Euro Export

Płońsko

Opinie o Euro Export

sadol 2013-11-06 17:46:48
Witam
Dziękuję za odezwanie się na nasze ogłoszenie Manager-Kontroler
Praca będzie polegała na kontrolowaniu zamówień, opłat i dostawy towarów przez Internet za pomocą loginu i hasła. Będziecie mieli dostęp do swojego pokoju w internetowej stronie z której będziecie przeprowadzać kontrolę.
Cała informacja dotycząca zatrudnienia oraz samej firmy będzie wysłana na adres który proszę wskazać.
Można otrzymywać codzienną zapłatę w wysokości 270zł na konto
Umowę zatrudnienia wysyłamy razem z całą dokumentacją na podany adres
Żebyśmy mogli odbyć rozmowę wstępną kwalifikacyjną prosimy o wypełnienie formularza.
Na każdego kandydata na tę posadę czeka testowe zadanie – to będzie próbny test. Sprawdzimy jak szybko pracujesz, myślisz i podejmujesz decyzje.
Jak tylko będzie wypełniony formularz, skontaktujemy się pod wskazanym numerem telefonu i wyjaśnimy wszystkie zagadnienia związane z pracą w naszej firmie.
Czekamy na wypełnione formularze

--------------------------------------------------------------------------Czy
kotś z pracuje czy pracował śmierdzi mi wałem
Paweł 2013-11-19 06:55:33
witam, dostałem taka sama odpowiedz na moje zgloszenie, naraznie ciagle do mnie dzwonia ale to tylko wzbudza moje watpliwosci, niby firma w krs wpisana od 10 lat i strona internetowa jest(tylko wejsc sie nie da), ktos ma jakies doswiadczenie z nia?
z8co 2013-11-19 16:59:02
Podaj kontakt bo mam pewne doświadczenia z ta firmą i chetnie się podziele.
kama 2013-11-20 15:22:19
Witam!
Czy ktoś już odbył dzień testowy? Jeśli tak, to proszę o kontakt kama_strus@wp.pl , mam mieszane uczucia... obym sie myliła, ale mam nadzieje ze ta firma nie narobi nikomu klopotow!
kama 2013-11-20 15:31:12
a! nie chodzi o firme z Plonska tylko z Wawy na Bohdanowicza. Sadol napisalismy chyba na stronce nie tej firmy :/ ja jestem po tym dniu testowym, teraz nikt ode mnie nie odbiera tel., jesli ktos jest w podobnej sytuacji to prosze o kontakt na maila jak wyzej.
polak 2013-11-25 19:18:14
Odemnie też nie odbiraja telefonu. !!! zero kontaktu!!!
Mocne 2016-04-21 21:51:19
Zastanawiam się jak działa ten sklep internetowy, bardzo duża rzecz, generalnie zastanawiam sie też jak to działa, że są liderem na rynku w sprzedaży online, fajna sprawa, czy ktoś pracuje tam nadal??
Zostaw swoją opinię o Euro Export - Płońsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Export