BSM

Toruń

Opinie o BSM

alan 2012-06-03 00:00:42
Ja nie pracuję w tej firmie, ale po tym jak przeprowadzają rekrutację, jak obiecują, że oddzwonią.....a jak się dzwoni do firmy z pytaniem czy już przedstawiciel został wybrany? .... pada odpowiedź....\\\\\\\"nie do końca\\\\\\\"...czekam na odpowiedź od miesiąca......szkoda, że firma nie wyślę maila że już ktoś został wybrany na to stanowisko, jedna męska decyzja, jeden mail i po sprawie.
Dodam, że ta dziewczyna w firmie jest super przyjemna. Pozdrawiam.
an@nim 2012-06-03 13:05:09
Zgadza się z tą rekrutacją, ja też czekam od 4 tygodni na odpowiedź. Aplikowałem na stanowisko przedstawiciel handlowy w marcu. Pod koniec kwietnia zadzwonił właściciel i zaprosił na rozmowę. Obiecał że w ciągu 2 dni zadzwoni i da odpowiedź pozytywną bądź negatywną. Do dnia dzisiejszego nie zadzwonił....Dzwonię co tydzień i miła pani przez 2 tygodnie odpowiadała że jeszcze nikogo nie wybrali. W trzecim tygodniu miła Pani powiedziała że jest już wybrany ale nie do końca, w zeszłym tygodniu zadzwoniłem do firmy a miła pani powiedziała że jest już ktoś wybrany ale szef rozważa przyjęcie jeszcze jednego przedstawiciela handlowego. Panie szefie to nic nie kosztuje wysłanie maila albo sms że sprawa zamknięta, wie pan jakie to jest jak się szuka pracy i jest się bezrobotnym? Wątpię żeby Pan wiedział.
pablo 2012-06-10 15:53:14
To standard w tej firmie że z ludzi się robi (usunięte przez administratora) . Myślisz że kogo wybrali? znajomego oczywiście. Wiem to bo pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel handlowy. Szkoda szefie że nie poinformował Pan tych biednych naiwniaków że rekrutacja zakończona i że wybrany został znajomy rodziny.
ona 2012-07-01 15:44:16
Nie przejmujcie się że do was nie zadzwonili. Szef jest ok, tylko praca na stanowisku przedstawiciela jest do bani. Towar jest dobrej jakości ale drogi cieżko sprzedać. Jak się już sprzeda to trzeba szukać nowego klienta. A klienci coraz biedniejsi. . . wolą kupić towar chiński. . . i tak po 3 miesiącach jeżdzenia ze względu na małą sprzedaż firma wam podziekuje. Lepiej już pracować w sklepie bo stabilnej i bez narażania się na ulicy na punkty karne i mandaty. Jak nie dzwonili do was to się ok.
były 2015-03-25 22:14:59
Włascieciel tej firmy pan Lip.... to .... brak słów ,wspołczuje wszystkim byłym i obecnym pracownikom wytrwałości i bycia poniżanym przez pana Andrz.....

chora firma bsm i gastrpar
Misio 2016-04-21 18:28:47
Mam bardzo dobre wspomnienia jeśli chodzi o BSM, moja dziewczyna pracowała tam rok, w Warszawie w 2015 i musze szczerze przyznać, że nie było jakoś szczególnie źle, kasa dobra, wesoło, imprezy integracyjne tez były całkiem niezłe w swoim czasie. Fajnie
Zostaw swoją opinię o BSM - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM