Opinie o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adform Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

on Nowy wpis

Firma jest upadła?

Kupiec Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowsko: Specjalista ds. Zakupów, prowadzący rozmowę (usunięte przez administratora)nie miał podstawowej wiedzy na temat zakupów w firmie !!!

Mieciu Nowy wpis
@Kupiec

Jak mogłeś być na rozmowie skoro firma od kilku lat nieistnieje

Wiktor Nowy wpis

Szkoda, że tak musiało się stać a ludzie stracili pracę.

Czy są przyjęcia do firmy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adform Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rena

Fajna firma polecam

Niki

Pracowałem w wielu firmach i według mojej opinii praca tam była najgorszą jaką miałem. Wielkim minusem dla mnie była niemiła atmosfera, odczucie braku szacunku dla drugiego człowieka,oraz mnóstwem nadgodzin które wymęczały psychicznie.

Maniek

Rysiek że szpachlarni robi tam jeszcze?

Kadry

Firma nadal działa pod tą samą nazwą, po chwilowej zmianie nazwy firmy. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony internetowej

Bunga

Co u Andrzeja, jest na zasiłku

Zniesmaczony

Żądamy wypłaty zaległej od miesiąca grudzień.To kieruje do pana AK. Proszę nie mówić że nie ma pieniędzy. My to nie przyjmujemy. Jedyną osobą władną spełnić to żądanie jest właśnie AK. Ostatni prezesi na ogólnym zebraniu mówili o zagrabionych pieniądzach, również kto to zrobił. Mówili o 8 milionach. Ostatnie zlecenie było warte 2,5 miliona. Gdzie te pieniądze. Dofinansowanie z UE na różne projekty jak były wykorzystane. Malarnia, linia laserowa, linia termoformowania i inne ludzie to wiedzą. Pan myśli że tam pracowali ludzie prości i nic nie wiedzą myli się pan. Faktury z panem S też są znane. Wypłaty lewe przechodzące przez prywatne konto też znane. My zostaliśmy oszukani, państwo polskie na wiele więcej. Teraz pan udaje że to pana nie dotyczy, ale to nieprawda. Firmy upadały, upadają i będą upadać. Ale zawsze trzeba wyjść z twarzą. Tu widać że pan chce ukryć straszną rzecz. Scenariusz upadku był pisany z wielką precyzją. Niech pan pamięta że my nie zapomnimy. Sprawa upadku tej firmy będzie głośna od prokuratury do dziennikarzy śledczych. Nie może tak być że, ludzie którzy tworzyli majątek tej firmy zostali na lodzie. My budowaliśmy tą firmę a teraz nas się olewa. Pytam się gdzie jest majątek firmy. Teraz jest jakaś pseudo firma team point, zagarnęła co się dało. Ludzie to widzą nie wstyd wam. Nie ma zgody na te działania. Naprawdę będą działania aby wyjaśnić likwidację ADFORMU. Jak się to stało że nowa firma przejęła majątek. Za jaką cenę, gdzie jest ten majątek. Skąd pan W ma pieniądze na tą firmę. I najważniejsze na zebraniach ostatni prezesi wiele mówili o kradzieży, czy zgłosili do prokuratury o faktach kradzieży. Jest 304 artykuł KK i mają obowiązek to zgłosić. Pamiętajcie my nie zapomnimy. Sprawiedliwość jak oliwa.

zniesmaczony_2
@Zniesmaczony

A czemu wy wszyscy wieszacie psy tylko na AK, przecież firmę rozwalił TT z pomocą Loczka i następnych " specjalistów" z Warszawy czyli ostatniego prezesa

:-)))
@Zniesmaczony

Nikt już nie pamięta, że TT w 2017r odwołał AK z prezesury i w szale uniesienia chciał zrobić z Adformu Eldorado a Loczek w swojej wyobraźni budował już hale tak wielkie jakich w Mielcu nie widzieli.... ha ha ha.

zniesmak
@:-)))

niech AK odda BMW to będzie na wypłaty

Baju Baju
@zniesmaczony_2

bo AK ma swojego wykidajłę i jak widać razem są na tyle skuteczni, że dalej mają gdzie pracować tyle, że naszym kosztem.

Waldi

Szkoda

Balaton Rzochów

Np stąd: https://www.bankier.pl/wiadomosc/ADFORM-GROUP-S-A-Postanowienie-o-ogloszeniu-upadlosci-likwidacyjnej-spolki-Emitenta-7590677.html Jeśli szukasz pracy zatrudnij się w firmie team point "spadkobiercy" po Adformie.

zibi
@Balaton Rzochów

to nie spadek tylko zagrabienie majątku

Pamiętliwy
@Balaton Rzochów

Oddacie cały zagrabiony majątek. Obiecuje to wam. Za dużo ludzi zna wasze kanty. Ci co pracują mogą już szukać pracy. Macie to jak w banku.

Baju Baju
@Pamiętliwy

Wszyscy tylko straszą i odgrażają się a nikt w tej sprawie nic nie zrobił ani nie zrobi. Każdy boi się ruszyć g...a. A wypłaty dalej do końca nie wypłacone.

Maja

@Balaton Rzochów Faktycznie jest tutaj taka informacja. Zatem serdecznie Ci dziękuję za podanie jej źródła. Serdecznie pozdrawiam.

Maja

@Były praciwnik Jak pisałam wcześniej - na stronie KRS takiej informacji nie ma, a strona firmy Adform dalej funkcjonuje. Czy mógłbyś napisać skąd jest informacja o rzekomej upadłości firmy? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Były praciwnik

Firmy adform już nie ma. Syndyk pozwalnial resztę pracowników którzy byli do końca

Maja

@BomBom Dziękuję Ci za tę informację na temat firmy Adform. Jednak pozwoliłam sobie sprawdzić na stronie KRS, czy tak faktycznie jest i nie ma tam niestety takiej informacji. Z tego co widzę, to także strona internetowa firmy nadal funkcjonuje. Skąd posiadasz taką informację?

Maja

Czy ktoś z aktualnych pracowników może napisać jak wygląda bieżąca sytuacja w firmie Adform? Czy firma rozwija swoją działalność i poszukuje do pracy nowych pracowników? Jak zmieniła się sytuacja firmy w ostatnim czasie, czy dostrzegacie jakieś pozytywne zmiany? Są na tym forum osoby zainteresowane pracą w tej firmie. Co im doradzicie?

BomBom
@Maja

#Maja# Firmy juz nie ma. Została ogloszona upadłość!

Balaton Rzochów

Porażka

Brak słów by opisać cała sytuację! Jestem na urlopie macierzyńskim i od lutego nie otrzymałam wynagrodzenia. Przecież ZUS Wam daje moje pieniądze! Co się dzieje???! Brak kontaktu z kimkolwiek ! Nikt nic nie wie. A AK i TT żyją jak Pany!

dwqdqw
@Porażka

Trza było panną zostać a nie szukać kasy, ja tam miałem dzieciaka i od Państwa PL nie dostałem ani zł i żyje, uczy się jest zdrowy A teraz każdy a zwłaszcza taki co całe życie nie będzie pracował bo ma rękę krutszą chce dostawać po 3-4 tys na rękę i się bawić

X cxc
@dwqdqw

Jesteś chorym człowiekiem. Tej pani się należy tak jak tobie za komuny. Na to jest ustawa. Pazerni ludzie nie dają więc proponuję zgłosić to do CBA. Złodzieji miejsce jest w kryminalne.

zdaleka

To nie tak się odbywa ZUS nie płaci żadnych pieniędzy do firmy na wypłaty zasiłków.

Zostaw merytoryczną opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

Adform Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Adform Sp. z o.o.