Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska

Radom

Opinie o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska

nogaj 2012-01-24 00:22:31
Nie pracowałem z nimi, ale słyszałem że ludzie znają się na robocie.
Kumpel pracuje w teatralnej i tam robili dostawy po remoncie i jest zadowolony. Serwis jak zadzwoniom rano to już jest za godzine.
Tylko jak sie do tej roboty dostać.
Misiek 2012-09-29 16:50:58
Jakie warunki w firmie? Podstawa + prowizja? Umowa o pracę?
Handlowiec 2012-11-28 23:59:29
Warunki jak w normalnej firmie : podstawa+prowizja umowa po okresie probnym Bylam na rozmowie ale nic wiec probuje nadal bo co jakis czas oglaszaja nabor Mlode osoby sa nie wiem czy to dobrze
daro 2012-11-29 20:29:52
Widze że wpisy na forum są tylko swoje. Coś w tym jest nie tak ze w Radomiu zarobić 3-5 / tysiecy / to mało ????????????????
Nie rozumiem tych osób , przecież wiem dobrze ze po 3 jezdżą ludzie codziennie do Warszawy po chleb.
Jak to mozliwe ze zarabiasz 5 i nie pracujesz w tej firmie!!!!!!!!!
Jesteś chyba chory albo piszesz nieprawdę
xxx 2014-02-02 16:13:10
Byłam na rozmowie kilka dni temu, mogę powiedzieć że bardzo mi się podobało, spotkanie przebiegło bezstresowo, po prostu super tylko dostałam info, że rekrutacja trochę potrwa, gdyż jest duże zainteresowanie więc na razie czekam na tel ......:(
qqq 2014-02-09 12:31:00
na do którego etapu rekrutacji doszliście
ww 2014-02-09 12:53:36
Kto był już na 2 etapie rozmowy
nina 2014-12-30 00:26:06
pracowałam w tej firmie. na początku nie było źle, lecz później właściciele pokazują małe rożki i zaczynają się czepiać o wyniki w pracy, i stawiają zbyt wygórowane zadania sprzedażowe. Wmawiają że inni więcej sprzedają i nagabują na nich. Gdy przychodzi dzień wypłaty najchętniej zabrali by od razu połowę wynagrodzenia ponieważ nie są zadowoleni z efektu pracy i w taki sposób mobilizują do większej sprzedaży, czujesz się że nie zasługujesz na tą wypłatę jakże mierną. Udzielając przy tym wielu uwag i rad jak sprzedawać jak było by to takie proste.Obiecują prowizje od sprzedaży której nikt nigdy nie widział bo jak mawiają firma wychodzi na zero.W końcu ktoś na tym musi zarobić.
nina 2015-01-06 22:43:50
oferują pełen etat a w rzeczywistości pracuje się na 1/4.
był 2015-03-16 13:32:50
zarobki jakie możecie osiągnąć w aaspen to najniższa krajowa. nie wierzcie nikomu, kto wam powie, że zarobicie więcej, że był ktoś, kto zarabiał 3tys. BO TO NIEPRAWDA!!! I pomyślcie dlaczego tak często robią rekrutacje? Bo pracownicy się zwalniają, bo tam się nie da pracować.
ktoś 2015-05-25 20:37:53
Sprostowania wymaga jeden fakt a mianowicie jeśli nawet ktoś pracował na 1/4 etatu to była to jego świadoma decyzja a nie narzucona odgórnie.
OLX 2015-05-26 15:48:30
Widziałem ogłoszenie na( usunięte przez administratora )Firma poszukuje młodego mężczyzny do pracy magazynowo - biurowej Zastanawiałem się nad wysłanie CV ale po przeczytaniu waszych opinii już zrezygnowałem
kolo 2015-11-17 23:39:23
Szukaj na olx jest teraz ogłoszenie ale szukają faceta ale próbuj...
olx Radom magazynier
firmowy 2015-11-17 23:40:50
O tą firme chodzi ?

urodzonymagazynier 2016-04-23 13:41:34

Pierwszy miesiąc próby nie licz na umowę a przez kolejne cztery dostajesz 1/4 lub 1/2 etatu na piśmie, reszta na gębę.W sumie prawie pół roku próby za 1500 na rękę.Przez pierwsze dwa, trzy miesiące jesteś super pracownik a potem straszenie kamerami bo ktos cie podkablował ,ze nie tak pracujesz.Przez jakiś czas robisz co do ciebie należy a przez resztę czasu palisz w piecu, karczujesz działkę, łatasz rynnę na dachu itd... Siedzisz po godzinach za darmoszkę. Odpowiadasz za ogromne pieniądze(kilka, nawet kilkadziesiąt tysięcy dziennie) ale na temat podwyżki usłyszysz:(cytat)"moze jakaś stówkę premii uznaniowej dostaniesz po okresie próbnym" Wiec jak chcesz pół roku zarabiać praktycznie najniższą krajową i czekac na stówe podwyżki to praca dla ciebie.
sun 2016-05-09 11:02:41
urodzony, jak na tak poważną firmę to fatalne warunki. Zastanawiam się jak szybko można coś lepszego u nich dostać i czy w ogóle ..
Zostaw swoją opinię o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska