OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Łukasz

Cześć! Miło będzie kogoś poznać i zabrać się z nim do pracy, z racji że jadę sam...Mam 19lat, nazywam się Łukasz i liczę na miłą atmosferę:) Jakieś propozycje? Chcę się zabrać jeszcze w czerwcu/pod koniec czerwca, fajnie było by się z kimś zgadać. Mail: lukatobi99@gmail.com Tutaj też będę zaglądał, mam na oku jeszcze kilka innych agencji i ofert, może ktoś kto tutaj zawitał jest z tego samego powodu :)

Lea

Hej! Szukam osób towarzyszących do pracy za granicą od poł. czerwca / od lipca. Mam 21 lat i chcę zarobić na studia, ale stresuje mnie perspektywa samotnego wyjazdu. Znam angielski na poziomie b1, nie mam uzależnień. Najchętniej pojadę z innymi dziewczynami ;) W grupie raźniej, napisz do mnie alexnotsogreat2k@gmail.com

@Lea

Hejka. Wraz z chłopakiem wyjeżdżamy 27 czerwca do Stuttgart własnym autem. Mamy 22 lata jesteśmy z Lubelskiego może się dogadamy? Jesteśmy normalni jedziemy aby zarobić a nie uprzykrzać życie innym :D

@Ola

hejka, ja również wyjeżdżam z chłopakiem do pracy ja mam 25 lat a chłopak 23 lata i jak zobaczyłam twój komentarz to pomyślałam ze odpisze. Pierwszy raz wyjeżdżamy przez ta agencje, dziś aplikowaliśmy do pracy i czekamy na oferty :) jedziemy swoim autem i jesteśmy z Lubelskiego to może by tak połączyć siły i może uda się trafić na jedna lokacje ;p a może i nawet prace :) jak coś podaje swój adres e-mail: krawczys98@icloud.com

Karola

Może ktoś powiedzieć jakie są zarobki po odciągnięciu mieszkania ? Ile miesięcznie można wyciągnąć ? Praca w Unna JD

Hej, znacie lepsze oferty niż oferta z zarobkiem 300/400 Eu tygodniowo? Bez języka angielskiego.

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Czy można pracować na magazynie, ale tylko na pierwszą zmianę? Nie pasują mi inen

Witam. Czy ktoś posiada informacje na temat pracy w magazynie Zara lub Zalando koło Amsterdamu? Warto czy nie warto?

Czy wymagany jest meldunek? Czy umowa jest na zasadzie pracownika transgranicznego?

30latka

Może jedzie jakaś dziewczyna do Holandii w najbliższych 2 miesiącach ? Chciałabym jechać na magazyn coś typu ciuchy, akcesoria może spożywka . warzywka i mroźnie odpadają . Wymagany będzie angielski podstawy . Mam już za sobą kilka wyjazdów przez agencje pracy. Jesli nie lubisz konfliktów jesteś ugodową osobą i jedziesz zarobić ale boisz się sama to napisz izabell23lmałpainteria.pl

K.k.gdynia

Hej ludziska jadę na pakowanie kosmetyków z tej firmy pierwszy raz ...może ktoś też się wybiera ...może ktoś doradzi czy dobrze robię czy nie wyjdzie mi na to że zarobie mniej niż w Polsce bo takie rzeczy słyszalam...pozdrawiam...

@K.k.gdynia

Hejka i jak z pracą bo zamierzam jechać

Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

palermo
@Cevanczyk

no zależy od lokalizacji ale nawet jeśli nie ma jedynek to możesz poprosić o zmiane i nie robią z tym problemu

Kamila
@Cevanczyk

Niby można, ale zależy gdzie jesteś. Jest mnóstwo lokacji przepełnionych no i przeniesienie odpada, bo nie ma miejsc. A na inną lokację często nie wrzucą, bo transport masz akurat tam gdzie jesteś. Ale trochę creepy jak się gość na nogi gapi hahaha. Ja takich akcji nie miałam XD

Pablo
@Cevanczyk

Jak są miejsca to pozwolą, jak nie to przecież nic nie zrobią. Sam miałem kiedyś podobne akcje i polecam jedno - rób zdjęcia ubrań, butów i szczoteczki do zebow (o tym się dowiedziałem na Fejsie) przed wyjściem do pracy oraz po powrocie. Jak każdego dnia będziesz widział że są nieco w innym miejscu to pisz do agencji, bo to pod sąd podchodzi.

