Jędruś Zakład Przetwórstwa Mięsnego G. A. Pogoda

Kraków

Opinie o Jędruś Zakład Przetwórstwa Mięsnego G. A. Pogoda

Octavia 2016-07-22 14:08:33
Witam serdecznie!
Pracowałam w firmie u Państwa Pogoda i jest kilka faktów, które chciałabym przedstawić:
1. Obecnie szefem jest Pan Marek - syn dawnych właścicieli. Ten człowiek jest niezwykle wybuchowy, krzyczy i poniewiera pracowników, obraża i traktuje ludzi jak przedmioty. Zgrywa wielkiego biznesmena a jest zwykłym przeciętniakiem.
2. Mięsko jest często przechowywane w skandalicznych warunkach - pakowane do pojemników, które są brudne, chłodnie w samochodach nie działają poprawnie przez co wyroby na miejsce dojeżdżają ciepłe a nawet już nienadające się do sprzedaży. Często występuje ,,selekcja'' a mianowicie, które wyroby (świeże czy już nie) komu sprzedać.
3. Płaca wydaje się stosunkowo wysoka natomiast w porównaniu do ogromu pracy jaki trzeba wykonać a także boląca psychika spowodowana działaniami Pana Marka, który obiera człowieka z godności jest nie adekwatna. Do tego nie opłaca pracownikom ubezpieczenia ani nawet umowy nie daje...
Nie polecam Państwu tego pracodawcy. Sparzyłam się i to mocno.
Pozdrawiam, Octawia.
Zostaw swoją opinię o Jędruś Zakład Przetwórstwa Mięsnego G. A. Pogoda - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jędruś Zakład Przetwórstwa Mięsnego G. A. Pogoda