brak logo

Katalog Branży Artystycznej PomArt S.C.

Sopot

Opinie o Katalog Branży Artystycznej PomArt S.C.

admin 2015-08-17 16:18
Pracujesz w firmie Katalog Branży Artystycznej PomArt S.C. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
1
Agnis 2016-11-22 13:05
Doprawdy dziwna firma. Brałam udział w "rekrutacji" która nie przypominała niczego sensownego.
Współwłaściciel zapowiedział się, że wyśle mi smsem info o terminie spotkania. Powiedział, że robi w 2 firmach i nie ogarnia terminów. Po kilku dniach braku odpowiedzi, zadzwoniłam. Jak się okazało pod tym numerem odbierają wszyscy pracownicy - brakowało jeszcze sprzątaczki...
Po raz pierwszy odebrał pierwszy współwłaściciel - trudno żeby był wtajemniczony. Usłyszałam, że za chwilę oddzwonią do mnie. Dzwonię po 2h, odbiera pracownik przełącza mnie, sygnał urywa się. Dzwonię ja. Włącza się poczta. Dzwonię na drugi dzień, nikt nie odbiera. Dzwonię po tygodniu, poczta.
Cały proces rekrutacji "trwał" się w przeciągu miesiąca.
Masakra- zmarnowany mój czas. A cóż można sądzić o firmie która tak marnuje swój czas = pieniądze?...
Zostaw swoją opinię o Katalog Branży Artystycznej PomArt S.C. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katalog Branży Artystycznej PomArt S.C.