Ciastkowy Sp. z o.o.

Dzierżoniów

Opinie o Ciastkowy Sp. z o.o.

Fantomas 2011-03-20 02:46:10
Polityką firmy jest wciskanie ciastek wartych 10zl za 20zl na ladne oczy, handlowcy maja ladnie pachniec i dobrze sciemniac babki z wiejskich sklepow -slowa prezesa, handlowcy maja czytac ksiazki o psychologii handlu itp. a jak im bedzie szlo dobrze to dostana 200zl prowizji :P przez ta firme przewinelo sie wiecej ludzi niz przez bar w piatkowy wieczor. Fakturzystka miala za zadenie mycie okien i sprzatanie magazynu :D
ciacho 2013-01-24 14:09:23
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie(jeżeli można nazwać to COŚ firmą)
,kto tam choć przez jeden dzień przepracował to wie o czym mówię,ciągłe pretęsie prezeska Radzia ,że za mało wcisnąłeś jakiś tandetnych ciastek jakiejś babci na wiosce,a to samochód brudny,a to...
na koniec miesiąca wypłata miała być 12000 a dostajesz 600-700zł bo masz odtrącone za to ,za tamto...
Jeżeli ktoś myśli o tej pracy poważnie wszystkim odradzam,bo pracownicy zmieniają się jak rękawiczki i to nie przez to że zostają zwolnieni tylko sami uciekają!!!
ewa 2013-02-15 13:09:49
Nie polecam pracy w ciastkowy pl .Pracowałam tam az 3 dni i uciekłam jak zobaczylam na czym to wszystko polega.
Tylko wg prezesika wszystko wyglada rozowa a naprawde to szuka frajerow zarabiajacych na jego sweterki.
hahahahha 2013-02-18 14:55:57
TRAGEDIA. Tą firmą powinna się zając jakaś instytucja która zamknie ten burdel. Babsko które niby rekrutuje do pracy obdzwania wszystkich którzy wysyłają CV. Przychodzisz wypytuje cię nawet jakim autem prywatnie jeździsz, czekałem aż spyta się o numer buta fiuta i co jeszcze. Przychodzisz konkretnie na rozmowę o handlowca a ona ci proponuje inna formę pracy bo prowadzą kilka działalności np: doradztwo finansowe a raczej fajansowe. Na końcu rozmowy mówią że zadzwonią. Standard. Szukają takiego naiwniaka co nie jest cwańszy od nich żeby mogli nim manipulować.
danka 2016-04-22 22:37:45
bardzo łatwo pisze się słowa krytyki @hahahahha, pytanie czy jest to opinia obiektywna
Zostaw swoją opinię o Ciastkowy Sp. z o.o. - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciastkowy Sp. z o.o.