Rogalik S.C. Piekarnia

Białogard

Opinie o Rogalik S.C. Piekarnia

admin 2015-08-17 16:17
Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Rogalik S.C. Piekarnia – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.
Tadeusz 2017-01-16 19:48
Wszystko bardzo smaczne, tylko zastrzeżenia co do samej sprzedaży. Jak można podawać pieczywo bezpośrednio na ladę wymazaną ludzkimi rękoma. Gdzie się to teraz stosuje? Chyba nigdzie! Są specjalne torby do pieczywa w które sprzedawca pakuje chlebek i kładzie na ladę. Tak to powinno być. Już nie mówię by sprzedawca miał foliowe rękawiczki. Nawet w supermarketach jest to stosowane, są tam rękawice i klient poprzez rękawice wybiera pieczywo i wkłada do papierowej torby, by na wózku nie leżało nieopakowane obok innych zakupów. Nie kupię u was pieczywa jeżeli nie będzie higienicznie podane, ponieważ nie te czasy kiedy rzucali lekceważąco pieczywo na usianą bakteriami ladę.
Zostaw swoją opinię o Rogalik S.C. Piekarnia - Białogard
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rogalik S.C. Piekarnia