Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o.

Pilzno

Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 16:20:11
Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!
pracuś 2015-11-27 15:47:55
Witam!
Ogólnie katastrofa! za minimalną krajową 1400- 1500 PLN, wymagają pracy w systemie 24 godzinnym. W sezonie dadzą 1600 bo zapierdzielasz aż pot po rowku spływa. Cały czas tylko patrzą jak by tu obciąć obsadę. Najchętniej zrobili by z jednej osoby kelnerkę, bufetową, kucharkę, w wolnej chwili posprzątasz parking a jak pijaczki zaczną rozróbę mile widziany kurs karate w celu ochrony lokalu. Jak przyjedzie kontrola z Pilzna (nadęty bufon który szuka dziury w całym). A ty nie uśmiechniesz się zalotnie sugerując miłość francuską, na drugi dzień kierowniczka która skończyła w 5 lat Zasadniczą Szkołę Zawodową mdleje ze strachu po telefonie z kadr. Kierownictwo nakazuje wykonanie poleceń rożnego rodzaju które są niezgodne z kodeksem pracy, zasłaniając się regulaminem wewnętrznym. Jeżeli odmówisz jutro idziesz na urlop dwutygodniowy a po jego upływie jesteś bezrobotna! O umowie na stałe można zapomnieć, jest tak skonstruowana że mogą Cię zwolnić z 2 tygodniowym wypowiedzeniem, nawet jeżeli masz 10 letni staż pracy.
magda 2016-01-16 09:37:27
zgadzam się z opinią pracusia w 100 %. Wyzysk ma maksa pracownik jest nikim.
alina 2016-04-24 15:53:35
a ja nie, uważam, że to krzywdzące dla firmy pisać takie opinie, zwłaszcza, że naprawdę mają dbałość prduktów i ja też prowadząc restaurację muszę ją mieć, dlatego cieszę się, że mam dobre mięso w dobrej cenie
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o. - Pilzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o.