Opinie o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lider Artur Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lider Artur Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

Julia Nowy wpis

Widzę tu zapytanie o system zmian, tylko ciekawe o który dział / obszar mogło chodzić? Na takiej stronie pokazują godziny otwarcia w tygodniu od 8:00 do 16:00. Ale zastanawiam się czy mimo wszystko trzeba przyjść do biura jakoś wcześniej? Na administracji czegoś sobie szukam, na obsłudze klienta też się znam

Aa Nowy wpis

Jaki tu jest system pracy?? Praca zmianowa?? Po 12godzin czy 8 godzin

Jeremi Nowy wpis

Widziałem jak pracują ludzie w tej firmie, jak są traktowani , wiem również jak zarabiają. Jest tyle pracy za granicą, w Niemczech Holandii, w Szwajcarii to już w ogóle duże pieniądze się zarabia. Nie wiem jakim trzeba być nieudacznikiem żeby w takim zakładzie siedzieć po 10 lat. Ludzie szanujcie się bo przez takich jak Wy to nie długo na prawdę będziecie pracować za (usunięte przez administratora) i jeszcze batem Was będą poganiać. Słowa może ostre ale czas się przebudzić i poszukać rozwiązań aby nie być darmowym robolem

@Jeremi

cze, a opiszesz co konkretnie widziałeś? Ten opis mnie zastanawia ale nie widzę ty konkretów. Lubię mieć jasność, dopiero co przeglądam zakłady. O zarobki już ktoś tez pytał lecz bez konkretów. Czy jakoś w liczbach da rade je określić? zwłaszcza te od nowego roku?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lider Artur Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lider Artur Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
Radzyń Podlaski
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Bercia

A ile można zarobić jako ciastowy

Master

Jesteś nowy Masz przeje.... po 1.5 miesiaca zwalniam sie.. tutaj nie ma pomocy dla nowych pójdziesz na ciastowego raz a na drugi raz musisz robic sam także nie Polecam pracy w gerardzie..a jak nie ma co robic na ciastowego to walną ciebie dosłownie wszedzie do kobiet co najgorsze i tak cie tam zje... ze odechce ci sie tam pracowac..pozdrawiam...a przerwy w radzyniu są...

@Master

Dzięki za radę bo się zastanawiałem nad pracą tam.

ghagh
@Master

polskie standardy pracy polski B, jakby było wiecej zakładów w okolicy to pracodawca szybko by ukrócił zachowanie takich pracowników działajacych strikte na szkode firmy poniewaz zniechęca to do podjęcia pracy w tym miejscu

@ghagh

Czyli podkreślasz, że alternatywy w okolicy brak? To jedyny powodów według Ciebie przez który ludzie podejmują się tu zatrudnienia czy sa jeszcze jakies inne?

piszesz to teraz ogólnie czy przerzucasz na obecnych kolegów z pracy, skoro widzę że na dany moment się zatrudniasz? robisz może tutaj w biurze? jak tam sytuacja wygląda?

iiiii

Ciastka tez trzeba umieć zbierać. Postaw te panie do taśmy to zobaczymy czy będa umiały. Do łazienki nawet nie można pójść bo nie ma komu zmienić bo pani E siedzi na gorze i tel się bawi.i to nie chodzi o oczernianie bez podstawne. Gdyby tak nie było to by tyle osób nie pisało o tym. A co ma do roboty brygadzistka?ze w komputerze sobie popyka i karty wypisze.?ale do ludzi trzeba podchodzić z szacunkiem. A pani z krakersa jak ktoś podpadnie prywatnie to później się msci. I czy to jest normalne?raczej nie. Wiec nie piszcie ze wszystko jest ok. Skoro jesteście dobrymi znajomymi tych pań to możecie ich nie bronić ale większa część nie będzie tego robić.

Alek
@iiiii

Pani E z krakersa to symulant udający że coś robi. Szczególnie na nocnej zmianie potrafi wiecznie spać na mącznym bądź czekoladowni. I taka się nie orobi a chociaż się wyśpi. A gdy ktoś jej podpadnie to codziennie na szmacie lata i do pomocy po innych halach. Potrafi babsko udawać!! Takiej jak ona nie ma w całym zakładzie.

Serbski
@iiiii

Taką panią można szybko ustawić ,że nie będzie miała czasu na mszczenie się.

@Serbski

Po siedmiu latach to chyba i tak bez znaczenia chyba, że wciąż tu pracuje, wiadomo? Byłeś na rozmowie już? Jeśli tak to jakie stanowisko i jaki przebieg?

pawelradzyn30

Chciałem się zapytać czy to prawda że w Gerardzie jest tylko 15 minut przerwy na cokolwiek. I ciężko tam o siusiu bądź żeby coś zjeść?

@pawelradzyn30

Skąd masz takie info? Też się chętnie dowiem czy tak to tu wygląda. Chociaż ciężko mi w to uwierzyć szczerze mówiąc. ;p

@Piotr

Tak słyszałem od HR Global firmy która zatrudnia do gerarda na pracownika produkcji. Że tam nie ma przerwy przy taśmie tylko można wyjść na 15 minut na przerwę i to jak cię ktoś zmieni.

Ktoś
@Piotr

Taka prawda na 8h masz 15 min przerwy na siusiu czy tam zjeść , między czasie jak komu jest zmienić człowieka przy taśmie to tylko siusiu i z powrotem na taśmę , chyba że jest awaria to też można wyskoczyć na siusiu, a tak to ogień na tłoki

@Ktoś

Ta przerwa jest chociaż wliczana do czasu pracy?

Mick
@Piotr

Z tego co wiem to chyba tak

@Mick

Nie powinno być tutaj nieco więcej przerw? Pracownicy nie próbowali tego egzekwować?

@Ewa

A ja mam pytanie czy ta jedna jedyna przerwa 15 minutową dot. zarówno tych co są zatrudnieni przez agencję zewnętrzną czy też i dla tych co są bezpośrednio zatrudnieni przez dr Gerarda

@pawelradzyn30

Dobre pytanie, no ja Ci powiem, że niestety nie wiem, dziwię się, że tak mało przerw mają ogólnie. A czemu ci pracownicy mieliby mieć takie rozróżnienie? Bo to chyba nie fair by było? :/

@Ktoś

No bo właśnie się waham czy iść tam do pracy no ale jak takie warunki są w Gerardzie bez względu na to kto zatrudnia.

Marzena
@pawelradzyn30

A coś jeszcze słyszałeś o warunkach pracy? 15 minut przysługuje według kodeksu pracy więc nie jest to chyba nic nadzwyczajnego stąd ciekawi mnie czy jeszcze coś wiesz?

pawradz

Chciałem się spytać czy to prawda że w Liderze przy zbieraniu ciastek z taśmy nie ma żadnej przerwy tylko idzie to non-stop bez przerwy tak mi mówili w zakładzie?

@pawradz

Dokładnie tak jest

Kandy
@?

pracuje się w rękawiczkach?

Zjadacz ciastek i rurek

Czy pracuje się w rękawiczkach na taśmie? Czy są czyste?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lider Artur Sp. z o.o.?

Master

jeżeli sam bądz sama sie nie dostosujesz to zjedzą cie tam pracownicy pozdrawiam

Dominika

Większość opinii jest negatywnych, dlaczego tak słabo oceniacie firmę? Napiszcie co ewentualnie jest na plus? Co na minus? Co należy zmienić? Czy faktycznie przy pracy na taśmie nie można się na chwilę oderwać, by zrobić przerwę na śniadanie czy inna czynność?

Sta
@Dominika

Plusów nie zdążyłam zauważyć. Natomiast minusem są pracownice z dłuższym stażem

Mlodygniewny
@Dominika

Nie można iść na przerwę dopóki Cię nikt nie zmieni to samo jest z toaleta

Wpis

Praca jak praca, natomiast ludzie którzy tam dłużej pracują są okropni w stosunku do nowych. Mają tyle jadu... że psychicznie się można wykończyć

Przemysław

Jestem ciekaw obecnej sytuacji w Lider Artur. Warto aplikować? Zachęcam do dyskusji.

@Przemysław

Praca jak praca ale ludzie tam pracujący okropni

Motylek

Tam jest jeden wielki bałagan, zero szacunku do pracownika, nie mówiąc już o pracownicach tam pracujących, po prostu nie da się tam pracować, wykończyć psychicznie się można.... tam trzeba jedynie mówiąc (usunięte przez administratora) Tyle i temacie.

@Motylek

I tu się w stu procentach zgodzę pracownice z dłuższym stażem (poza małymi wyjątkami) w stosunku do nowych są po prostu okropne wiem z własnego doświadczenia dlatego jak ma się słabą psychikę to lepiej dać sobie spokój z tą pracą.

Przyda mi się szkolenie :) lecz dla zaawansowanych również poprosił bym bo lubię was olewać ?!

Dorota

Pilnuje i wymagam. Jestem tam po to aby praca się kręciła w jak najlepszych perspektywach :))

Feeee

Szukam sprzątaczki ? Znacie konkretną osobę aby ten bajzel ogarnąła! Bo ja jestem ktoś i nic mi nie zarzucacie

???

Działa koleżanko a coś masz aby nie ?

Dominika
@???

Do czego odnosi się Twoja opinia, bo nie rozumiem? Jestem tutaj, ponieważ chciałam dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia w Lider Artur, ale z takich zdawkowych opinii trudno cokolwiek wywnioskować. Dlatego może ktoś opisze bardziej szczegółowo, w jaki sposób pracodawca ten przeprowadza rozmowę rekrutacyjną?

Opalar

Cóż a co oni mogą ?? Dziewuszki !!! One muszą być piękne !!

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Artur Sp. z o.o. - Radzyń Podlaski

• Jak się pracuje w Lider Artur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Artur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Artur Sp. z o.o.?

Lider Artur Sp. z o.o.