Mr Hamburger Bar

Czeladź

Opinie o Mr Hamburger Bar

andre 2016-02-21 17:56:01
To co tam sprzedają to bym nie nazwał hamburgerami przyszedłem patrze bułka zapiekana w piecyku ok to się skusze po złożeniu zamówienia (hamburger wieprzowy z surówkami ) pani od razu każe usiąść jak by nie chciała żeby ktoś patrzył na nią i to co robi albo tym bardziej, żeby jej powiedzieć z czym się chce hamburgera a z czym nie ok dostałem go już wygląda nawet a tu na samym początku jak zacząłem go kroić wielkie rozczarowanie hamburger okazał się z mikrofali zanim dałem rade ukroić go kilka razy złamałem 2 widelce, a w tym czasie cała zawartość surówek z sosem, który jest nalewany w ogromnych ilościach łyżką wazowa wypłynęła na boki na dodatek to, że bułka była ciepła za to kotlet zimny. Lokal ma możliwość serwowania hamburgerów bez użycia mikrofali to tego nie robi, a poco będzie taniej mniej prądu się zużyje. NIE POLECAM obok jest statoil lepsze hot-dogi tam daj. Pozdrawiam
Piotrek Dabrowa Gornicza 2016-06-29 13:11:44
Zmienili chyba dostawce frytek bo tamta gruba byla lepsza, tej nie da sie jesc. Ta chyba jest tansza
Zostaw swoją opinię o Mr Hamburger Bar - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mr Hamburger Bar