HAHAHA
@Pablo

Pod sad podchodzi hahahaha, a co w tym karalnego jezeli ktos wacha ubrania czy nawet sobie na nich wiadomo co. Zes dowalil. Moze jak sie ktos o tym dowie to nic przyjemnego, ale na pewno nie jest to karalne. Czy ty sadzisz, ze jak w jednym domu mieszkaja chlopacy z dziewczynami to nigdy nikt sobie nie uzywal butow dziewczyn, zyjesz w jakiejs bance odrealnionej od rzeczywistosci.

lukas
@HAHAHA

no myślę że jednak normalne osoby tego nie robią i nie tykają rzeczy innych, może jest parę takich ewenementów jak Ty, ale raczej nie za dużo

HAHAHA
@lukas

Moralista się znalazł. Co innego jak się komuś coś kradnie z pokoju czy lodówki, a co innego jak się pożycza na kilka minuty buty albo bielizne dziewczyn co i tak jest w koszu do prania. Mówię jak jest, mam dosyć politycznej poprawności wszędzie. A to że chłopak trafił na takiego w swoim pokoju to trochę pech, ale krzywda przecież mu się nie stała. Nawet jak mu się ten tegował do butów to i tak karalne to nie jest. A Ci gwarantuje że takich akcji pełno jest, przecież większość agencji oferuje dwuosobowe pokoje. I co, sądzisz że ludzie lubią takie rzeczy, są zamykani z osobami po liceum albo na studiach i nie korzystają? No proszę Cię. Lepiej się oszukiwać cały czas, serio?

Bzdura
@HAHAHA

Mi się wydaje że jak ktoś zabiera komuś bieliznę, robi mu zdjęcia w pokoju i sobie widomo co do jego butów to jest to karalne. To nawet w Polsce się chyba okresla mianem innych czynności seksualnych. Sorry ale taka akcja potrafi komuś zrypać psyche i dlaczego ma to być bezkarne? Ale fakt teraz chyba najgorszy okres bo mnóstwo osób po szkole przyjeżdża na chwile i lądują w pokojach z niewiadomo kim. Problem w tym że agencje nie łączą ludzi chłopak i dziewczyna w jednym pokoju z wiadomo jakiego powodu. Ale dwóch chłopaków z czego jeden ma jakieś fetysze to już problemu nie ma. Tylko ciężko to rozwiązać.

Tererefere
@Bzdura

Popieram. Nie Twoje nie tykaj i juz

Andrei
@Tererefere

Nie kradnij to się zgodze, ale nie oczekuj za wiele jak komuś małolata dają do pokoju. Sam korzystałem czterokrotnie, a jestem tutaj ponad 10 lat i nie widzę w tym problemu. To tak jakby do gościa hetero dać 19-latkę i oczekiwać cudu.

Inboundowy

Niestety ale trzeba uważać, jako przestroga mogę powiedzieć że sam trafilem rok temu na jakiegoś zboka w innej agencji co mnie trochę upił i potem niby dla beki pojebane akcje z MMA robił bo trenował ppjeb i graliśmy w UFC na pleju. Potem skumalem ze to po to aby pewnie sobie podotykać na ciele czy coś ale ch.. da się zrobić. A to przed końcem wakacji jak mialem wracać to już akcji nie chcialem dzień po robić ale no wkrowiony jestem do dzisiaj. A teraz w Otto jestem i normalny domek mam.

Martuś
@Inboundowy

Ale to mega pechowo trafiłeś. A jakie akcje robił

Elia
@Martuś

Sama jestem ciekawa, może chodziło mu że go bił podczas tego MMA hahaha wiesz jak był pijany i słabszy to dobra okazja i może powiedzieć że go zaczepiał po pijaku to się tylko bronił hahah

@Elia

To debil jakiś, albo ręcę blokował i wykręcał albo nogi blokował i łaskotał w chuj długo, myślałem że tam zwariuje, a potem mówił że sam po pijaku prowokuje i żebym znowu nie pyskował.

Elia
@Inboundowy

No właśnie mówiłam że będzie że prowokujesz po pijaku hahaha, a na nogach jak gilgotał chłopaka to na pewno coś nie tego, no jakieś MMA to jeszcze rozumiem ale nie coś takiego, gruba akcja hahaha I w sumie to mocno przewalone, nie dość że ktoś gilgota to jeszcze przerwać nie można hahaha, wykitować można.

Alicja nie ta z krainy czarow
@Elia

Hahaha pojechal w wakacje do pracy a skonczyl na walce z jakims starym cepem. A laskotania to bym nie wyrobila, nie wiem ile go meczyl ale bez kitu oszalec idzie jak nogi nie ma jak ruszyc

Alice

Nawet jak sam zacząl to nie powód aby mu coś robić, a takie akcje jak ktoś nie może uciec to pod torturowanie trochę podchodzi.

Aga
@Inboundowy

Cześć i jaka praca i warunki , zarobki ? Dużo negatywnych opinii na Otto work????

