Savitor Sp. z o.o.

Opinie o Savitor Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Savitor Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

212121212121 Nowy wpis

Witam Wszystkich, Pracowalam w Savitorze,sama zwolnilam się,z powodu problemu zdrowotnego,gdyby nie to zapewne zostalabym.Przestańcie ludzie narzekac na tą prace,nie zawsze jest lekko,ale byly tez zalety tj, Na czas,a nawet wczesniej pensja,,atmosfera ok,współpraca ok,nikt z batem nie stoi nad tobą, ,ze trzeba czasami narobic się,tak jest na kazdej lini produkcyjnej.Nie zgodzilabym się ,z tym wyzyskiem pracownika.Ludzie spójżcie na rynek pracy,nie widzicie ze jest nieciekawie,firmy ,niektore gimnastykują sìę,zeby przetrwać,a Wy tylko narzekacie.Nikt nie mówi o wyzysku,ale troche racjonalnego myslenia przydaloby sie narzekajacym

Michaśka Nowy wpis

No hej, przy krówkach to jeszcze nie pracowałam. Niedawno cukiernię wypatrzyłam w sieci, widziałam info w googlach o nowej stronce www ale na niej ogłoszeń już nie było, tu na forum ludzie tez praca się interesowali lecz bez odzewu. Czy ktoś mimo wszystko może mi napisać po pierwsze czy jest szansa się dostać a po drugie czy w ogóle warto się interesować? nie mam doświadczenia

Gasp Nowy wpis

Witam, jak dużo osób pracuje na produkcji w tej firmie? Ile jest kobiet w stosunku do mężczyzn i najważniejsze, jaka jest średnie wynagrodzenie, które można dostać ?

Aplikowałeś do firmy Savitor Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Paula

Na jakie zmiany 2 cz 3 pracuje się w tej firmie?

Zofia

Dziękuję Ci za tę opinię. Nie udało mi się znaleźć aktualnego ogłoszenia o pracę w Savitor, ale z wcześniejszych ofert pracy wynika, że pracownicy produkcji mogą liczyć na szkolenia i drogę rozwoju w firmie. Co mogłabyś dodać na ten temat? Dziękuję Ci z góry za odzew!

Poszukująca pracy
@Zofia

Zadzwoń kobieto i się zapytaj, czy to takie trudne ? Dowiesz się czy potrzebują do roboty czy nie i że praca jest super, atmosfera super, wypłata wysoka i są fajnie szkolenia w najlepszych hotelach w Wielkopolsce.

Marlena

To prawda, są szkolenia - składanie katonów, układanie ich na palecie, zawijanie cukierków w papiurki, sprzątanie stanowiska pracy. Ale najgorsze jest co innego.(usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Marlena

Co takiego jest najgorsze? Pisałaś też wcześniej, że wynagrodzenie w Savitor jest niskie. Ile na Twoim stanowisku można dostać?

@Zuzanna

Teraz jak wejdzie 2600 brutto to będzie jakaś zauważalna podwyżka a nie jak kiedyś 25 groszy do godzinówki co w sumie dawało 40 zloty brutto. W niemieckiej firmie Polak nigdy nie zarobi. To i tak będzie najniższa krajowa ale w kieszeni będzie więcej. Za tom robote co kuchaze robią powinni dostawać 3 tysie do ręki.

Czyli teraz Pan Helmut i Pani Berta będą musieli głębiej sięgnąć do kieszeni czym z pewnością nie będą zachwyceni. Niestety to i tak będzie mniej niż zasiłek dla uchodźców, który daje w Niemczech Pani Angela. Taka jest smutna rzeczywistość, która bardzo powoli na szczęście się zmienia.

Jak ze studentami w Savitor Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Magda

Mielim kilku studentów ale za wolno robili i trzeba było robić za nich to ich wydalili. A na kuchni to se w cale nie poradzili i co chwile brali wolne

Zuzanna
@Magda

To nie zorganizowali im żadnego szkolenia wprowadzającego? Jak w ogóle przebiega w Savitor wdrażanie nowego pracownika? Czekam na informacje.

