Opinie o Sepra Firma Handlowo-Usługowa w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sepra Firma Handlowo-Usługowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sepra Firma Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sepra Firma Handlowo-Usługowa w Tychy

Emilia Nowy wpis

Cześć, jakiego wykształcenia oczekują właściwie dokładnie od pracowników? Bo czytałam komentarze i pojawiła się informacja, że bez wyższego ani rusz. Ciekawe, czy to dotyczy wszystkich stanowisk?

Ania Nowy wpis
@Emilia

U Pana Artura nie są ratyfikowane żadne przepisy więc bierze każdego jak leci, byleby nie chciał więcej niż najniższa krajowa. Możesz mieć podstawowe wykształcenie i w tej firmie możesz robić "kariere behapowca"

Na jakie benefity można liczyć w Sepra Firma Handlowo-Usługowa?

ja Nowy wpis

żadne

Wiecie, czy Sepra Firma Handlowo-Usługowa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Do jakiej pracy zdalnej. Pracownik ma wykonywać swoje obowiązki pod nadzorem przełożonego a nie brać kasę i siedzieć nad wodą :))

Praca zdalna jest możliwa w każdej lepszej firmie. Gdy szef jest w porządku i dobre pieniądze to pracownicy wola pracować nawet będąc nad woda.

Jimny

Nie istnieje praca zdalna, tak chcą "pracować" (usunięte przez administratora) nie pracownicy. Cov.. zmienił wam tak w głowach, że zapominacie po co jesteście zatrudniani!

Kandytat

Rozmowa to bul zart pseudo szef każący na siebie mówić dyrektor, wyśmiał mnie mówiąc ze w tych czasach studia są nie ważne ponieważ są online, ciekawe jakie on ma wykształcenie jego arogancja była przerażająca

Obserwator.
@Kandytat

Właściciel kazał do siebie mówić dyrektor? Przecież właściciel jest wyżej.. A co do studiów to czego można się nauczy w biznesie zdalnie?? Liczy się doświadczenie, praktyka oraz posiadane umiejętności i to podlega ocenie a nie papierek opłacony i zdobyty zdalnie :) Zabrałem głos, ponieważ często mam w swoim biznesie, podobny problem, głównie z młodymi ludźmi którzy nic nie potrafią za to wiele oczekują!!! Znam tą firmę jako ich klient i byłem zadowolony!

...
@Obserwator.

Nic nie daje prawa, żeby kogoś wyśmiewać lub poniżać niestety Pan Artur stosuje te metody w obec swoich pracowników... Ciężko powiedzieć dlaczego

@Obserwator.

Studia? Studia są konieczne do wykonywania zawodu jakim jest specjalista bhp. Jeśli szef tego cyrku mówi ze studia są zbędne to ja gratuluje znajomosci przepisów dotyczących bhp. A obsługa? Wypadki które maja być zrobione w 14 dni leżą u pana Artura pół roku. Tylko pogratulować.

Inspektor BHP

To był jakiś zart właściciel pseudo szef, w bezczelny sposób poinformował mnie ze w tych czasach studia online są nie ważne , był prześmiewczy i arogancki

Zero

Jest ok nawet dobrze płaca szef się zmienił

byly inspektor
@Anna

opinia pojawila sie kilka dni po tym jak pojawiła sie oferta na olxie. Przypadek czy próba ocieplenia wizerunku?

Była pracownica
@byly inspektor

Tylko i wyłącznie ocieplenie wizerunku. Miło że Pan Artur uważa że się zmienił. Nie potrafi jednak zrozumieć, że płacenie na czas i adekwatna stawka nie upoważnia go do poniżania swoich pracowników nie tylko w biurze ale również w obecności klientów.

@Anna

Stawki na poziomie najniższej krajowej

Lala
@Anna

A to rozumiem, że wypowiedział się pracownik, który kiedyś pracował, zwolnił się i wrócił, że jest w stanie stwierdzić, że szef się zmienił?! Brawa dla szefostwa, za pisanie opinii w imieniu pracowników. Niestety szef i jego zachowanie się nic nie zmieniło...

Weszłam z ciekawości by sprawdzić czy firma przetrwala pandemie, ale Widzę, że nic się nie zmieniło ???? Nawet jeśli komuś się wydaje, że jest wszystko w porządku, to po kilku miesiącach wychodzi szydło z worka ???? uważajcie dziewczyny i nie dajcie się obrazac "szefowi" :)

Klaudia

Czy pracownicy w firmie są monitorowani?

@Klaudia

Kiedyś jedna osoba z sekretariatu podejrzewała tam podsłuch

byly inspektor

tak, potwierdzam, był podsłuch. Szef wiedział tylko o tym co było mówione.

Edyta

@Basia, w swoim poście użyłaś poważnego określenia, które jednocześnie jest poważnym zarzutem. Kodeks Pracy mobbingiem określa działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy w Twoim przypadku w firmie Sepra Firma Handlowo-Usługowa takie działania miały miejsce?