@Aga

@ Aga No właśnie w otto spoko, dobry domek i normalna ekipa. Ale różnie pewnie mozna trafic. Tygodniowki mam 360 po odjeciu juz mieszkania. @Alicja no właśnie mu odwaliło wtedy i chyba z minute mnie łaskotał to myślałem że padne tam. To się może wydaje zabawne ale nogi nie mogłem ruszyć i to serio wytrzymać się nie da

Alicja

Mieszkanie z ciepłymi to jedno, ale jak komuś po liceum robią MMA i łaskoczą przez minute to już totalna (usunięte przez administratora) ciepłych hahaha. Czaisz jakiś (usunięte przez administratora) Ciebie trzyma za noge i po girach dotyka a nic zrobić nie możesz i jeszcze wstawiony hahahah. Tylko w Holandii takie akcje

Estainer
@Alicja

A nie mamy wplywu na to kogo dostaniemy do pokoju? Sam teraz mysle czy studia czy wyjechac jednak, ale nie chce mieszkac z jakimis duzo starszymi osobami, szczegolnie jak takie akcje sie dzieja.

Kasperos
@Estainer

Roznie mozna trafic, u nas problemu nie ma, spoko domek, ale kolega pracowal w innej agencji i mial w pokoju typa po 40, no ale nic sie nie dzialo. A w te akcje co czytam to az ciezko uwierzyc, no ale mozliwe, tylko nie kumam po co on go laskotal w ogole.

Alicja
@Kasperos

No wiadomo, sa i spoko domki, sama na bardzo fajny trafilysmy, normalna ekipa, praca i do sklepu blisko. Tylko z inflacja lipa, ale jak sie kupuje w normalnych sklelach albo na kortingach to spoko. A czemu go laskotal to nie wiem, pewnie mu sie podobal wiec wykorzystal ze troche podpity byl hahahah ale dziwna na maksa, pamietam ze pisal ze strasznie dlugo mu to robil i myslal ze zwariuje tam od tego, beka troche z niego hahahahh w sumie to sie moze wydaje zabawne ale jak uciec nie mogl to masakra jakas hahhaha

Maniakus
@Pablo

Dobrze mówisz też tak robię

Paulina
@Maniakus

A po co Ci te zdjęcia? Po co on miałby Twoje ubranie albo buty zabierać, przecież bez zdjęć się skapniesz że brakuje.

Jeruta
@Paulina

No właśnie, nigdy nie robiłam zdjęć bo przecież nikt mi ich nie zabierze. A co do agencji to spoko, dogadac sie mozna.

Szymon
@Alicja

Pewnie go zdenerwował czymś po pijaku, a ten nie chciał go bić więc takie łaskotanie się idealnie sprawdzi. Czytałem na FB że kilka minut mu to robił na zablokowanej nodze, także trochę grubo, ale mógł nie zaczynać do starszych. Niech najpierw szkole skończy a potem przyjeżdża

@Szymon

No trochę zabawna sytuacja, ale tak jest że dużo osób przyjeżdża na wakacje i kozaczy do starszych i silniejszych jak się zjara. A ten jeszcze kozaczył do kogoś kto sporty walki uprawiał to totalna głupota haha. Ale dziwne trochę że go akurat łaskotał po nogach a nie wykręcił kostki czy coś podobnego.

@Andrzej

Czemu dziwne?? jakby mu wykręcił kostkę to by musiał odszkodowanie płacić i by wyleciał z pracy. A tak kilka minut łaskotania to ładny hardcore jak nogę mu zablokował. Zreszta zasłużył, niech do szkoły wraca.

Filipo
@Cevanczyk

Niby tak ale dziwnie tak komuś robić tyle czasu, szczególnie jak się kogoś nie zna. Ale masz racje że jak nie mógł nogi uwolnić to hardcore jak nic, chociaż wydaje się to zabawne.

RumpelStinckin

@RumpelStinckin

A myślałam że mnie nic nie zdziwi już.

Felipe
@Karolina

Hardcore na pewno spory ale i tak głupie to troche nawet jak go wkurzyl ostro.

@Felipe

W sumie to sama nie wiem czy takie głupie, może krzywdy mu nie chciał zrobić aby pracy nie stracić, a jak faktycznie nogi nie mógł uwolnić to kilka minut łaskotania to przecież nie do wytrzymania jest.

Bordol88

Siemka,wybiera się ktoś może na magazyn GXO w Lelystad? Ktoś wie jak tam z zakwaterowaniem i jak daleko do pracy?

Czy muszę dokonać meldunku pracując przez OTTO? Czy jestem zatrudniona jako pracownik transgraniczny?

Ktoś
@Karolina

W Niemczech działa to tak, że ma się meldunek agencyjny i do 180 dni można być na takim meldunku bez konieczności zdobycia meldunku urzędowego. Oni tak kombinują że i tak pewnie cię przerzucą po lokacjach po kilka razy i tym sposobem ten termin rozciągną :) Oczywiście można się zameldować urzędowo wedle życzenia po "dogadaniu" z koordynatorami.

