OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Elsi

Czołem, byłby ktoś chętny na wyjazd za granicę z Wielkopolski? Chciałabym wyjechać, a w zasadzie w większej grupie raźniej, można pisać na deidauko@gmail.com

Kotzi2023

Cześć. Chciałem wyjechać jeszcze jakoś w marcu, bądź z początkiem kwietnia. Jeśli ktoś normalny, ogarnięty - niestosujący żadnych używek też myśli o wyjeździe i nie chce jechać sam, to piszcie najlepiej snapchat kotzi2023 Mam 27 lat.

Rob
@Kotzi2023

Chętny na już

Pete

Czy jedzie ktoś z Zachodniego Pomorza do pracy przez Otto??? Albo może ktoś się wybrał i mógłby coś opowiedzieć... Ja cały czas się waham, a czas leci. Tilburg, magazyn z elektroniką, dostałem wstępną ofertę, ktoś coś wie?? Thanks!

Praca na produkcji

Siemka! Jest ktoś z Małopolskiego kto chciałby wspólnie wyjechać do pracy na produkcji? Jeszcze nie wysłałam formularza zgłoszeniowego, bo póki co szukam osoby z którą mogłabym zamieszkać za granicą, żeby nie trafić na "podejrzane" osoby.

Michaś
@Praca na produkcji

Hej ja bym był chętny samemu źle się jedzie

Panda
@Praca na produkcji

Hejka ja tez chce się wybrać możemy zebrać paczkę mam własny samochód więc najlepiej i najwygodniej jechać w 3 osoby jak odpiszecie na tą wiadomość to podam maila do siebie

Anakonda
@Panda

Cześć.. również planuje wyjazd.. zawsze razem raźniej. Jak jest jakas chętna dziewczyna w podobnej sytuacji i wieku (20-30) to pisz na natt555sova@interia.pl

Piotrek
@Panda

Cześć Jak wygląda sprawa poszukiwań ekipy i pracy ? :) Udało się coś zorganizować ?

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Monika Matczak

Ja tez z łódzkiego poszukuje kogoś i fajnej pracy można pisać na fb Monika Matczak

@Monika Matczak

Cześć Monika, tylko nie wiem, która to Ty na Fb... Napisz do mnie na maila sylaba@o2.pl

@Monika Matczak

Monika napisałam do Ciebie na messengerze... Odezwij się :) może masz w spamie wiadomość ode mnie.

Hej... Odezwij się do mnie ok?... sylaba@o2.pl

Monika Matczak

Witam czy ktoś może wybiera się do pracy z tej firmy ja aktualnie poszukuje pracy i kogoś z kim mogłabym się wybrać wiadomo we 2 raźniej. Można pisać na instagramie Monvviixx

Saaman
@Monika Matczak

Hej tez poszukuje pracy i osoby z którą można by sie było wybrac

Xyloo

Mogę was trochę zaskoczyć, ale poza pieniędzmi nie mam (znajomi też) na co narzekać. Dostaliśmy dobry samochód, mieszkanie z całkiem spoko standardem i praca też była okej, jedynym problemem okazały się być pieniądze, z obliczeń wychodzi 45 euro na dzień po odjęciu wszystkiego, ale generalnie wszystko zależy od machiny losującej wypłaty, raz może być tak a raz tak. Praca na magazynie Rewe, lokacja w Germering

Lee

Jak wyglądają warunki pracy i zakwaterowania w niemczech,?

Panda

Małopolska ktoś coś wyjazd? Tak samo jak wszyscy 1.04? Mam samochód możemy zebrać więcej osób żeby to się opłacało.w kupie raźniej byłem parę razy ale samemu już powiedziałem NIE dlatego najlepiej małopolska gdzie można się przed wyjazdem jeszcze ustawić

Dawid

pawliszakdawid58@gmail.com napisz

Nikodem

Witam, wybiera się ktoś do pracy za granicą? Myślałem o ofercie zbierania zamówień w Holandii ale mogą być też inne oferty. Samemu trochę słabo jechać bo można różnie trafić. Ktoś coś planuje?

Siwy

Odezwij się lechiagdansk2023@wp.pl

@Nikodem

Ja planuję ale dopiero za 2-3 miesiące, bo z pustym portfelem nie wyjadę przecież, bo różnie to może być. ;)

Nikodem
@Karolina

Jak coś możesz się odezwać na: niko_niko1234@wp.pl

@Nikodem

Wysłałam do Ciebie wiadomość :)

Lecru27

Jak ktoś normalny i ogarnięty się wybiera teraz jakoś - marzec/kwiecień, to piszcie najlepiej na snapie; stasjas21 Mogę też się ewentualnie podłączyć pod jakieś większe grono. Jadę pierwszy raz :D

Barrba

Witam , gdzie znaleźć kontakt do pracownika Otto z którym mógłbym porozmawiać w języku polskim o ewentualnym przywróceniu do pracy przez tą agencje. Proszę o jakiś kontakt.

Maxmmko

Wyjeżdżam niedługo do pracy, z tego co wiem to pierwszą wypłatę dostaje się po 2 tygodniach, tak wiec za 1 tydzień mieszkania muszę zapłacić od razu czy można po tych 2 tygodniach?

Bogatynczyk

Czy w otto przyjmują osoby niepełnoletnie? W tym przepadku osobę 17 letnią.

Renka
@Bogatynczyk

Hej, z tego co wiem, to obowiązuję wiekówka

@Bogatynczyk

Nawet dowodu nie masz to jak wyjedziesz

XD
@Gość

Istnieje takie coś jak paszport

Kk
@Gość

Dowód maja także niepełnoletni ;)

Magdalena
@Kk

Te opinie odbiegają chyba od zadanego pytania... To jeśli mój chłopak jeszcze 18stki nie skończył to może się zatrudnić ostatecznie czy nie?

kinga

Hej, 3 osoby chętne żeby wyjechać , ale prace możemy zacząć od 1 maja. Czy istnieje jakaś realna szansa, ze to się uda ? Proszę was o wszelkie opinie. Oraz chętnych żeby doradzić. Zapraszam na snapa: kynyga

Misia

Witam mam pytanie może ktoś z was wie co zrobić .zgubiłam login i hasło do wynagrodzenia a tam jest pit ,czy Otto wysyła też poczta

@Misia

Proszę, napisz na skrzynkę: vragenbox@ottoworkforce.eu. Tam pomogą Ci dostać się na Twoje konto w Myotto

Lecru

Witam, Szukam kogoś normalnego, kto zamierza teraz jakoś wyjechać, jeśli chodzi o mnie to 27 lat, nie ćpie i jestem ogarnięty. Chcę sobie coś tam dorobić na spokojnie i zapewne zjechać przed wakacjami, chyba, że warunki będą dobre to zostać dłużej. Trochę naczytałem się o (usunięte przez administratora) co tam jeździ, więc zawsze chyba lepiej z kimś, bo nie wiadomo jak się trafi. :D Piszcie najlepiej snap Stasjas21

Siemka, szukam kogoś z kim mogę wyjechać na dowolną ofertę jak ktoś chętny pisać 22lata

Kiki

Cześć, jedzie ktoś może do pracy Feldkirchen?

Bartek
@Kiki

Ja bym chciał, a podeślesz tu link na ofertę?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 454, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.