tam nie dzieje. Firma Tompol to przykład jak w tym kraju robi się wałki żeby zarobić pieniądze, jak najmniejszym kosztem.
Pracownik 2015-11-30 20:33
Według mnie atmosfera w Firmie Tompol jest dobra. szefostwo owszem wymagające. Wręcz przeciwnie można się rozwinąć w tej firmie tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam
były pracownik 2016-01-20 17:50
W tej firmie wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz motywacji pracownika w stosunku do przydzielonych mu obowiązków i zadań. Jeżeli ktoś lubi grać na zwłokę i udaje że coś robi to zdecydowanie nie polecam tej firmy :)

"(...)Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem (...)"

Pozdrawiam
aleksio 2016-04-24 15:14
czyli jak ktoś sie stara i pilnuje swojego nosa to jest ok?
Zostaw swoją opinię o Tompol Sp.j. Firma Handlowa - Dębe-Kolonia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompol Sp.j. Firma Handlowa