Kociara

Hej czy ktos wie czy moge do pracy za granica na zakwaterowanie agencji zabrac moja kotke nie chce jej nikomu oddawac a chce wyjezdzac do pracy za granice. Badz ktos zna jakas anencje ktora akceptuje kota w zakwaterowaniu

Ktoś
@Kociara

Wątpię, raczej zwierzęta nie są akceptowane na agencyjnych. Przynajmniej w Otto. Lepiej wynająć w takim wypadku własne mieszkanie gdzie będą bardziej szli na rękę. Myślę, że łagodniej podchodzi do tego Randstad, ponoć pozwalają na zwierzęta w lokacjach, chociaż to też zależy od kraju i lokalizacji. Ja wiem jak jest z tym w Niemczech i słyszałem o takich przypadkach, także to mogę potwierdzić :)

Ktoś może jedzie do Zalthommel na DHL? Może ktoś już pracował i podzieli się informacją o lokacji i ogólnej współpracy?

Dominika 78903

Hej Pracowałam dwa lata przez otto i było ok. Stałe godziny i zakwaterowanie też blisko miejsca pracy. Chcę jechać znowu od 22 maja na magazyn odzieżowy . Jeśli jakas dziewczyna byłaby chętna dołączyć to ja bardzo chętnie :) dominika78903@o2.pl

Hej wybieram się z chłopakiem do pracy w najbliższym czasie czy chciałby ktoś może wybrać się z nami, w grupie raźniej

Ona;)
@Ania

A kiedy dokładnie i w jakie miejsce? Pozdro

XYZ
@Ania

Czesc, napiszcie na krystian648@go2.pl Wybieram sie kolejny raz na wakacje. Z doświadczenia wiem ze lepiej mieć terminy i prace dogadane wcześniej. Inaczej moze być ciężko z praca, a mieszkanie w klasztorze/hotelu to dramat. Lepiej wcześniej dogadać terminy i prace i np. dostać domek cała ekipa 4-8osób + magazyny tommy hilfigera w NL

XYZ
@Ania

No i oprócz dogadania wcześniej warto pamiętać ze w głownej mierze polacy za granica to 2 grupy ludzi, chcący zarobić/dorobić albo totalna recydywa i idioci. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz dlatego zawsze fullfill miejsce zamieszkania.

Dorota
@Ania

Hej, ja też planuje wyjechać sama, więc mogłabym się przyłączyć :)

Jakub:)
@Ania

Siemka, również planuję przed wakacjami już podjąć pracę. Niestety jestem sam i jedyne czego się obawiam to właśnie nieodpowiednich współlokatorów, którzy mogą zniszczyć cały wyjazd. Sam jestem jeszcze w technikum, nie mam żadnych uzależnień i chcę sobie tylko dorobić w wakacje plus zebrać doświadczenie za granicą:) Fajnie by było pojechać jak nie ze znajomymi - to właśnie z osobami, które wiedzą po co tu przyjechały i nie będą uprzykrzać życia innym:/

Gosia
@Ania

Też wybieram się z chłopakiem, chętnie dołączymy ;)

mzdziech@o2.pl

Szukam pracy

@Ania

Hej!! Mamy plan razem z bratem wyjechać na początku czerwca. Obije jesteśmy młodzi i chcemy zarobić dodatkowo nie bojąc się o to z kim będziemy w domu. Szukamy pracy na stanowiskach w magazynach ale coś ciężko to idzie. Możecie się do mnie odezwać ola5.2@wp.pl

Kamyk

Hej, chętnie się dołączę z chłopakiem. W 4 razniej

Dzeona

Dzien dobry, chciałabym sie dowiedzieć czy w umowach są jakieś kary? od osob ktore juz pracowały przez agencje.

Ola96

Hej, poszukuję koleżanki/ koleżanek z województwa śląskiego do wspólnego wyjazdu za granicę do pracy. Chętnych proszę o kontakt: ola386997@gmail.com Pozdrawiam

Wyjazd

Cześć, Szukam kompanów na wyjazd do pracy w Holandii. Mam 25 lat,bez nałogów. Chętni piszcie na maila krystian970403@gmail.com

emadej773@gmail.com

Dzień dobry. Nazywam się Ewa Madej. Chciałabym podjąć pracę na terenie Holandii najlepiej na magazynie odzieżowym chociaż niekoniecznie. Pracowałam już przez waszą agencje. Nie miałam zastrzeń. Nie przedłużyliście mi umowy ale pewnie musiały być jakieś powody. Teraz bym chciała dołożyć wszelkich starań żeby być w miarę dobrym pracownikiem. Proszę o jakieś oferty. Mój nr tel +48511109730

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.