Barabara
@Edyta

To jest codzienność pracowników tej firmy. Pan Artur czuje się bardzo bezkarny. Tym czasem wystarczy popracować 3 miesiące, trochę nagrać, nawiązać kontakt z innymi byłymi pracownikami (a jest ich dosyć sporo) i wnieść pozew. Na szczęście Pana Artura, nikt po zwolnieniu nie chce mieć z tym człowiekiem do czynienia.

Ela
@Edyta

Pani Edyto, dokładnie tak można opisać pracę w tej firmie. Uporczywe i długotrwałe nękanie, zastraszaniu pracownika przez Pana Artura, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Wszystko zawarte w tym jednym zdaniu Pani Edyto.

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Gdzie można znaleźć nowe oferty pracy?

@Dariusz

Sypanie frytek w mcdonaldzie jest bardziej "prestiżowe" niż praca w tej firmie. Jeśli możesz to omijaj z daleka.

Basia
@Dariusz

mobbing, mobbing i jeszcze raz jawny mobbing

Tom

Myślę, że na wszystko trzeba sobie zapracować, a nie tylko narzekać, że jest się inspektorem i zarabia najniższą. Jak człowiek nic nie robi to tyle zarabia cały czas, a jak ktoś sobie zapracuje to awansuje. Albo jest to kwestia czasu, albo zmienia się prace, bez żali i głupich komentarzy tak jak to tutaj widać.

bad boy
@Tom

Awans? To nie w tej firmie. Jak ktoś się lubi tłumaczyć i świecić oczami przed klientami, dlaczego przez pół roku nie zostało zrobione szkolenie wstępne pracownikowi to proszę bardzo. Oczywiście dlatego bo szanownemu właścicielowi nie chce się podjechać i zrobić 15- minutowego szkolenia i wypisać jednej kartki.

Jerry
@Tom

hahaha jaki awans? Śmiech na sali. Cała kwintesencja opisu funkcjonowania firmy i zachowania właściciela trafnie opisana jest na Facebooku: Opinie o pracodawcach i usługach - Tychy i okolice. Od trzech lat to nic się nie zmieniło...

Inspektor
@Tom

To nie chodzi, ze ktos wylewa swoje żale, bo malo zarabia. Pan Artur nie ma za grosz szacunku do drugiego czlowieka, mily jest tylko dla tych w ktorych widzi pieniadze. A to tez tylko na pokaz. Zero kompetencji w bhp jak i w zarzadzaniu ludzmi u Pana Artura. Dodatkowo wykorzystuje pracownikow z kazdej strony. Wydzwania na prywatne telefony, traktując je, jakby byly sluzbowe. Byl okres kiedy pracownice uzywaly tylko swoich samochód prywatnych do celow sluzbowych i nie bylo to rozliczane zgodnie z ustawą. Gdy sie upomnialy to oburzony Artur P kazal jeździć swoim peugot z popsuta skrzynia biegow. Artur P uwaza, ze to łaska, ze daje komus prace i moze ich traktowac jak smieci.

@Tom

Określenie "awans" chyba właściciel rozumie poprzez zmianę stanowiska ze "starszego inspektora" na "specjalistę" po roku stażu pracy, co według rozporządzenia należy się jak psu micha. Co do spraw zarobkowych, to nic się po tym "awansie" nie zmienia w tej firmie

Pseudonim
@Kasia

Kwestia jest tez taka, ze nawet jezeli ma sie uprawnienia specjalisty, czy nawet glownego specjalisty, to jezeli jest sie zatrudnionym na stanowisku starszy inspektor, to jest sie starszym inspektorem. A Pan Artur mysli, ze dam komus pieczatek bez zadnych zmian w unowie i ktos bedzie sie za niego podbijal. Rownie dobrze, mozna zapytac sie sprzataczki, czy czasem studiow bhp nie skonczyla i dac jej pieczatke.... ale Pani Iwonka ma swoje interpretacje polskiego prawa :)

...
@Pseudonim

Dokładnie tak jest, ona ma wlasne interpretacje :) teraz w styczniu swieto wypada w sobote (06.01.2017) i zgodnie z polskim prawem w danym okresie rozliczeniowym nalezy sie dodatkowy dzien urlopu :) takze pamiętajcie o tym dziewczyny, bo kiedys uslyszalam od Pani Iwony, ze ten przepis tylko w urzedach sie stosuje.... ja jakos nie pracuje w urzedzie, a jest stosowany :) i tam gdzie moi znajomi pracuja tez jest stosowany

Dagmara
@...

Niestety tak to jest, że Pan Artur jako właściciel/pracodawca uważa, że w swojej firmie może tworzyć własne zasady i ustanawiać własne prawo. Zachowanie nie na miejscu, skoro sam nazywa się stróżem prawa w innych firmach!

