Pamso S.A. Zakłady Mięsne Hurtownia Firmowa nr 17

Zgierz

Opinie o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Hurtownia Firmowa nr 17

Smiechu 2012-11-07 13:27:27
Witam...mialem przyjemność poznania tej firmy....jedno co moge napisać o pracy na magazynku,,Pamso\" to to ze duzo obiecuja a nic nie daja..pracuja tam sami(usunięte przez administratora) kierowniczków...i wiekszość z nich strzela z przyslowiowego ucha....nikt nie wie jakie dodatki za nocki,nikt nie wie jakie stawki za ,,szkodliwe\"...a co najgorsze..czego bylem świadkiem .. (usunięte przez administratora) ...no bo po jednym dniu nie nadajesz sie do pracy i do widzenia(tak tamoceniaja ludzi) po jednym dniu ......WIEC JA NIE POLECAM....kto tam pracowal to wie ze najlepiej tam jest na chorobowym.....dziekuje
piotr 2012-11-08 09:10:01
Śmiechu zgadzam sie z Toba w 100%......TYLKO CHOROBOWE....inaczej to kasa slabutka ...a obiecany socjal to wielka ściema.....
nnn 2012-12-05 21:48:38
masakra pracuje się za darmo.porobić miesiąc i zwolnienie.aaa ten ich socjal to w buty niech sobie wsadzą .zwolnienie i do normalnej pracy .
xxxxxxx 2014-10-12 19:03:01
WITAM . TO CO SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE " PAMSO " OBECNIE TO JEST KPINA , ROBIA NALUDZI ( PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH NAGONKI ) ZWALNIAJA ZA KROTKIE ZWOLNIENIA KTORE JESZCZE SA NA DZIECKO KTORE CZESTO CHORUJE A INNI PRZEKRACZAJA 180 DNI W ROKU I JESZCZE PODWYZKI DOSTAJA A CO DO TYCH NAGONEK - DOCHODZA MNIE SLUCHY ZA , NIEWIEM JAK ALE PRACOWNICY BIURA GOZEJ KRADNA NIZ PRACOWNIK PRODUKCJI I NIECH SIE ZASTANOWI TEN PREZES KTORY LUDZI ZWALNIA KTORZY PRACUJA PO OKOLO MIN. 20 LAT A PRZYJMUJE LUDZI Z ULICY I NIE WIEM CZY MU SIE TO OPLACA PONIEWAZ WYSZKOLENIE TAKIEGO CZLOWIEKA KOSZTUJE DUZO CZASU WZGLEDEM OD STANOWISKA NO ALE TO JUZ ICH SPRAWA BO LUDZIE KTORYCH PRZYLUCZA SIE DO ZAWODU TO SA WOLY ROBOCZE PRACUJA WSZEDZIE I ZA GROSZE PO PROSTU " PAMSO " JEST ROZKRADANE PRZEZ DWOCH BRACI A PAN BYLY PREZES JOACHIM NOWAK NIC NIGDY NIE WIE I NIE BEDZIE WIEDZIAL CO SIE DZIEJE POD JEGO NOSEM . I NA KONIEC PLETA NIECH ZWOLNIA POLOWE PRACOWNIKOW Z BIURA ,A NIE PSIE BIORO ZA ZWALNIANIE PRACOWNIKOW KTOZY NA DARMOZJADOW PRACUJA . A PROPO DARMOZJADOW NIE JESEN JEZDZI FIRMOWYM SAMOCHODEM I ZALATWIA SWOJE PRYWATNE SPRAWY TJ: SOLARIUM , FRYZJER ,ZAKUPY ,ODEBRAC DZIECI Z PRZEDSZKOLA LUB SZKOLY ITP: SAM WIDZIALEM JAK JEDNO PUNTO FIRMOWE STOI POD SALONEM SOLARIUM I NIECH MI KTOS POWIE ZE TAK WOLNO , BO PRACOWNIK FIZYCZNY NA TAKIEGO DARMOZJADA PRACUJE . PO PROSTU PRACOWNIK FIZYCZNY JEST FILAREM KAZDEGO ZAKLADU TYLKO SIE GO NIE DOCENIA . JESTEM BARDZO SZCZESLIWY ZE JUZ TAM NIE PRACUJE BO TO SIE TAM TERAZ DZIEJE TO PODLEGA POD TRYBUNAL PRAW CZLOWIEKA , A CHA JESZCZE JEDNO NA KONIEC PODOBNO CHCA LUB JUZ SA ZAINSTALOWANE KAMERY W SZATNIACH A TO JUZ JEST KARANE ZA NARUSZENIE PRAW OSOBISTYCH . CHYBA ZE LUBIA PODGLADAC CZLOWIEKA W KOPIELI PO CIEZKIEJ PRACY .
Kiero 2015-04-11 17:58:36
Szanowni Panstwo.
1.w Pamso pracująw większości osoby tak biedne,że net jest dla nich nieosiągalny.
2.osoby te i tak maja za duzo pracy by go czytac
3.osoby te po pracy maja swoje zajecia i nie maja czasu myslec czy ta praca sie opłaca
4.osoby te sa tak zmeczone po pracy,ze ciesza sie jak spia.
Dzi8eki temu robotnik jest zmotywowany,tani i wydajny.
Kiedys pracujacy kierownik
ja 2015-06-13 12:09:32
Pracowników traktuje się jak najgorsze zło które nie może wyrobić promocji i kierownictwo niedostanie premii. Klient może wyzwać od szmat a i tak niewolno się odezwać bo pracuje się w Pamso. Zarobki najniższe a wymagania najwyższe. Gorzej niż hipermarketach.
ja1 2015-07-21 23:47:55
Nie polecam ! Szkoda czasu , kasa marna. NIE WARTO ! Chyba ,że ktoś lubi lizać tyłki i kablować nawet jak ktoś głośniej pierdnie w krzesło - żałosne , takich tam potrzeba.
boras 2015-11-07 17:13:30
Witam trzy dni temu kupowalem krakowska w plastach czyli krojana,,
po 3 dniach w lodowce mam zielona .... opinia ??? Moze Pamso opinie wystawi jak suszona kielbasa zielenina zachodzi ?
pozdrawiam serdecznie ....
ale dziecku 2 letniemu nie dam takiego czegos ... a place krocie ...
