Oldar Group Sp. z o.o.

Opinie o Oldar Group Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Oldar Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik Nowy wpis

Witam, każdy z pracowników otrzymuje służbowy telefon, dodatkowo , jeśli stanowisko tego wymaga - laptop bądź auto służbowe. Pozdrawiam

To super, że firma zapewnia pracownikowi niezbędne narzędzia do pracy. A czy można je wykorzystywać do celów prywatnych? Zarówno telefon, laptop, jak i auto służbowe? Jak to jest? Daj znać.

No dobra ale pytanie było o firmę. Ty jesteś tu zatrudniony i możesz coś konkretnego podpowiedzieć? Mnie interesuje praca na magazynie ale widziałem że ktoś w komentarzu odradzał. Wiesz czemu? Warunki nie są korzystne? Znasz poziom zarobków jakie tu proponują nowym?

Opinie chyba pisane przez pracowników na rozkaz "gory". Nic z pozytywnych komentarzy o tej firmie nie jest prawda. Praca w tej firmie to wyzysk nic więcej i brak szacunku do zwykłego pracownika. Osoby na wyższych stanowiskach wylewają swoje gorzkie żale na wszystkich. Najlepiej pracować za darmo i 24 na dobę. Szczególnie nie polecam pracy na magazynie za (usunięte przez administratora)

Jagna
@:)

Masz dodatkowe obowiązki, które Nie zostały zaznaczone na rozmowie i w umowie?? Czy co mąż konkretnie na myśli? Napisz tez o jakim stanowisku mowa.

Hej, czy na obsługę klienta będą do was jakieś przyjęcia? widzę, że chyba głównie kierowcy się tu wypowiadali a chce się dowiedzieć mniej więcej ile można zarobić w biurze i przy jakiej atmosferze. :) z rok temu wiem, że oferowano nawet 4500 zł, jak może być teraz?

Witam, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska biurowe. Zarobki zawsze ustalane są indywidualnie, poczynając od rodzaju stanowiska, zakresu obowiązków z nim związanych jak również doświadczenia. Pozdrawiam

A dużo osób u was w biurze pracuje? Czy raczej to mały i stały zespół pracowników? Planujecie w najbliżej przyszłości poszerzenie zespołu? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy jest sens w ogóle czekać

Witam, w związku z powstaniem u nas nowego stanowiska pracy, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Recepcjonisty. Zapraszamy

Właśnie znalazłam to ogłoszenie w internecie. Mam kilka pytań! Jednym z obowiązków recepcjonisty jest wyjazd 2-3 x w tygodniu do laboratorium celem dostarczenia próbek. Czy w takim razie firma zapewnia jakieś auto służbowe, czy zawozi się te próbki swoim prywatnym samochodem? Daj znać, bo o tym nic nie napisano. Poza tym, jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to na czym on polega? :)

Praca dla kierowcy C+E Baza Sokołów k. Janek ( mazowieckie ) Jazda głównie z Naszym towarem, stałe miejsca dostaw i odbiorów Praca po PL, sporadycznie zdarzają się wyjazdy do krajów sąsiadujących W ciągu tygodnia zdarzy się noc w trasie, reszta dni z codziennymi powrotami do firmy Nasz magazyn ładuje/rozładowuje auta. Zatrudnienie w oparciu o Umowe o pracę, pełny Zus, całość pensji na konto. Szukamy też skoczków, na wieczory, weekendy, pojedyncze dni w ciągu tygodnia Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Natalia

A czy tacy skoczkowie, o których piszesz, mają szansę na umowę o pracę? Czy raczej jeśli taki charakter pracy bardziej "dorywczy" to umowa zlecenie?

@Natalia

Dzień dobry, na tą chwilę są to umowy zlecenia, Nasi Kierowcy posiadają zatrudnienie w oparciu umowy o pracę u innych pracodawców - stąd taki rodzaj umowy. w zależności od ich dostępności ( w każdym miesiącu inaczej ) kursy wahają się w granicach 5-10 kursów na cały miesiąc. Pozdrawiam

A, czyli praca dorywcza żeby sobie dorobić. Ile na zleceniu można dostać za kurs? Czy stawki są inne w zależności od ilości kilometrów do zrobienia?

Dzień dobry, stawki ustalane są indywidualnie od rodzaju kursu, nie mamy stawek uzależnionych od pokonanych kilometrów. Pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Oldar Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?

Czy firma Oldar Group Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mariusz

A czy ktoś tu ma doświadczenie i jakąś opinie odnośnie pracy jako kierowca C+E i mógłby się podzielić?

@Mariusz

jazdy są głównie po PL, codzienne powroty do domu sa plusem, towar pakowany przez magazynierów praktycznie w 100% minusem jest brak stałego czasu pracy, różne godziny ale to norma w tym sektorze. Składki pełne, zero krecenia to jest głównym atutem

Boguś
@nick

Jak nie ma stałego grafiku i godzin to codziennie dowiadujesz się ile następnego dnia będziesz pracować? W sumie to 8 godzin dziennie czy wychodzi więcej?

Witam, w związku w ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/tki do Działu zakupów. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca@oldar.pl

Justyna

Dzień dobry, czy jest szansa dowiedzieć się jakie widełki wynagrodzenia proponowane są na tym stanowisku czy jest to tajemnica służbowa? W ogłoszeniach na stronie firmy w zakładce praca też jest ten fakt przemilczany. Jednak uważam, że lepiej byłoby dla ogółu zamieszczać w ogłoszeniach tą podstawową informację.

@Justyna

Dzień dobry, Wynagrodzenie to bardzo indywidualna sprawa i zawsze omawiane jest na rozmowie rekrutacyjnej. Jeśli jest Pani zainteresowana zachęcam do wysłania cv na adres praca@oldar.pl

Witam, czy prowadzone są w Oldar aktualnie jakieś rekrutacje? Pozdrawiam

@nick

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy Kierowcy C+E , zarówno na pełen etat jak i dorywczo na umowę zlecenie. Pozdrawiam

Kamil

Mógłby dowiedzieć się coś więcej o rekrutacji? Trasy tylko po Polsce czy także po Unii? Jeśli to praca dorywcza to jak często są zlecenia na wyjazdy? Grafik elastyczny i do dogadania?

@Kamil

Dzień dobry, trasy głównie po Polsce. Jeśli chodzi o pracowników pełno etatowych, są wyjazdy regularne raz w tygodniu Łotwa , Litwa , Estonia, wymiennie przez kierowców. Zdarzają się wyjazdy do Francji, Belgii, na Węgry . Jeśli chodzi o kierowców zleceniowych to głównie wyjazdy w weekendy, tylko po Polsce.

@nick

Dzień dobry, aktualnie rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko asytenta/tki do Działu Zakupów.

nick

Dzień dobry, Miałam przyjemność odbycia rozmowy na stanowisko planisty. Bardzo przyjemne spotkanie, czekam na wyniki rekrutacji. Pozdrawiam :)

@nick

Dzień dobry, rekrutacje nadal trwają, tak jak informujemy na każdym spotkaniu, informacje na temat zatrudnienia powinny wypłynąć do końca tygodnia, mogą się jeszcze przedłużyć ew. do końca przyszłego. Ilość kandydatów jest ogromna, co bardzo nas cieszy :) Pozdrawiam

@nick

Świetnie, że są takie opinie na forum. Bo akurat mnie interesuje właśnie rekrutacja na posadę Planisty. Można poznać jakieś szczegóły? Dokładnie jestem ciekawa, jakie pytania padały? Czy były zadania rekrutacyjne? I ile czasu trwała taka rozmowa?

@Aleksandra

dzień dobry, Rekrutacja na stanowisko Planisty została zakończona. Pozdrawiam :)

Justyna

Dzień dobry, czy prowadzicie obecnie rekrutację? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Robię rozeznanie dla mojego taty, który właśnie szuka pracy. Wyczytałam wczesniejszy komentarz, że wypłacane są premie uznaniowe, a jaka jest płaca podstawowa na stanowiska np. magazynier lub operator wózka widłowego?

Jestem długoletnim pracownikiem Firmy , na przestrzeni lat Firma wniosła ogromne zmiany , oczywiście na + . Szkolenia dla pracowników, awanse, rozwój, możliwość udziału w Targach, zagraniczne delegacje. Pracownik nie stoi w miejscu, rozwija się.

nick

Dzień dobry, zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku asystenta ds zakupów. Czy ktoś z Państwa może wyrazić opinię na temat panującej atmosfer w Oldar, bądź o samym stanowisku ? pozdrawiam

@nick

No właśnie, super pytanie, mnie też interesuje ta praca jako Asystenta ds zakupów. Doda swoje pytania. Bo mnie interesuje opcja rozwoju. Czy można awansować z czasem na lepszą posadę? I jeszcze czy firma daje szkolenia pracownikom, aby włśnie mogli dostać lepsze stanowisko?

@Aleksandra

Dzień dobry, tak, jak najbardziej , w Naszej firmie zdarzają się oczywiście awanse. Firma zapewnia również szkolenia , jeśli pracownik wyraża chęci wzięcia udziału, jeśli chodzi o Dział Zakupów, mamy również wyjazdy firmowe, w Polsce jak również za granicą. Firma oferuje również bezpłatny kurs języka angielskiego, w całości finansowany przez Pracodawcę.

@nick

Dzień dobry, nie ukrywamy ,że to stanowisko ze względu na ciągły rozwój Naszej Firmy jest nowym stanowiskiem i chcielibyśmy aby osoba zatrudniona na tym stanowisku była mocnym wsparciem Działu zakupów. :)

@nick

Witam , to chyba jakieś nowe stanowisko w firmie, za mojej kadencji w Oldarze go nie było. Jednak Dział zakupów to mocno ''stary'' personel, bez rotacji pracowników

@nick

Tak , zgadza się. To nowe stanowisko w Naszym schemacie organizacyjnym. a Jeśli chodzi o dział zakupów to fakt, to osoby z 10-20letnim stażem w Naszej Firmie. Pozdrawiam

nick

Zauważyłem również ogłoszenie na Planistę Produkcji. W ostatnim czasie sporo jest nowych ogłoszeń wystawionych przez Oldar

@nick

Dzień dobry, tak, ze względu na ciągły rozwój i awanse stanowiskowe, prowadzimy rekrutację na stanowisko planisty produkcji jak również asystent/ki do działu zakupów. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Czy w Oldar Group Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jeśli chodzi o dodatki do pensji, to jak najbardziej przewidziane są premie uznaniowe

Miła i przyjazna atmosfera pracy. Pracują tu ludzie, z którymi można się dogadać. Wynagrodzenie adekwatne do dzisiejszych czasów, możliwość rozwoju.

Chyba sama Ukraina ?

A ja nadal czekam na telefon z informacją o wynikach rekrutacji. Obiecują Państwo, że zadzwonią z informacją zwrotną i niestety brak odzewu. Mam nadzieję, że kiedyś pracodawcy nauczą się szanować wszystkich kandydatów bez względu na wynik rekrutacji, w końcu poświęcają czas i pieniądze na dojazd.

@Kandydat

W ostatnim czasie prowadziliśmy rekrutację na stanowisko planisty, która aktualnie jest zawieszona. Otrzymał Pan informację w dn. 2.12. Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd. Pozdrawiam

Kandydat/ka

Nie wprowadzam nikogo w błąd, rekrutacja dotyczyła innego stanowiska z października. Cieszę się jednak, że bywają osoby, które dostają informację zwrotną.

Kandydat/ka

Rekrutacja dotyczyła innej oferty pracy, z października. Jednak cieszę się, że niektórzy kandydaci dostają informację zwrotną. Pozdrawiam

Informujemy , że na obecną chwilę Firma Oldar Group Sp.z o.o nie prowadzi żadnych rekrutacji . Pozdrawiamy

Zainteresowała mnie oferta na specjalistę ds. jakości. Po przeczytaniu wszystkich opinii mam obawy czy warto aplikować. Czy ktoś może wyrazić opinię na temat tego stanowiska? Jak atmosfera w pracy?

@Anonim

Dzień dobry, Rekrutacja na to stanowisko przebiegła bardzo sprawnie i na tą chwilę oferta pracy jest już nieaktualna :) Pozdrawiam

Halina

A czy aktualnie macie jakąś rekrutację? Jak tak, to na jakie stanowisko? :-)

@Halina

Witam, aktualnie szukamy pracownika na stanowisko planisty produkcji :)

nowa

witam, jestem wlasnie po rozmowie rekrutacyjnej i mam bardzo pozytywne odczucia. z tego co udało mi się dowiedzieć firma proponuje dobre warunki finansowe i nie tylko. poczekam na telefon z informacją zwrotną i zobaczymy :) pozdrawiam

@nowa

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Praca

Ja bardzo szanuję sobie pracę w Oldarze. Dobre warunki zatrudnienia i uczciwy pracodawca który dotrzymuje słowa.

@Praca

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Pracuję w firmie już ponad 2 lata, jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. atmosfera super, zdarzają się zgrzyty jak wszędzie ale szybko dochodzimy do porozumienia . Wynagrodzenia zawsze na czas, przełożeni bardzo wyrozumiali, ze wszystkim można się dogadać . Zawsze jest tak, że jedni będą ganić firmę a inni zachwalają. Ja myślę, że jak ktoś pracuje uczciwie to zawsze będzie miał dobrze.

Aleksandra

A przez te 2 lata pensja ci jakoś rosła?

tak ;)

Marzena

Można spytać mniej więcej jak? ;)

@Marzena

wystarczająco, abym była zadowolona :)

Zostaw merytoryczną opinię o Oldar Group Sp. z o.o. - Sokołów

• Jak się pracuje w Oldar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oldar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oldar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oldar Group Sp. z o.o.