OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Dawid

Jeśli ktoś jest sam , i chciałby pojechać z kimś to zapraszam . Jadę sam wiec z kimś było by łatwiej . Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu sandacz1493@o2.pl. Jadę samochodem więc śmiało mógłbym kogoś zabrać

Nikola_M

Hej,chciałabym wyjechać do pracy w połowie stycznia bądź w lutym,preferowałabym jednak wyjazd z kimś,niż samodzielnie,jeśli ktoś jest również chętny żeby wyjechać może napisać w odpowiedzi i dogadamy się, mam 20 lat :)

@Nikola_M

Hej Ja mam zamiar jechać z jakiego miasta wyjazd masz?

Lukasz
@Nikola_M

Ja mam jechać do nordwijkerhout w ten weekend

Martinez

Heej , mam 19 lat i jestem chętna :) z kims razniej a sama to sie trochę cykam

Marysia
@Nikola_M

Hej, mam identyczną sytuację, mozemy sie zgadać i jechac razem :D

Dawid

Witam , czy jest jakaś osoba chętna do wyjechania do Holandii (Tilburg) koniec stycznia , początek lutego. Chciałbym pojechać ale jestem sam i trochę się boje bo to byłby mój pierwszy taki wyjazd.

Pshemo
@Dawid

Rozważałem wyjazd pod koniec stycznia, początek lutego. Masz coś konkretnego na oku? Dysponujesz transportem?

@Pshemo

@Pshemo tak, mam na oku magazyn Alberta i dysponuje transportem.

Damian

Tak ja chcę jechać

Sidronek
@Dawid

Ja też planuje wyjechać pod koniec miesiąca i też na ten moment sam. Skąd jesteście?

@Damian

@Damian wyślij swój email

Wyślij swojego email

@Sidronek

Wyślijcie Swoje emaile ????

Pshemo
@Sidronek

Ja Olsztyn, warmińsko mazurskie.

Krzychu
@Pshemo

Ja z okolic Ostródy też planuje jechać

@Dawid

Czesc. Tez mam ten problem chciałbym wyjechać a sie boje pierwszy raz samemu. A do jakiej pracy masz chęć wyjechać?

@Kalkos

Wyślij mi swojego email .

@Dawid

Trochę słabo podawac swoje dane na stronie publicznej o to chodzi.

To napisz na sandacz1493@o2.pl

Nicole

Witam czy ktoś wybiera się do pracy przez tą agencje i nie ma z kim jechać ? Ja z koleżanką chętnie byśmy się do kogoś przyłączyli.

User25
@Nicole

Macie zaplanowany wyjazd czy dopiero będziecie?

@Nicole

Ja się chce wybrać pod koniec stycznia , początek lutego. Jadę sam pierwszy raz , nie powiem że trochę się boje ????

@Dawid

Też szukamy ludzi żeby z kimś pojechać dwóch chłopaków 22 lata. Napisz na e-mail jak byś był zainteresowany. picolo2001@interia.pl

X

Napisz na sandacz1493@o2.pl

Lukasz
@Nicole

Dawajcie do nordwijkhout.ja jadę z bratem.

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Patrycja

Cześć, Razem z chłopakiem szukamy chętnych osób na wyjazd do Holandii/Niemiec przełom luty/marzec. Jeśli ktoś byłby chętny zapraszam do kontaktu mail: patidz01krk@gmail.com Kraków, 22 lata

Mateo

Jedzie ktoś teraz na cegielnie ?

Sidronek
@Mateo

Panowie, dalej taka sama sytuacja jak wy. Piszcie na sidronek123@o2.pl, a potem się można wymienić różnymi komunikatorami żeby szybciej było. Interesuje mnie podobnie jak was, magazyn lub jakaś produkacja.

Kalkos

Siema jest tu ktoś z Gdańska kto chce wyjechać do pracy pierwszy raz a sie boji samemu i szuka towarzysza? Ponieważ ja js szukam takiej osóbki ????

Wyślij mi swój email

mm

Ktoś chciałby jechać w przyszłym tygodniu ze mną? Wyjazdy w soboty są, jade sam.

D
@mm

Do jakiej miejscowości jedziesz ?