Paula

Pracowałam w tej firmie i była to najgorsza praca w moim życiu ale nie miałam wtedy innej opcji. W ciągu jednego dnia kobieta przenosi około 6 - 7 ton cukierków ze skrzyń do maszyny paczkującej i z maszyny stawiasz kartony na palety. Ciężar 6 albo 8 kg i tak się uzbiera. Kierownik zatrudnia po znajomości, siostra księgowej, szwagier księgowej, siostrzeniec na elektryka.. Do dzisiaj jak sobie przypomne te brudne baraki to mnie plecy bolom. Praca jak robot i nikt cie nie zmieni jak trzeba wyjść do łazienki takie zawistne te dziewczyny na początku. Później już trochę lepiej. Wypłata jest na czas ale jak za tą prace to jest straszny wyzysk.

@Paula

Od razu widać, ze pisal to ktoś, kto pracowal dawno temu, zlosliwy typ, dużo się zmienilo od tego czasu i to na plus, bardzo nieaktualne informacje, ktoś kto to napisał musi mieć poważny problem ze sobą, sa ludzie którzy lubia wyolbrzymiać i nigdy im sie nie dogodzi. A najlepsi sa tacy, co nigdzie wcześniej nie pracowali i mysla, ze w innych firmach będą ich po rekach calowac i glaskac po glowce ;) szok co za brednie...

Pogodna
@infor

Jak widać każdą opinie komentują biurowe maskotki firmy co tylko fejsa przeglądają. Po rękach to całujcie niemieckiego właściciela firmy że jeszcze was trzyma w tej pracy bo nic nie robicie. Iść do tego biura po coś to porażka, siedzą gwiazdy ekranu i przewracają oczami. Na pewno dużo się zmieniło - towar sam się zapakuje. Na szczęście nie ma przymusu pracy jaak sie nie podoba komuś. Tam połowa ludzi szuka lepszej pracy, ja sobie znalazłam szybko.

DonJuan
@Pogodna

A towar ma się sam zapakować? To za co chcesz mieć płacone? Za stanie? Zazdrosc mocno cie uwiera skoro takie bzdury wypisujesz :D ale tak to jest z niedowartościowanymi ludzmi, niezadowolonymi z własnego zycia, obwniaja za swoje nieudane zycie cały swiat :D:D:D Mam dla ciebie rade, jak ci się tak nie podoba to się zwolnij. Z biurem nie miałem nigdy problemów żeby cos zalatwic.

@DonJuan

Szkoda marnować czasu na ludzi, którym nigdy się nie dogodzi, bo i tak zawsze będą narzekać, jak znalazła swoja prace marzeń to krzyż na drogę ;D

Rumba
@Pogodna

(usunięte przez administratora) W obecnej sytuacji powinno się chętnych pracowników wspierać, a nie życzyć im" Krzyż na drogę... " jak masz tyle odwagi to podpisz się z imienia i nazwiska, a nie płeć nawet zmieniasz Panie INFOR i DOnJuan .. Współpracuje z działem produkcyjnym i czasami atmosfera jest wybuchowa ale po długiej pracy idzie się przyzwyczaić

DonJuan
@Rumba

Jak będę zmieniał płeć to dam ci znać, bo na razie nie mam takich planów :D

niepogodna salsa
@Rumba

no tak - jedni pracują drudzy nie - widać to po godzinach dodawania postów. Gratuluję "Rumba" -masz szansę zostać pracownikiem miesiąca ;) Czepiasz się innych a sama się nie podpiszesz z nazwiska :P Brawo ty!

Orzeszek
@niepogodna salsa

Powiedziała Pani, która pracuje do 16 :) proszę się nie porównywać do osób, które pracuja na i z produkcja ... tam każdy odpowiada za swoją prace i nie ma czasu na pierdoly.. nikt nie biega poprawiać makijaż co godzine , łatwo mówić jak się nie ma nic wspólnego zcięzką praca.. a każdy widzi jak pracuja niektorzy w biurze .. pani kadrowo , pani ma zawsze czas na plotki. ale jak się ma układy .. to można i paznokcie piłować w czasie pracy

@Orzeszek

Dla twojej informacji: wiele firm ma już dostęp do swoich kont na gowork i widzą, kto pisze komentarze! Praca w Savitor nie jest obozem i każdy kto uważa inaczej może odejść!!!! Zróbcie miejsce innym, chętnym do pracy osobom!!!! No tak, bo plotkują tylko panie w biurze, a na produkcji jest cisza jak makiem zasiał, nikt ze sobą nie rozmawia hahaha!!! :D:D one nic nie robia, a praca się sama robi :D tylko pracownicy produkcyjni pracują, a reszta leży i ściemnia :D jasne! Co za ograniczony człowiek... Zero pojęcia o funkcjonowaniu firmy... Dla twojej informacji nikt nie zabrania rozmawiać ze soba, śmiać sie, bo właśnie to NIE JEST (usunięte przez administratora) tylko normalna firma, w której jest miejsce na pracę, jak i na rozmowy z koleżankami/kolegami z pracy, nie dajmy się zwariować! Wypłata ZAWSZE na czas!!!!! Czego nie można powiedzieć o niektórych firmach, nawet w Gnieźnie! ....ale przecież to się samo robi... :D Zwolnić biuro :D produkcja ogarnie wszystko sama hahaha :P