mam nadzieje ze jakos to naprawicie i zwrocicie mi za to moje jakze ciezko zarobione pieniadze .
klient 2015-12-21 18:28:43
Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie ze sklepów PAMSO.
Jak to możliwe, że dnia 21 grudnia w poniedziałek sklepy były nieczynne? Kto się tym zajmuje? Przecież zaraz święta i chyba to normalne, że każdy chciałby zakupy zrobić trochę wcześniej. Inne sklepy wędliniarskie były otwarte i ludzi tyle w każdym sklepie, że szok. Spoko, na moje szczęście sklep wędliniarski (a na wasze nieszczęście :D ) znajdujący się praktycznie obok był otwarty. :) Kupiłem wszystko co chciałem mimo wielkiego ruchu, jaki w nim dzisiaj panował. w każdym bądź razie, podsumowując straciliście dzisiaj wielu klientów. ;)
Rzeznik 2016-01-24 19:11:48
Najgorszy pracodawca w regionie...mobing i straszenie tu jest na porzadku dziennym...powinien sie tym zainterssowac PiP...panie prezesie czemu dopouscieles do wladzy takich ludzi ktorzy nie reprezentuja swoja osoba totalnie NIC...panstwo na stolkach mysla tylko o tym jak sie szybko dorobic....
Klientaka 2016-01-28 21:34:39
Kupiłam w sklepie na Rydzowej wędliny. Niestety drobiowa była lepka i nieświeża. Pani sprzdając mi towar doskonale wiedziała co robi bo zapłaciłam kartą, musiałam iść do innej kasy i zapytała mi czy potrzebny mi paragon.
Powiedziaam, że nie bo po co miała iśc na drugi koniec sklepu. ale byłam w błędzie, skąd mogłam wiedzieć, że wędlina jest lepka.
Nie polecam.
Nowy sklep nie rekompensuje mi śtarego, lepkiego, zepsutego towaru.
A przebiegła ekspedientak wygrała ale tylko raz.
Więcej na zakupy tam nie pójde a innym nie polecam...wstyd dla firmy...wstyd
Ekspedientka 2016-05-07 21:47:24
Pracowalam w pamso jako sprzedawca kilka lat i sama sie dziwie dlaczego tak dlugo to wytrzymalam.Pracownika ma sie za nic.Menadzer A.Delag przyjezdza do sklepu i tylko niezadowolona mina zawsze.Nigdy nie zapyta czy sa jakies problemy a zwraca uwage ze na szybie jeden odcisk palca widac.Wielkie okna na jakies 3 m wysokosci ekspedientki musza myc bo takiej firmy nie stac na zlecenie tego firmie sprzatajacej.Male prywatne sklepiki obok zlecaja mycie okiem i ich stac?Na sklepie co powinno byc 4-5 ekspedientki pracuja 3.Nadgodzin nie placa a odebrac nie ma jak bo nie ma kto zastapic.Jak jedna ma dzien wolny to dwie zasuwaja po 10-12 godzin.Wyzysk totalny.A Delag chyba nie nadaje sie na menadzera bo zadnej pomocy i wsparcia pracownik od niej nie dostanie.Kiedys bylam sama na sklepie i szklanka z herbata stala to kazala wyniesc na zaplecze a kiedy mialam isc na to zaplecze sie napic jak nawet nieraz do ubikacji nie mozesz isc bo nie zostawisz wszystkiego na sklepie bez nadzoru.Nie do pomyslenia ze taka osoba jest menadzerem.Ludzie nie dajcie sie nabrac-nie idzcie do pracy do Pamso bo to dno i wyzysk a place marniutkie i natyracie sie a za nadgodziny i tak nic nie dostaniecie !!!!!
buki 2016-06-08 10:40:45
Pracowałam w Pamso na hurtowni i nie narzekałam. Przeprowadzka zmusiła mnie do zmiany, ale atmosfera była bardzo fajna, bony, multisport, wakacje pod gruszą... Pensja rzeczywiście nie za wysoka, ale są premie i bardzo fajni ludzie.
Ekspedientka 2016-07-24 20:43:14
Jak nie pracowales to nie wiesz co piszesz.Nie chodzi mi o firme sprzatajaca sklep a o zwykle umycie okien wysokich na 3 m bez drabiny.Wchodzimy na jakies krzeslo (BHP ???) i na szczotce siegamy do gory.Jak ktoras spadnie to powiedza w dyrekcji ze po co wchodzily. A po drugie : nie mamy nieraz czasu na przerwe to moze by w tym czasie zjesc i wyjsc do wc a nie szrpac sie z oknami jak w krotkim czasie sa dwie osoby bo nasze zmiany sie zachodza np.2 godz. I po trzecie: wydaje mi sie ze niektore odpowiedzi i komentarze sa wystawiane przez pracownikow biura.I ty tez pewnie jetes biurwa bo gdybys byl pracownikiem to bys inne zdanie mial.
karol 2016-08-02 18:58:42
3 metry to wysoko, a to nie maja odpowiednich sprzetow do myscia przystosowanych?
Zostaw swoją opinię o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Hurtownia Firmowa nr 17 - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pamso S.A. Zakłady Mięsne Hurtownia Firmowa nr 17