@mm

Siema. Też szukamy ludzi do wyjazdu do Holandii dwóch chłopaków 22 lata. Odezwij się na email picolo2001@interia.pl

picolo2001@interia.pl napisz też chcemy jechać w sobotę dwóch chłopaków 22 lata

Ada
@mm

Z chłopakiem szukamy osób, z którymi można wyjechać. Mamy 22 i 23l. Można kontaktować się poprzez mail: adeczka9@gmail.com

Praca w Kanadzie

Dzień dobry! Bardzo interesuję mnie praca w Kanadzie. Czy istnieję możliwość pracować od waszej firmy bezpośrednio tam. Jesteśmy razem z mężem z Ukrainy. Dziękuję za informację. Pozdrawiam Viktoriia Yermolaieva.

Kac

Jest ktoś na magazynie w Unnie praca z ubraniami? Jakieś opinie?

Kasper
@Kac

Dołączam się do pytania

aaa2

Jadę sam pierwszy raz jakoś pod koniec miesiąca chętnie dołączę się do kogoś email: Szczurek798@wp.pl

Bartek

Czy ktoś jedzie do venlo w sobotę ?

@Bartek

A skąd jedziesz?

Z krakowa

@Bartek

picolo2001@interia.pl napisz dwóch chłopaków 22 lata

Werka

Hejka! Czy jest ktoś chętny na wyjazd już w połowie/pod koniec stycznia do Holandii, a dokładniej do Venlo na magazyn? Jeszcze nie pisałam do firmy, bo cały czas mam obawy, że trafie z kimś "niebezpiecznym" do pokoju i może któraś z was ma podobnie ;) Mam 25 lat rocznikowo jak coś ???? Proszę o kontakt e-mail buziaczek578@gmail.com

Jula
@Werka

Hejka, ja też właśnie chciałabym z kimś pojechać, bo większość moich znajomych studiuje/pracuje w Polsce, a boję się sama ???? Mam 19 lat rocznikowo!!!

Elo
@Jula

Pisz do ludzi których znasz bo cię jeszcze wykren a tak że szok

@Werka

My z żoną jedziemy w tą sobotę do velo

@Jula

Podaj swój email, mam taką samą sytuacje jak ty :)

karola
@Werka

Hejo :) Ja planuję wyjazd w pierwszym tygodniu lutego (jeśli się uda, wyjazd 4, żeby od 6 zacząć pracę). Też się zastanawiam nad Venlo - magazyn Tommiego H. albo coś innego, bardziej opłacalnego (aplikowałam tu: https://www.ottoworkforce.eu/home/jobs/7927?lang=pl-pl, bo 15 Euro/h to spoko stawka i wychodzi najs suma za tydzień). Jak chcesz, to się odezwij, jestem Twoją rówieśniczką, tzn. za 2 mies. 26 :)

Dominika 78903
@karola

Hej Chętnie wyjadę w lutym na magazyn tommiego. Byłam 2 lata i było spoko. Chciałabym wrocic ale z kimś fajnym bo pokoje dwuosobowe i razem razniej. dominika78903@o2.pl piszcie:)

Góral

Holandia Amsterdam,magazyn G-Star ktoś jedzie albo był i wie jak tam jest?Szukam kogoś z kim mógłbym się tam zabrać.

@Góral

Siema. Też szukamy ludzi do wyjazdu dwóch chłopaków 22 lata napisz na email picolo2001@interia.pl

Nikola_M

Ja również, może założymy grupę/czat?

Gaster

Czy wie ktoś, coś o otto.life. Mówią ze oni od firmy otto, i szukają ludzi do pracy internetowej do pomocy z zamówieniami

Ja miałem wyjazd w Ten piątek i zacząć pracę od 09.01.2023 jako osoba fleksyjna powiem tak wycofuje wyjazd . Spokojnie ja przez inne biuro NIE otto . Wcześniej pracowałem już w Holandi. Ale ten wyjazd postanowiłem nie Pchac się na (MINE) czyli siedzieć Bez pracy bo na przykład w danym momecie nie ma lub 2 dni pracujesz i 3 dni siedzisz lub tak zwane REZERWY itd. Szkoda pieniędzy na taki wyjazd i się martwić i denerwować. Może kiedy indziej wznowie wyjazdy .pozdrawiam

Dawid

Gdyby ktoś chciał się wybrać do Tilburga pod koniec stycznia początek lutego to piszcie na sandacz1493@o2.pl.

ktoś chętny w następnym tyg na wyjazd PRACOWNIK MAGAZYNU Z UBRANIAMI ZNANYCH MAREK Unna ? piszcie mail hokejfan123@gmail.com

Jabuszkowy

Cześć,ktoś z śląskiego w tym roku jedzie do Holandii do Amsterdamu na magazyn G-Star?:)

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 454, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.