Zielona Budka Sp. z o.o.

Opinie o Zielona Budka Sp. z o.o.

arek 2014-10-24 14:51:05
Czy Zielona Budka wzieła sie od tego samego człowieka? Czyli Pana Grycana? Wydaje mi sie, ze gdzies tak kiedys czytalem, najwyzej wyprowadzcie mnie z bledu. Jak wyglada praca przy produkcji lodów? Na pewno potrzebna jest książeczka sanepidowska, bo pracuje się w gastronomii, a jakies jeszcze wymagania?
fordzik 2014-11-12 02:43:55
przede wszystkim takie , że trzeba się spodobać na rozmowie. Zależy oczywiście na jakie stanowisko i gdzie w tej firmie chciałbyś się dostać. Zwróć uwagę również na to , że praca w gastronomii, tego własnie typu ma dość specyficzną formę , która często wielu osobom nie pasuje . Dlatego przemyśl dwa razy lepiej
Mał 2015-08-11 02:27:05
Rynek lodów jest teraz bardzo wymagający. Dla mnie jako klienta jest to rzecz fantastyczna, w końcu albo lody potanieją albo właśnie przestaną być zdrowe. Problem raczej leży głębiej - myślę że to w jakimś stopniu fatalna polityka reklamowa, bo ja niestety jakoś nie poruszam się w reklamach telewizyjnych. Ale może coś tam puszczają.
fordzik 2016-02-28 09:10:58
Zielona Budka już dawno ustąpiła kilku innym firmom miejsca w czołówce najlepiej sprzedwanych lodów, chociaż nie można powiedzieć, że finansowo się jakoś stoczyli
wine 2016-03-01 09:20:48
ma ktoś może jakies bardziej konkretne informacje? zalezy mi na czasie bo szukają teraz analityka finansowego a to rzadko się zdarza, a to że rynek jest wymagający każdy wie!
tomek 2016-03-03 09:39:32
no nie do końca jest to analityk finansowy, bo konkretnie taka osoba bedzie się zajmowała środkami trawałymi, wiec już jest podana specjalizacja, a lokalizacja tez nie gorsza, bo to Mielec jest.
się znam 2016-03-05 13:24:39
I jak już jesteśmy przy tym stanowisku specjalisty ds. środków trwałych to powiem wam, że nie tak łatwo się dostać. Trzeba mieć wyższe wykształcenie, najlepiej rachunkowość, finanse, matematyka i inne podobne, a do tego kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości / finansów oraz kwalifikacje zawodowe w zakresie księgowości / finansów.
misia 2016-03-07 18:22:28
Mnie tez interesuje stanowisko specjalisty ds środków trwałych, tym bardziej że mam doświadczenie w pracy z systemami ERP, JDE i Symfonia i dobrze znam angielski
4r5t6 2016-03-09 19:24:19
to teraz i tak jest jedyna oferta pracy od nich w sumie @misia na tego analityka finansowego w Mielcu do zadan nalezy rachunkowa i podatkowa ewidencja środków trwałych i WNiP (prowadzenie rejestru środków trwałych)
mikołaj 2016-05-16 20:30:53
ta strona poświęcona jest zielonej budce z Warszawy @4r5t6. nie wiecie jak się tam pracuje?? Spotkałem ofertę pracy z tej firmy i przed rozmową chciałem się coś więcej dowiedzieć ale niestety tu nic znalazłem, może ktoś się odezwie?
Zostaw swoją opinię o Zielona Budka Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielona Budka Sp. z o.o.