Niepogodna salsa
@Orzeszek

Tym razem pudło! Nie napisała tego pani kadrowa, masz kiepskiego cela i kiepska intuicję! ;)))) Aha no tak przecież panie z biura nie moga chodzić do toalety, mają siedzieć na (usunięte przez administratora) 8 godzin bez ruchu :D idź się lecz psycholu :D w innej firmie będzie ci lepiej uwierz mi :D będą ci czerwony dywan rozkładać i po głowie głaskać :D

OMG
@Gość

Oboz nie usuną ale już z polskimi znakami usuną.. żenada..

Hahaha

Wszyscy chodzą i nic nie robią, tylko ty pracujesz :D hahahahaha

Paulina
@Rumba

Zgadzam się z tobą. Pracownika powinno się doceniać a nie traktować jak maszynę bo nawet Ukraińcy omijają tę pseudo firmę szerokim łukiem... Widziałam ostatnio ogłoszenia na portalu OL... że chętnie zatrudnią...

Waldi
@Paulina

Pseudo paulino Ukraińców nie chcą zatrudniać, bo pytałem, Ukraińcy chcą pracować po minimum 12 godzin a firma często pracuje na jedną zmianę po 8 godzin. Także widzę, że informacje są tu niesprawdzone i nierzetelne.

Nie_wstyd_wam?
@Paulina

Ludzie na Boga weźcie się opanujcie. To strona na której pisze się opinie o firmie a nie obraża się na wzajem. Zachowujecie się jak w przedszkolu. Nie wstyd wam pseudo dorośli? Jak macie ochotę komuś coś powiedzieć to można robić to osobiście twarzą w twarz zamiast na forum które dotyczy zupełnie czego innego. Istny cyrk! A co do pracy to chyba nigdy nikomu się nie dogodzi. Zawsze znajdzie się ktoś z jakimś "ale".

@Waldi

Panowie Ukraińcy tak, nawet 16 godzin mogą jeśli dobra stawka ale tutaj to porażka. Paniom wystarczy 8 godzin. A w tej firmie kobiety to 90 % załogi. Czemu kłamiesz łobuzie ?

gwizdałka

Sądzę, że są osoby nie stworzone do żadnej pracy i wszędzie znajdą coś żeby narzekać. Szkoda bo firma jest dobra.

Patrycja
@gwizdałka

Pani z biura się odezwała jak zawsze tutaj. Pracowałam w tej firmie około rok temu i wiem jak jest. Wyzysk pośpiech i nie szanują pracownika który się stara za wszelką cenę utrzymać miejsce pracy bo jest komornik na koncie... Ogólnie nie polecam tej firmy ale jak już jest sytuacja że każda praca jest potrzebna to tak. Wypłaty w terminowe. Komornik zajmie swoje. Odd od tego nie uciekniesz nigdy. Czas pracy liczony uczciwie. Ale po co obiecują jakieś bonusy których nikt nie widział.

To Ja
@gwizdałka

(usunięte przez administratora) Kto nowy przychodzi to przez miesiąc-dwa ucieka. I to jest prawda. Wszyscy pracownicy są po czterdziestce lat bo nie maja gdzie się pójść, kto jest młodszy znachodzi sobie lepszą prace. To wszystko co pisałam dotyczy produkcji, a w biurze wszystko odwrotnie.

NICK

A może ty jesteś po tej dwusetce, pisząc takie bzdury?!
Dostałaś dziś już twoje mleczko z procentami?

@NICK

Niestety problem z rannym popijaniem niektórych pracowników jest i nie należy z tego żartować. Mleczko z % sam dostawałeś od mamki i widać tego efekty.