Nie

Byłam tam na rozmowie kiedyś, i mimo próby zachowania dobrej miny do złej gry można było wyczuć ciągła ironię z strony pracodawcy. Nie mówiąc o pytaniu które pada na każdej rozmowie dotyczącej zarobków.. chyba każdy człowiek ma świadomość tego na ile się "ceni" i zarobki to kwestia dyskusji,negocjacji ale jednak gdy powiedziałam że chciałabym chociaż 50zl więcej niż najniższa krajowa to zostałam szybko uświadomiona że nie mam na co liczyc. Może się już coś zmieniło do tej pory, choć szczerze watpie, i odradzam osobom które mają werwę i chęć do pracy, bo uważam że zniechęcą się do BHP.

Nie polecam

Pracowałam w Sepra, wydaje mi sie, ze Szef tej firmy musial byc niezle gnojony w poprzednich swoich pracach i teraz wyzywa sie na kim popadnie. Dlatego nie bierzcie sobie tego, co mowi do siebie :)

Ada to nie wypada

Wszyscy tam zarabiają najniższą krajową? Inspektor ds. bhp pracujący też? To jest jakiś żart? Dla mnie to jest poniżej godności, robotnik kopiący rowy zarabia dwa razy więcej. Miałam składać cv do tej firmy, na szczęście ominęła mnie ta "przyjemność". :)

Adel
@Ada to nie wypada

niestety taka prawda, bez różnicy czy to stanowisko sekretarki, inspektora czy specjalisty...

Iga

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego?

@Iga

Ciasteczka są pozytywne. Właściciel przynosi jak ma dobry humor. Ta praca uczy życia i cierpliwości do szefa. tyle z pozytywow. Cała reszta to tylko obrazy pracownika który nie okazuje wdzięczności ze może pracować w takiej "renomowanej" firmie. Rozkazy pomiędzy pociąganiem fajki a gryzem kanapki.

Annie
@Iga

Nie. Pan Artur jako pracodawca to największy koszmar każdego pracownika. Jego niekompetencja oraz zadufanie sprawia, że każdy kto tam pracował nie może powiedzieć o nim nic dobrego i chce jak najszybciej uciec.

@Iga

nie, niestety o firmie nie można napisać nic pozytywnego. Praca w tej firmie to koszmar każdego pracownika. Pracodawca rzuca obelgami nie tylko w pracownice ale i nie szanuje swoich klientów.

Bylam jednak na rozmowie....dziwna atmosfera,szef nie za ciekawy. Nie spelnilam wymagań hehe

@Kasia

a to cóż to za wygórowane wymagania mają teraz do pracy biurowej? Bo z opinii wynika, że płaca to możliwa najniższa krajowa i do tego atmosfera nie za ciekawa...

@Edyta

Tak na prawdę to w poprzedniej pracy miałam więcej obowiązkow.Tutaj w sumie proste prace biurowe i dobra znajomość komputera tak wynikalo z tego co szef mówił.Pewnie testu nie zdałam i dlatego

@Kasia

Znowu Panie Arturze podszywa się Pan pod potencjalne pracownice? Nie ładnie. Żadna z pracownic i potencjalnych kandydatek tego by nie napisała. Dziewczyny są zarzucane obowiązkami, do których nie mają kwalifikacji, a do tego codziennie muszą użerać się z humorkami i komentarzami Szefa, a co do wypłaty to się zgadza, to najniższa krajowa, za którą trzeba dziękować co miesiąc, że się ją łaskawie otrzymało

Czy wiecie może czy jest wolne miejsce? Z tego co się orientowalam to jest ale podobno lepiej nie wchodzić do tej firmy

Basiek
@Kasia

Byłam tam na rozmowie... zakres obowiązków i ta okropna atmosfera to nie za takie pieniądze

kamilos

Właściciel nie szanuje swoich pracownic, mobbing widać gołym okiem. Sposób odzywania się i rozkazy wydawane są do pracownic jak komendy dla piesków. Właściciel działa na zasadzie, aby jak najwięcej zarobić, a żeby nic nie zrobić! Pomimo oczekiwanego "wieloletniego doświadczenia" od Właściciela niestety widać ogromny jego BRAK! Zero poszanowania dla klienta liczy się tylko napełniająca się kieszeń.

Edyta

Jak wygląda obecnie sytuacja z rekrutacją w firmie Sepra? Czy poszukują nowych rąk do pracy? Nie znalazłam aktualnych ogłoszeń w sieci, a dla osób szukających pracy w Tychach będą to pomocne informacje.

buro

ale każdy każdy czy były jakieś wyjątki? mam nadzieję że jak teraz na jakieś stanowisko wyślę cv to również otrzymam

gość

pozory, tacy ludzie się nie zmieniają

Zostaw merytoryczną opinię o Sepra Firma Handlowo-Usługowa - Tychy

• Jak się pracuje w Sepra Firma Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Sepra Firma Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sepra Firma Handlowo-Usługowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sepra Firma Handlowo-Usługowa?

Kandydaci do pracy w Sepra Firma Handlowo-Usługowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sepra Firma Handlowo-Usługowa
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. gen. de Gaulle'a 8 lok. 109
    43-100 Tychy