Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 10

Pabianice

Opinie o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 10

admin 2015-08-17 16:07:11
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 10? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
Byla ekspedientka 2016-05-07 23:06:24
Pracowalam w pamso jako sprzedawca kilka lat i sama sie dziwie dlaczego tak dlugo to wytrzymalam.Pracownika ma sie za nic.Menadzer A.Delag przyjezdza do sklepu i tylko niezadowolona mina zawsze.Nigdy nie zapyta czy sa jakies problemy a zwraca uwage ze na szybie jeden odcisk palca widac.Wielkie okna na jakies 3 m wysokosci ekspedientki musza myc bo takiej firmy nie stac na zlecenie tego firmie sprzatajacej.Male prywatne sklepiki obok zlecaja mycie okiem i ich stac?Na sklepie co powinno byc 4-5 ekspedientki pracuja 3.Nadgodzin nie placa a odebrac nie ma jak bo nie ma kto zastapic.Jak jedna ma dzien wolny to dwie zasuwaja po 10-12 godzin.Wyzysk totalny.A Delag chyba nie nadaje sie na menadzera bo zadnej pomocy i wsparcia pracownik od niej nie dostanie.Kiedys bylam sama na sklepie i szklanka z herbata stala to kazala wyniesc na zaplecze a kiedy mialam isc na to zaplecze sie napic jak nawet nieraz do ubikacji nie mozesz isc bo nie zostawisz wszystkiego na sklepie bez nadzoru.Nie do pomyslenia ze taka osoba jest menadzerem.Ludzie nie dajcie sie nabrac-nie idzcie do pracy do Pamso bo to dno i wyzysk a place marniutkie i natyracie sie a za nadgodziny i tak nic nie dostaniecie !!!!!
Zostaw swoją opinię o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 10 - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 10