Janko

Witam ma ktoś jakieś aktualne informacje na temat tej firmy? Jakie są zarobki, jaka jest atmosfera i ilość ludzi, którzy tam pracują? Pozdrawiam

infor

(usunięte przez administratora)To jest najlepsza firma spożywcza w wielkopolsce a wam się w tyłku przewraca bo macie za dobrze. Dofinansowanie do letniego urlopu, kasa na wszystkie święta, paczki dla dzieci, pikniki latem, wigilia, wyprawki dla dzieci, podwyżki... A jak się nie podoba, to krzyż na drogę. Jest wielu innych na wasze miejsce.

ktoś

praca ciężka, mało płacą, wyzysk

gosc
@ktoś

to jakiś zart! wszystko jest zupełnie odwrotnie! Dobry pracodawca!

gosc1
@ktoś

kasa nawet wzrosła, ale nie jest lekko, ale bez przesady, nie ma też jakiegoś wyzysku

ktos gosc
@gosc1

kasa jak na Gniezno dobra, nie można narzekać

don

przez 4 lata dużo się zmienilo w tym temacie

Niepogodna salsa

Sawitor:D nawet nie wiesz w jakiej firmie pracujesz głąbie z zawodówki! Błąd w każdym wpisie, na języku polskim trzeba było uważać zamiast na fajki chodzić ;p

Tomciu

Praca nie należy do najlżejszych ale wszędzie trzeba pracować, faktycznie wynagrodzenia mierne produkcja 1500, magazyn 1700, kuchnia trochę więcej, natomiast pracy zdecydowanie za dużo jak na tak skromny skład osobowy. Organizacja pracy na poziomie tragicznym, wieczne zamieszanie, kłótnie Brygadzistki z Kierownikiem, strasznie przekłada się to oczywiście na atmosferę w pracy, ja pracowałem tam w zeszłym roku na magazynie, zwolniłem się, brak jakichkolwiek perspektyw na lepsze wynagrodzenie nie mówiąc już o jakimś rozwoju zawodowym. Na magazynie temperatura powietrza jesień-zima od 7 do 15 stopni, więc dość zimno, część pracy na dworze. Ogólnie na początku Dyrektor obiecuje złote góry, a później nic z tego nie wynika. Jeśli masz możliwość pracować w innym miejscu to nie zatrudniaj się w Savitorze. Ps po za tragicznym podejściem kierownictwa do pracowników, Dziewczyny z jakości i biur są bardzo sympatyczne i pomocne.

gosc
@Tomciu

Nikt kto jest zadowolony z pracy nie pisze opinii na takim portalu... dlatego swoje żale wylewają tylko ci niezadowoleni... Tomciu - na pewno sam się zwolniłeś? ;)

Były magazynier
@Tomciu

Co za (usunięte przez administratora) to napisał ? Jak ci się nie podoba aktualna praca, to dokończ wieczorowo szkołę podstawową i poszukaj sobie lepszą zamiast podszywać się pode mnie i w ten sposób oczerniać pracodawcę, dzięki któremu masz środki na jedzenie i dach nad głową. Wierzę w inteligencję osób, które tam pracują - widać od razu, że to nie ja napisałem. Kończę swój esej bo to już bardzo stare dzieje. Mimo wszystko polecam tę firmę szczególnie osobom młodym, rozpoczynającym swoją karierę zawodową. Powyższy, kłamliwy i złośliwy wpis zgłoszę do administratora serwisu ponieważ wprowadza w błąd ludzi, którzy faktycznie chcą się czegoś o zakładzie dowiedzieć.

ktoś

1600-1700 w porywach, to raczej mało aby utrzymać siebie, nie mówiąc o rodzinie. Zdarzają się miesiące, kiedy wypłaty są jeszcze niższe

adm01
@ktoś

Jedna zmiana, weekendy wolne, polecam, kasa tez ok jak na takie warunki, no chyba, ze ktoś chce harowac na 4 zmiany, w weekendy itd. to wtedy zarobi więcej wiadomo to jest chyba oczywiste, cos za cos

Czy ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w Savitorze? Chodzi mi o zarobki, godziny pracy, umowę, etc. Najlepiej z roku 2017. Wiem, że trzeba się narobić, ale gdzie nie trzeba?

dorian

ktos, ale na jakim stanowisku, bo chyba specjalista ds. zakupów zarabia tutaj (usunięte przez administratora) jak nic, może minimalna krajowa ma poczatkujący na produkcji bez doświadczenia.

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Savitor Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Savitor Sp. z o.o. - Piekary

• Jak się pracuje w Savitor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Savitor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Savitor Sp. z o.o.