Opinie o Hurtownia Alkoholi "ANTARES" w Zakręt

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Alkoholi "ANTARES". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Alkoholi "ANTARES" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Alkoholi "ANTARES" w Zakręt

Jest ogłoszenia o pracę na operatora wózka widłowego czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy na tym stanowisku?

Mati Nowy wpis

Praca na 2 zmiany sob niedz wolna wózki praktycznie nowe kabinowe zarobki przyzwoite można dorobić w nadgodzinach ogólnie jest ok

Jaka umowa obowiązuje w Hurtownia Alkoholi "ANTARES" podczas okresu próbnego?

Mati Nowy wpis

Dostajesz od razu umowę o pracę na etat na okres próbny później umowa na czas określony i trzecią umową na czas nieokreślony

Krzysztof Nowy wpis

Luki skąd masz tą wiedzę. Pracujesz tam Chyba nie bo znam wszystkich wózkowych. Pracy sporo ale wypłaty na czas przyzwoite pieniądze można dorobić w nadgodzinach wózki praktycznie nowe porządny sprzęt pracuję już jakiś czas i nie mogę narzekać

Luki

Potwierdzam że ta hurtownia nie nadaje się do niczego pracownika niby uczą cały czas w 1 dniu pracy a go zajeżdżają jak RoboCop i wypłacalni nie są za 1 dzień pracownikowi nie zapłacili udt wózków też nie mają w książki się nie trzeba wpisywać sto jest wymóg konieczny w przepisach BHP to jest do zgłoszenia państwowej inspekcji Pracy

Brałeś udział w rekrutacji do Hurtownia Alkoholi "ANTARES". Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Mokotowie
Zakręt
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Hurtownia Alkoholi "ANTARES"?

Kierowca

Umowa na najniższą krajową 3 miesiące na próbę później znowu najniższe krajowe i na czas określony

Najlepiej chcą żeby pracować bez umowy i za darmo. Nie zapłacili za pracę

Weronika

Dużo ci wiszą? I od jak dawna, może to po prostu jakaś pomyłka pojedyncza, zagadaj do nich czy coś?

Kierowca Z bąbowca

Totalne dziadostwo.Wyzysk do granic wytrzymałości ,kto ma choć trochę oleju w głowie to powinien omijac tego pracodawcę szerokim łukiem.Totalne (usunięte przez administratora)

Nkiero
@Kierowca Z bąbowca

Jakie są zarobki. Ty jeszcze tam robisz? Jak taki wyzysk

Patryk

W jakich godzinach pracuje hurtownia ?

Kierowca

Wyzysk na Maxa zarobisz 3500 za 350godzin a potem musisz się upominać o swoje praca dobra na pierwszą dla dwudziestolatka doswiadczonym kierowcom radzę omijać szerokim łukiem

Dobry ktoś

Omijajcie z daleka.......

kasan

Wielu pracowników ta firma nie posiada z tego co mi wiadomo, no ale jednak nie słyszałem, żeby bardzo narzekali na warunki pracy czy też zatrudnienia. Zarobki pozwalają na godne życie.

magazynierzy uwżajcie(usunięte przez moderatora) szuka nowych "frajerów" do pracy(info gazeta praca).każdy z magazynierów niech nie myśli że długo tam popracuje po jakimś czasie i tak będzie do zwolnienia.ten śmieszny kierownik i jego dwóch(usunięte przez moderatora)tylko wykorzysują ludzi a sami się(usunięte przez moderatora) a nie wykonaj jakiś poleceń to zaraz cię kierowniczek (usunięte przez administratora) do(usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Alkoholi "ANTARES" - Zakręt

• Jak się pracuje w Hurtownia Alkoholi "ANTARES"?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Alkoholi "ANTARES" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Alkoholi "ANTARES"?

Hurtownia Alkoholi "ANTARES"