Savitor Sp. z o.o.

Piekary

Opinie o Savitor Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 13:24
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Savitor Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.
ktoś 2015-12-14 19:56
praca ciężka, mało płacą, wyzysk
ktoś 2015-12-22 11:26
1600-1700 w porywach, to raczej mało aby utrzymać siebie, nie mówiąc o rodzinie. Zdarzają się miesiące, kiedy wypłaty są jeszcze niższe
dorian 2016-04-23 21:52
ktos, ale na jakim stanowisku, bo chyba specjalista ds. zakupów zarabia tutaj (usunięte przez administratora) jak nic, może minimalna krajowa ma poczatkujący na produkcji bez doświadczenia.
gosc 2017-01-31 10:41
to jakiś zart! wszystko jest zupełnie odwrotnie! Dobry pracodawca!
Tomciu 2017-01-31 17:27
Praca nie należy do najlżejszych ale wszędzie trzeba pracować, faktycznie wynagrodzenia mierne produkcja 1500, magazyn 1700, kuchnia trochę więcej, natomiast pracy zdecydowanie za dużo jak na tak skromny skład osobowy. Organizacja pracy na poziomie tragicznym, wieczne zamieszanie, kłótnie Brygadzistki z Kierownikiem, strasznie przekłada się to oczywiście na atmosferę w pracy, ja pracowałem tam w zeszłym roku na magazynie, zwolniłem się, brak jakichkolwiek perspektyw na lepsze wynagrodzenie nie mówiąc już o jakimś rozwoju zawodowym. Na magazynie temperatura powietrza jesień-zima od 7 do 15 stopni, więc dość zimno, część pracy na dworze. Ogólnie na początku Dyrektor obiecuje złote góry, a później nic z tego nie wynika. Jeśli masz możliwość pracować w innym miejscu to nie zatrudniaj się w Savitorze.
Ps po za tragicznym podejściem kierownictwa do pracowników, Dziewczyny z jakości i biur są bardzo sympatyczne i pomocne.
Zostaw swoją opinię o Savitor Sp. z o.o. - Piekary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savitor Sp. z o.o.