Glancos-Poland Sp. z o.o.

Włodzisław

Opinie o Glancos-Poland Sp. z o.o.

Ktoś 2013-09-06 20:25:44
Odradzam pracę w tej firmie, pracownicy są traktowani jak murzyni,słowa takie jak podwyżka, premia, motywacja tu nie istnieją. Szef nie szanuje w ogóle pracowników. Jest bardzo duża rotacja pracowników, niskie zarobki. Ludzie są zwalniani bez powodu. Praca tylko dla ludzi o silnych nerwach i mocnej osobowości.
ja 2014-05-24 16:49:46
podpisuje sie obiema rekoma pod tym wpisem Boze bron przed glancosem (usunięte przez administratora)
konsultant 2015-02-13 15:43:50
Nie polecam współpracy z tą firmą. Firma akceptuje ofertę, a jak przychodzi do podpisania umowy, to wpisywane są do niej elementy nie zawarte w ofercie. Negocjacje prowadzi się trudno. Odniosłam wrażenie, że szefowstwo nie odróżnia wyrobów kosmetycznych od wyrobów medycznych oraz od produktów leczniczych. Współpracowałam i współpracuję z wieloma różnymi firmami, ale z taką jak Glancos jeszcze się nie spotkałam i spotkania nikomu nie życzę.
wenia 2016-04-22 11:06:37
Przecież firma jest producentem kosmtyków, oczywiscie posiadaja w swojej ofercie jakieś masci ale to nie są masci medyczne, dużo produktów mają dla dzieci, fakne szampony ktore nie podrazniają oczek i inne płyny do kąpieli. Na stronie można przeglądać.
Zostaw swoją opinię o Glancos-Poland Sp. z o.o. - Włodzisław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glancos-Poland Sp. z o.o.