Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Rybnik

Opinie o Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

obserwator 2014-01-24 20:00
i cisza :) ciekawe, tak miernie tam jest czy tak bardzo dobrze, albo wszystko wykasowano ?
salsa 2015-01-08 15:38
chyba wykasowano - ciągle wrzeszczące wielce "wykształcone" kierownictwo w biurze. ciekawe czym tak zaślepiony jest właściciel że nie widzi co sie robi na jego podwórku i pozwala na takie ekscesy - chyba że mu to odpowiada.
coala 2015-05-13 17:23
Własciciel to inteligentny przedsiebiorca ale baby z biura weszły mu na głowe juz jakies 5 lat temu nie polecam
deuche 2015-05-28 15:05
dokładnie tak
gonzo 2015-11-19 09:07
Czy to jest portal plotkarski?? Powyższe wypowiedzi chyba świadczą o tym..Może zawsze lepiej podjąć pracę w firmie zarządzanej koncernowo? być nikim i czekać na wypłatę po trzy miesiące? Co macie na ten temat do powiedzenia? Czy to tez wina wykształconej kadry? lub Płci?
rabata 2016-04-17 13:09
@antek - ten portal służy do wyrażania opinii oraz do oceniania pracodawców - a Inter-Team w tej kwestii wygląda tragicznie. Nikt nikomu nie narzuca zdania a jedynie ostrzega przed pracą w Inter-Team. (usunięte przez administratora)
karol 2016-05-16 21:58
zastanwiam sie jak jest obecnie bo jakos od dawna nikt tu nie zgaladał,cos sie zmienilo?
Hanna 2017-05-31 14:02
Jak Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze zamieszczone były w ostatnim roku. Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?
Zostaw swoją opinię o Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia