Opinie o Fundacja Habitat For Humanity Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Habitat For Humanity Poland w Warszawa

Były naiwny

Bardzo odradzam pracę w tym miejscu. Mocna hierarchizacja, brak szacunku do ludzi i ich pracy, faworyzuje sie tu ludzi bez kwalifikacji, ale z tupetem i z koneksjami, co wpływa na nastroje wewnątrz. Brak transparentnego systemu wynagradzania. Dużo stresu, nie szanuje się ludzi z misją, są wyrobnikami. Czyli, wszystko po "staremu". Duza rotacja, ludzie trafiają na L4 z powodu depresji i wypalenia. Odradzam. Z dala od tego miejsca. Mnie już nie ma.

aktualny pracownik

nie mogę narzekać na warunki zatrudnienia oraz współpracowników. Organizacja bardzo się rozrasta, jest sporo zmian i dużo pracy, ale dla mnie to na plus - wyzwania, rozwój. Plus benefity typu dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość dofinansowania nauki języka obcego, karta Multisport. Międzynarodowe środowisko, mili i pomocni współpracownicy. Także ze swojej strony - polecam pracodawcę!

abc
@ONA

fundacja fundacją, ale to jednocześnie pracodawca więc nie rozumiem czemu nie miałoby być premii

Arni Nowy wpis

Znalazłem informacje że szukają specjalisty ds.komunikacji. Głównie chodzi o media społecznościowe. Napisali że są elastyczne godziny rozpoczęcia pracy i możliwość pracy hybrydowej. Jak to wygląda w realu jeśli chodzi o homme office bo w ogłoszeniach często trochę koloryzują a potem w rzeczywistości niewiele z tego wychodzi. Tu jak jest?

dia Nowy wpis
@Arni

Z zasady 2 dni w biurze, reszta home office, o ile sytuacja i szef nie ustalą inaczej.

Były naiwny

aktualny pracownik

Edward
@aktualny pracownik

Pisząc o rozwoju masz też na myśli szkolenia? Można tu awansować? Firma wspiera takie ambicje czy raczej na kierownicze stanowiska biorą kogoś z zewnątrz?

Szczęsliwa gdzie indziej
@Edward

Od lat na kierownicze stanowiska biorą ludzi z zewnątrz.

@aktualny pracownik

Benefity… benefit od pracodawcy jest wtedy, kiedy pracodawca finansuje w całości, lub częściowo wymienione udogodnienia. A w przypadku tego pracodawcy pracownik musi sam zapłacić za te „benefity”. Naucz się trochę i dopiero się wypowiadaj.

Jolanta
@Były szczesliwy

To ile trzeba zapłacić za tą opiekę medyczną? Nie ma żadnego dofinansowania? To jest dla chętnych? Czy wszyscy z automatu są zapisywani?

Już poza
@Były szczesliwy

Multisport dla pracownika płatny, ale świadczenia medyczne już nie, o ile nie chcesz sponsorowac rodziny...

@Już poza

Ten pakiet medyczny jest w miarę rozszerzony czy tylko jakieś podstawy w nim są? Poza takimi benefitami, czy jest jakiś system premiowy u was, co by można było sobie do pensji dorobić?

ONA
@Małgorzata

Jak sobie wyobrażasz system premiowy w fundacji? Może w sklepie charytatywnym coś się uda, ale w samej fundacji oczekiwanie na premie to raczej abstrakcja.

abc Nowy wpis
@ONA

Fundacja poszukuje Agenta ds. pozyskiwania nieruchomości. Podana jest możliwość pracy w systemie hybrydowym. Taka możliwość pojawia się już w momencie zatrudnienia czy może dopiero po okresie próbnym? Jeżeli chodzi o umowę o pracę to jakie widełki zarobkowe odpowiadają temu stanowisku? Laptop jeżeli chodzi o pracę z domu zapewnia pracodawca?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland kandydat na stanowisko Agent/ka ds. pozyskiwania nieruchomości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Jaka atmosfera jest między działami w Fundacja Habitat For Humanity Poland?

Magdalena

Jak teraz szukają kogoś na posadę Młodszy/a Specjalista/ka ds. obsługi biura i dają tam część etatu. A czy jest opcja przejścia z czasem na cały etat? Jest to możliwe np. po pół roku? Jest opcja powiększenia wymiaru pracy?

Były szczęśliwy

Nie polecam tej fundacji. Mają swoje chore procedury, które nie prowadzą do żadnego ustalenia. Zaczynają burzę w szklance wody, i zostawiają to bez słow. A jednocześnie sprawę w ich oczach niewygodną zamiatają pod dywan, czyli pozbywają się ludzi. Jeszcze raz. Nie polecam współpracy z tą fundacją.

@Były szczęśliwy

Możesz więcej opisać sytuacje? Jakie są te procedury, które nie prowadzą do żadnego ustalenia?

@WA

Naprawde chcesz żebym ta cała hipokryzje wyciagnal na wierzch?

@Były szczesliwy

Ja bym chciała ją poznać. Przynajmniej człowiek będzie wiedział, czego się spodziewać.

@Były szczesliwy

Zdecydowanie tak. Po to jest ten portal.

@WA

No dokładnie. A Ty coś wiesz może? Myślałam, że coś poczytam o tym, co tam się dzieje, ale jakaś cisza tutaj się zrobiła.

@Renata

Zatrudnij się tam, to poznasz na własnej skórze.. :)

Zenon
@Były szczesliwy

Nie polecam żadnej formy zatrudnienia tam.

@Były szczesliwy

Wolałabym coś najpierw wiedzieć, żeby nie marnować czasu. Musiałabym co tydzień firmę zmieniać, żeby każdą poznać takim sposobem. Warto wybrać ich? Płacą chociaż ok?

Absolutnie nie polecam. Nikomu. Brak szacunku do pracy wykonywanej przez pracownika oraz brak jakiegokolwiek szacunku do samej osoby pracownika. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Odradzam.

@były pracownik

Bardzo nam przykro słysząc taką opinię. Trudno powiedzieć czy odnosi się ona do odczuć współpracy między pracownikami czy z przełożonymi. Ostatnio (grudzień 2020) mieliśmy szkolenie związane z motywowaniem pracowników i tworzeniem atmosfery współpracy - Organizacja rozumie więc, że to ważny aspekt i stara się go rozwijać. Zdecydowanie ludzie (i pracownicy, i wolontariusze) są najsilniejszym naszym "składnikiem".

@Habitat for Humanity Poland

Ludzie - pracownicy są w Habitat Poland największym atutem.

@Zaraz wracam

Skoro są, to chyba powinno się o nich dobrze dbać, prawda? Bo wyczytałam tutaj, że firma podobno nie oferuje żadnych benefitów ani świadczeń dodatkowych. Do teraz uległo to zmianie?

@Ewelina

Od początku roku są widoczne zmiany na korzyść pracowników, zatem wpisy historyczne to już przeszłość.

@Zaraz wracam

Rozumiem, ale też widzę, że pojawiają się tu osoby, które tych zmian na plus nie oceniają. Czemu? Nie każdemu faktycznie mogą podpasować?

@Ewelina

Nie mam pojęcia, w sumie nie wiadomo, co inni mają w swoich głowach. Ciężko każdego zadowolić. W sumie wcale też nie wiadomo, kim są te osoby, co nie oceniają tych zmian na plus...

Besta
@były pracownik

Tak, była Prezeska dala w kość. To była / jest bardzo toksyczna osoba. Dobrze, że się z nią pożegnali. Niech gdzie indziej zatruwa życie ludziom. Ona chyba inaczej nie może. Współczuję jej i tym, co mieli z nią do czynienia.

Anastasia
@były pracownik

Dziękuję za pomoc w znalezieniu mieszkania, za organizację różnych kursów mistrzowskich, seminariów, szkoleń.Jesteście najlepsi

Stasiia

Chcę podziękować wszystkim pracownikom firmy, za opiekę, za pomoc w przystosowaniu się w Polsce????????????????

O pracę w mieście Warszawa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland?

WA

Na pewno to, że zatrudnia. Zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach: habitat.pl

WA

Jeśli chodzi o obecną sytuację w organizacji, to powtarzam za innymi - duża zmiana, z szacunkiem do ludzi. Osoby, które wcześniej były tu omawiane, zniknęły, więc większość problemów jest passe. Wciąż jest ogrom pracy, bo pomimo podwojenia liczby pracowników, roboty nam przybywa, ale dajemy radę. Panuje tu życzliwość, szacunek i atmosfera współpracy.

Jacek
@WA

Duża zmiana? To znaczy, że wcześniej było gorzej? Wymienisz krótko co konkretnie zmieniło się na korzyść pracownika? :)

@Jacek

Proponuję lekturę tu na Goworku. Uwagi przed marcem 2022 dotyczyły "starej" kadry zarządzającej, po - pokazują zmiany.

Szukający pracy
@WA

Ciekawe, co piszesz. Zaraz spojrzę na stronę www z ofertami pracy.

Edward
@Zaraz wracam

Te zmiany dotyczą tylko atmosfery czy kasa się też poprawiła? Powiesz jaką stawkę teraz proponują na początek? Bo byłbym zainteresowany pracą.

@Edward

Kasa też się poprawiła, były podwyżki... pytanie trudne, bo inną stawkę ma asystent, inną manager.

Agnieszka
@Zaraz wracam

Nie wiem jak Edzio, mnie interesuje stanowisko asystentki. Jeżeli możesz przybliżyć stawkę, byłoby cudnie :)

@Edward

Zarobki są lepsze więc śmiało aplikuje.

WA

Bardzo duże zmiany w organizacji od początku tego roku - na plus.

Justyna
@WA

A jakie konkretnie zmiany?

@Justyna

Między innymi podwyżki i dotrudnianie dużej liczby nowych pracowników, więc warunki pracy będą o niebo lepsze.

Szukający pracy
@WA

W związku z dużą liczbą waszych ogłoszeń o pracę w Habitat, ta informacja może obudzić duże zainteresowanie potencjalnych kandydatów.

@WA

a na jakie stanowiska firma zatrudnia nowych pracowników? :-)

@Renata

Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Bieżące ogłoszenia znajdują się w serwisie ngo.pl, również w Social Mediach. Habitat Poland poszukuje również osoby z doświadczeniem fundraisingowym do zespołu.

@Zaraz wracam

Czy ktoś już był u nich na rozmowie na to stanowisko? Jestem ciekawa o co pytają.

Rick

Na plus ?! Co za bzdura

Eee
@Rick

A może Pan coś napisać, żeby udowodnić, ze ma Pan rację? Gdzie tu są bzdury?

@Renata

Prosimy o zapoznanie się z ofertami pracy na stronie www Fundacji. :)

@Rick

A jakie zmiany Ty widzisz, że taka reakcja?

Renia
@WA

Tak, słyszeliśmy. Jako fanka profilu FB widzę, co się tu dzieje.

SM

Organizacja w bieżącym roku zatrudnia. Widać, że się rozwija, ma konkretne cele do osiągnięcia, jest nawet nowe, piękne biuro, Tylko trzymać kciuki za realizacje planów.

@SM

A jakie to cele do osiągnięcia? Dużo jest wakatów?

SM
@Małgorzata

Prosimy o zajrzenie na stronę www.habitat.pl - lista wakatów, których opisy pokazują, jakie cele mamy do osiągnięcia, jest do publicznego wglądu.

BOOK

Jeżeli chodzi o współpracę z Fundacją to jest tak " na dzień x masz do zrobienia zadanie i masz to gotowe wcześniej, ale wieczorem dzień przed terminem oddania po godzinach pracy przychodzi wiadomość z istotnymi zmianami, (a czasem z danymi bez których nie jesteś w stanie wykonać swojego zadania) a następnego dnia od rana upominanie i pretensje, dlaczego jeszcze nie oddałeś swojego zadania, na który schodzi co najmniej dzień pracy.

@BOOK

W Habitat Poland staramy się podchodzić do pracy innych osób z szacunkiem i na ogół panuje atmosfera pełnej współpracy. Jeśli termin jest bardzo krótki i wszystkim w zespole bardzo zależy na wyniku, to oczywiście może dojść do trudniejszych sytuacji. Czytając opis jestem przekonana, że pisze go osoba bardzo zaangażowana. Jest to charakterystyczne dla pracy w sektorze NGO. To co ważne, to że mamy przestrzeń na ewaluację po takich procesach.

@BOOK

Na szczęście to już przeszłość.

@Zaraz wracam

To jak to teraz wygląda?

@Renata

Dużo konkretnej pracy, za którą jesteśmy doceniani. Dokładnie jak napisał MM. :)

Czy jest możliwość pracy w Fundacja Habitat For Humanity Poland na część etatu?

Habitat for Humanity Poland

Tak, część osób u nas pracuje w niepełnym wymiarze. Nie mniej oczywiście zależy to od charakteru stanowiska.

MA

TAk

MA

Od początku roku w fundacji zaszły zmiany - kadrowe. Osoby, które są u steru bardzo dbają o dobrostan pracowników. Pracujemy dużo, ale w atmosferze szacunku i zrozumienia naszych potrzeb. Dziwi mnie to, że pewne osoby tutaj, prawdopodobnie jeszcze byli pracownicy sprzed zmian, mają tyle energii, żeby tak negatywnie pisać o fundacji i podważać nasze opinie o stanie aktualnym organizacji. Wszystkie osoby, które czytają opinie, powinny o tym wiedzieć, że to, co było do końca stycznia, już nas nie dotyczy. Czujemy się częścią międzynarodowej fundacji o wartościach takich jak m.in. szacunek i partnerstwo.

MM

W sumie zastanawiałem się czy pisać, ale kto wie - może ktoś rzeczywiście czyta te komentarze i na ich podstawie szuka pracy. Generalnie: jak było kiedyś, nie wiem. Obecnie w Fundacji jest bardzo fajna atmosfera, w porządku podejście i szanowanie prawa pracy (np. przełożony, który z uśmiechem Cię prosi o wyjście z biura, nierobienie nadgodzin i ew. dokończenie jutro to norma). Zadań jest dużo, ale to raczej impuls do zatrudnienia większej liczby osób niż dokładania zadań dotychczasowym pracownikom. Ergo: ja polecam :)

@MM

To tutaj chyba nie ma aż tyle pracy i obowiązków, skoro nadgodzin praktycznie brak a pracę można swobodnie przełożyć na inny dzień? To co należy do takich podstawowych obowiązków tak właściwie?

@MM

Zgadzam się z powyższą opinią - generalnie bardzo ludzkie podejście do ciężko pracujących ludzi w fundacji.

Eee
@Ewelina

Pani Ewelino, bardzo Pani wpisy są dziwne. Pracy jest aż nadto, ale wreszcie pracownicy czują się ZADBANI. Tak trudno to zrozumieć?

Czy w Fundacja Habitat For Humanity Poland występują paczki/bony świąteczne?

Habitat for Humanity Poland

W 2020 roku nie było takich benefitów.

Czy w Fundacja Habitat For Humanity Poland pracuje się na open space?

Habitat for Humanity Poland

Nie, mamy biuro w Warszawie i Gliwicach, w żadnym z nich nie pracujemy w open space. Zespoły mają wydzielone pokoje, na ogół 2-3 osobowe. Mamy także salę konferencyjną na spotkania w większym gronie. Obecnie ze względu na pandemię łączymy pracę z domu i pracę z biura. W najbliższych miesiącach planowana jest przeprowadzka warszawskiego biura (kamienicę czeka gruntowny remont), ale nie zakładamy zmiany na open space.

Patryk

Czy firma organizuje wam wigilie ?

@Patryk

W tym roku ze względu na sytuację pandemii Fundacja organizuje Wigilię online (mamy biuro w Warszawie i Gliwicach). W zeszłym roku było to tradycyjne spotkanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Habitat For Humanity Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Habitat For Humanity Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Habitat For Humanity Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Habitat For Humanity Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Habitat For Humanity Poland